Forum platformy nc+ :: forum HD

Wróć   Forum platformy nc+ :: forum HD > nc+ > Archiwum > Archiwum n > n sprzedaż

n sprzedaż Archiwum

Narzędzia wątku
Stary 2008-02-13, 20:55
deoc jest offline
junior
deoc is an unknown quantity at this point
Domyślnie Zerwanie umowy a koszty....

Witam,
Na poczatku grudnia 2007 roku napisalem do n pismo z prosba o rozwiazanie umowy z 3miesiecznym okresem wypowiedzenia, zaznaczylem tez iz wszelkie oplaty (w tym abonament) oraz oddanie dekodera ureguluje do dnia 28.02.2008r.
Nie bylo mnie w kraju i nijak nie moglem ogladac jak i placic abonamentu.
02.02.2008r wplacilem kwote o 48zl wyzsza (powiedzmy o ustawowe odsetki) a w weekend chcialem oddac dekoder i czasze do dystrybutora.
Ale dzis dostalem od n pismo w ktorym wzywaja mnie do zaplaty 1296zl za zalegly abonament i dekoder, oraz strasza mnie sadem.
W pismie do n wyraznie bylo napisane ze rozwiazuje umowe z dniem 28.02 a nie 31.12 !!!
Teraz probuja mnie zmusic do odwieszenia umowy i uzywania szczesliwie n'ki :/
Mam jakies mozliwosci manewru? Mam odwiesic i co? Przeciez umowa mi sie juz dawno skonczyla - i w kazdej chwili moge ja rozwiazac, wiec wg mnie jutro odwieszam usluge (oplacony abonament nawet o miesiac za duzo) i pojutrze ide do punktu sprzedazy i oddaje dekorer i czasze??

Pisalem tez o tym wczesniej tu:
http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=6688
Stary 2008-02-13, 21:42
Tristan
Guest
Domyślnie

deoc,
właśnie pod adresem linku, który sam zamieściłeś objaśniłem szczegółowo jak przebiega procedura rezygnacji.
Jeśli nie chcesz odwieszać usługi, po upływie 30 dni od daty zawieszenia Twoja umowa zostanie rozwiązana - od strony operatora. Będziesz zobowiązany do uregulowania jednorazowej opłaty w wysokości 200 zł (nbox HDTV) lub 250 zł (nbox recorder), jeśli umowa jest zawiązana na warunkach standardowych.

Można natomiast uniknąć regulowania opłaty karnej, w przypadku wykonania odwieszenia usługi i następnie zachować odpowiedni okres wypowiedzenia. W zależności od długości okresu, który pozostał do zakończenia umowy oplata abonamentowa może okazać się dużo niższa niż kwota za zerwanie umowy.

Narzędzia wątku

Zasady Postowania