Forum platformy nc+ :: forum HD

Wróć   Forum platformy nc+ :: forum HD > nc+ > Archiwum > Archiwum c+ > Poznaj c+

Poznaj c+ Archiwum

Narzędzia wątku
Stary 2013-03-23, 09:18
Awatar Nasedo
Nasedo jest offline
Member
Nasedo is a glorious beacon of lightNasedo is a glorious beacon of lightNasedo is a glorious beacon of lightNasedo is a glorious beacon of lightNasedo is a glorious beacon of lightNasedo is a glorious beacon of lightNasedo is a glorious beacon of light
Domyślnie Wypowiedzenie umowy

Czy z powodu fuzji można rozwiązać umowę z c+? Miałem i c+ i n, n raczej będę przedłużał i migrował ale chciałbym zrezygnować z dotychczasowej c+, czy nastąpiły jakieś zmiany (wyłączanie kanałów itp), które to umożliwiają w chwili obecnej?
Stary 2013-03-23, 14:49
Kamil_nc+ jest offline
junior
Kamil_nc+ is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Aktualnie nie nastąpiła zmiana oferty programowej dotychczasowych Umów z CYFRĄ+.

Jeżeli posiadasz dwa kontrakty (n i c+), proponuję skontaktować się z Telefonicznym Centrum Abonentów pod numerem 801 044 944 lub 22 310 47 47, aby ustalić wspólną ofertę nc+.
Stary 2013-03-23, 22:37
lukasz6045 jest offline
junior
lukasz6045 is an unknown quantity at this point
Domyślnie

tak, będzie możliwość rozwiązania umowy w n i c+ bez konsekwencji
możliwość taka nastąpi w kwietniu, idź do swojego punktu sprzedaży i tam zobaczysz ofertę jaka jest przygotowana i migrujesz wtedy sobie
Stary 2013-03-24, 07:17
Awatar żmigród
żmigród jest offline
Member
żmigród has a reputation beyond reputeżmigród has a reputation beyond reputeżmigród has a reputation beyond reputeżmigród has a reputation beyond reputeżmigród has a reputation beyond reputeżmigród has a reputation beyond reputeżmigród has a reputation beyond reputeżmigród has a reputation beyond reputeżmigród has a reputation beyond reputeżmigród has a reputation beyond reputeżmigród has a reputation beyond repute
Domyślnie

czy mam jakiś czas by wypowiedzieć umowę po migracji do nc+ bo do was się dodzwonić to trzeba by było z 5 godzin na telefonie wisieć
Stary 2013-03-24, 12:37
pryhu jest offline
Member
pryhu ma wyłączona reputację
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) Kamil_nc+ Zobacz post
Aktualnie nie nastąpiła zmiana oferty programowej dotychczasowych Umów z CYFRĄ+.

Jeżeli posiadasz dwa kontrakty (n i c+), proponuję skontaktować się z Telefonicznym Centrum Abonentów pod numerem 801 044 944 lub 22 310 47 47, aby ustalić wspólną ofertę nc+.
Witam,
Mam rozumieć, że do pakietu C+ Optimum otrzymam docelowo kanałów z nowej oferty ?? (C+, C+Sport, 2x C+Family i 2xC+Film) ??

A proponuję skontaktować się Centrum Abonenta jeśli mam 2 platformy ..... to jest niemożliwe skontaktować się........ Poza tym nie ma takiej opcji bo jest albo C+ albo N. Co mam zrobić naprawdę .... nikt mi nie jest w stanie pomóc co będzie z moim pakietem C+ a mi się kończy umowa w N a chcę mieć N po migracji i zrezygnować docelowo z C+.... Co mogę zrobić....
Stary 2013-03-24, 12:43
Awatar olo46
olo46 jest offline
Senior
olo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond repute
Domyślnie

Po migracji to możesz mieć tylko nc+, a nie "n". Jeśli kończy Ci się umowa z "n" to wykorzystaj to i pisz rezygnację. Nie ma znaczenia czy do nc+ będziesz migrował z "n" czy z Cyfry+.
Stary 2013-03-24, 15:12
Przemyslaw_nc+ jest offline
junior
Przemyslaw_nc+ is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Jeżeli w kontaktach z Centrum Telefonicznym Abonentów występują trudności, zachęcam do korzystania z formularza zgłoszeniowego, zamieszczonego pod adresem: http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas.
Stary 2013-03-24, 15:15
Awatar m_81
m_81 jest offline
Senior
m_81 has a reputation beyond reputem_81 has a reputation beyond reputem_81 has a reputation beyond reputem_81 has a reputation beyond reputem_81 has a reputation beyond reputem_81 has a reputation beyond reputem_81 has a reputation beyond reputem_81 has a reputation beyond reputem_81 has a reputation beyond reputem_81 has a reputation beyond reputem_81 has a reputation beyond repute
Domyślnie

dzień dobry.
unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Desiderata
Stary 2013-03-24, 15:35
Artursw jest offline
Member
Miasto: Kraków
Artursw is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) Przemyslaw_nc+ Zobacz post
Jeżeli w kontaktach z Centrum Telefonicznym Abonentów występują trudności, zachęcam do korzystania z formularza zgłoszeniowego, zamieszczonego pod adresem: http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas.
A może kiedyś doczekasz się odpowiedzi
Stary 2013-03-24, 15:48
Awatar olo46
olo46 jest offline
Senior
olo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) m_81 Zobacz post
dzień dobry.
Dzień dobry.

Narzędzia wątku

Zasady Postowania