Forum platformy nc+ :: forum HD

Wróć   Forum platformy nc+ :: forum HD > nc+ > Sprzęt i usługi > Usługi internetowe > WiMP

WiMP WiMP to rewolucja w świecie muzyki! Ponad 20 milionów utworów dostępne na wyciągnięcie ręki.

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stary 2013-03-26, 14:52
Awatar brylok1981
brylok1981 jest offline
Senior
brylok1981 has a reputation beyond reputebrylok1981 has a reputation beyond reputebrylok1981 has a reputation beyond reputebrylok1981 has a reputation beyond reputebrylok1981 has a reputation beyond reputebrylok1981 has a reputation beyond reputebrylok1981 has a reputation beyond reputebrylok1981 has a reputation beyond reputebrylok1981 has a reputation beyond reputebrylok1981 has a reputation beyond reputebrylok1981 has a reputation beyond repute
Smile dezaktywacja wimp na 2 miesiące

Witam mam aktywną usługę wimp obowiązuje mnie jeszcze umowa z n

do kogo się zwrócić w celu jej wyłączenia?

czy to spowoduje usuniecie konta z serwera wimp? pytam bo po 2 miesiącach będę chciał aktywować wimp znów
- Przypomnienie o programie
- obsługa lossless formats FLAC ALAC
- MOŻLIWOŚĆ ZMIANY WIELKOSCI CZCIONEK I SYMBOLI
Odpowiedź z Cytatem
Stary 2013-03-28, 19:38
Awatar Folus
Folus jest offline
Senior
Folus has a reputation beyond reputeFolus has a reputation beyond reputeFolus has a reputation beyond reputeFolus has a reputation beyond reputeFolus has a reputation beyond reputeFolus has a reputation beyond reputeFolus has a reputation beyond reputeFolus has a reputation beyond reputeFolus has a reputation beyond reputeFolus has a reputation beyond reputeFolus has a reputation beyond repute
Domyślnie

no właśnie jak ją wyłączyć ???
Stary 2013-03-28, 19:50
Darker jest offline
junior
Darker ma wyłączona reputację
Domyślnie

Pewnie telefon do bok
Odpowiedź z Cytatem
Stary 2013-03-28, 22:27
Awatar WoofeR
WoofeR jest offline
Senior
Miasto: Warszawa
WoofeR has a reputation beyond reputeWoofeR has a reputation beyond reputeWoofeR has a reputation beyond reputeWoofeR has a reputation beyond reputeWoofeR has a reputation beyond reputeWoofeR has a reputation beyond reputeWoofeR has a reputation beyond reputeWoofeR has a reputation beyond reputeWoofeR has a reputation beyond reputeWoofeR has a reputation beyond reputeWoofeR has a reputation beyond repute
Domyślnie

Jakiś czas temu miałem aktywną usługę WiMP. Przed chwilą sprawdziłem i dalej mogę zalogować się na konto numerem umowy oraz pierwszymi czterema cyframi numeru PESEL, więc konto zmienia jedynie formę subskrypcji, nie jest usuwane.

Raczej bez kontaktu z BOK się nie obędzie, a póki formularz na stronie nc+ jest nieaktywny musisz posiłkować się kontaktem z naszymi moderatorami, którzy zdaje się mają teraz większą władzę i mogą wypisać anulowanie usługi WiMP.

Więcej informacji:
Stary 2014-09-05, 07:17
Awatar redemers
redemers jest offline
junior
Miasto: Gądki k/poznania
redemers is an unknown quantity at this point
Domyślnie

U mnie WiMP na dekoderze "tnie" się strasznie, dość często tracę połączenie. Chciałbym zrezygnować z tej usługi.
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku

Zasady Postowania