Forum platformy nc+ :: forum HD

Wróć   Forum platformy nc+ :: forum HD > Oferta na kartę > Poznaj ofertę na kartę > NNK

NNK Dział poświęcony ofercie n na kartę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stary 2013-04-14, 14:17
extreme666 jest offline
junior
extreme666 is an unknown quantity at this point
Domyślnie Kontakt z nC+ nie działa

Przeszukałem forum i jakoś nie mogę znaleźć odpowiedniego działu na wyjaśnienie problemu z wysłaniem reklamacji.Otóż mam n HD na kartę.Zabrano mi polskojęzyczne kanały a w zamian dostałem jakieś anglojęzyczne śmieci.Usiłuję wysłać reklamację dot. powyższej sytuacji i okazuje się,że mail wysłany na adres BOK@ncplus.pl wraca.To samo dzieje się z mailem wysłanym na abonenci@ncplus.pl.
Taka sytuacja zakrawa na kpinę ze strony nki.Nie wiem czy są zawaleni reklamacjami,czy może nie chcą czytać prawdy?
Wysłałem w końcu reklamację na doradca.n@info2.ncplus.com - ale czy to jest dobry adres-nie wiem,nie jestem abonentem (w dosłownym sensie) nki.
Może ktoś poda aktualne i działające adresy przydatne do kontaktu z nC+?
Odpowiedź z Cytatem
Stary 2013-04-14, 17:53
connor jest offline
Senior
connor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond repute
Domyślnie

może przez formularz?
http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas
Odpowiedź z Cytatem
Stary 2013-04-14, 18:05
Awatar Frauka
Frauka jest offline
Senior
Miasto: Mazury
Frauka ma wyłączona reputację
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) extreme666 Zobacz post
Przeszukałem forum i jakoś nie mogę znaleźć odpowiedniego działu na wyjaśnienie problemu z wysłaniem reklamacji.Otóż mam n HD na kartę.Zabrano mi polskojęzyczne kanały a w zamian dostałem jakieś anglojęzyczne śmieci.Usiłuję wysłać reklamację dot. powyższej sytuacji i okazuje się,że mail wysłany na adres BOK@ncplus.pl wraca.To samo dzieje się z mailem wysłanym na abonenci@ncplus.pl.
Taka sytuacja zakrawa na kpinę ze strony nki.Nie wiem czy są zawaleni reklamacjami,czy może nie chcą czytać prawdy?
Wysłałem w końcu reklamację na doradca.n@info2.ncplus.com - ale czy to jest dobry adres-nie wiem,nie jestem abonentem (w dosłownym sensie) nki.
Może ktoś poda aktualne i działające adresy przydatne do kontaktu z nC+?
Jeżeli chcesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+ to wyślij e-mail na jeden z poniższych adresów:
adres do obsługi Abonentów n: doradca.n@info2.ncplus.com.pl
adres do obsługi Abonentów c+: doradca.c@info2.ncplus.com.pl
adres do obsługi Abonentów nc+: doradca@info2.ncplus.com.pl
W treści podaj dane do weryfikacji (numer umowy oraz imię i nazwisko), opisz problem.
W temacie maila podaj swój Nick - i krótko opisz cel kontaktu.
Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!
Stary 2013-04-15, 15:08
Paweł_nc+ jest offline
nc+ przedstawiciel
Paweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond repute
Domyślnie

@extreme666,

jeżeli chcesz złożyć oficjalną reklamacje, to zgodnie z Przewodnikiem po ofercie n na kartę, jest to możliwe jedynie pisemnie. W tym celu należy zatem wysłać pismo na adres:

Cyfrowy Dom Sp. z o.o.
ul. J. Conrada 37
31 - 357 Kraków
Jeżeli potrzebujesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl. W treści opisz problem a także podaj dane do weryfikacji (numer umowy/Abonenta lub PESEL oraz imię i nazwisko właściciela kontraktu). Z kolei w temacie wiadomości wpisz swój nick. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.
Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!
Odpowiedź z Cytatem
Stary 2013-10-24, 17:45
Awatar fan HDTV
fan HDTV jest offline
Senior
fan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond repute
Domyślnie jaki jest aktualny kontakt mailowy?

Jaki jest aktualny kontakt mailowy dla abonentów nc+?

Chodzi mi o kontakt z Działem Reklamacji i BOK.

Czy któryś z poniższych jest dalej aktualny dla abonentów nc+?

nkontakt@n.pl
nkontakt@ncplus.pl

P.S. Wiem, ze to nieodpowiedni dział, ale gdy starałem się utworzyć nowy wątek we właściwym dziale, to mignął mi tylko komunikat o moderacji, a wątek się nie pojawił.

Ostatnio edytowane przez fan HDTV : 2013-10-24 - 18:00
Odpowiedź z Cytatem
Stary 2013-10-24, 18:11
Piotrek_nc+
Guest
Domyślnie

Nie ma adresu mailowego.
Wiadomości oraz reklamacje należy wysyłać poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas.
Odpowiedź z Cytatem
Stary 2013-10-24, 18:17
Awatar fan HDTV
fan HDTV jest offline
Senior
fan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
Nie ma adresu mailowego.
Od kiedy to go nie ma?

Od 1996 ITI na wszystkie reklamacje odpowiadało mi w pierwszej kolejności mailem (papierowa odpowiedź przychodziła później).

Czy teraz mailowe odpowiedzi nie są już udzielane, bo żaden z tych działów "nie ma adresu mailowego"?

A może jednak ktoś dostaje nadal maile z tych działów? Jeśli tak, to poprosiłbym o informację z jakiego maila...
Stary 2013-10-24, 18:41
Awatar Kibo no hikari
Kibo no hikari jest offline
Senior
Miasto: Kraków
Kibo no hikari has a reputation beyond reputeKibo no hikari has a reputation beyond reputeKibo no hikari has a reputation beyond reputeKibo no hikari has a reputation beyond reputeKibo no hikari has a reputation beyond reputeKibo no hikari has a reputation beyond reputeKibo no hikari has a reputation beyond reputeKibo no hikari has a reputation beyond reputeKibo no hikari has a reputation beyond reputeKibo no hikari has a reputation beyond reputeKibo no hikari has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) fan HDTV Zobacz post
Od kiedy to go nie ma?

Od 1996 ITI na wszystkie reklamacje odpowiadało mi w pierwszej kolejności mailem (papierowa odpowiedź przychodziła później).

Czy teraz mailowe odpowiedzi nie są już udzielane, bo żaden z tych działów "nie ma adresu mailowego"?

A może jednak ktoś dostaje nadal maile z tych działów? Jeśli tak, to poprosiłbym o informację z jakiego maila...
Czy skorzystasz z tego : http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas czy też z tego: kontakt@info2.ncplus.com.pl to wyjdzie na to samo.
Odpowiedź z Cytatem
Stary 2013-10-24, 18:57
Awatar fan HDTV
fan HDTV jest offline
Senior
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
Czy skorzystasz z tego : http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas czy też z tego: kontakt@info2.ncplus.com.pl to wyjdzie na to samo.
Dzięki !
Stary 2013-10-24, 19:34
Piotrek_nc+
Guest
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) fan HDTV Zobacz post
Od kiedy to go nie ma?

Odpowiedzi na reklamacje są wysyłane mailowo.

Korespondencję swoją powinieneś kierować poprzez formularz kontaktowy. Niezależnie od tego, że czy jest to reklamacja czy coś innego. Nie ma bezpośredniego maila do Działów.
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku

Zasady Postowania