Forum platformy nc+ :: forum HD

Wróć   Forum platformy nc+ :: forum HD > nc+ > Archiwum > Archiwum n > n sprzedaż

n sprzedaż Archiwum

Narzędzia wątku
Stary 2007-12-16, 17:22
skorpion130 jest offline
junior
skorpion130 is an unknown quantity at this point
Domyślnie Zerwanie umowy

witam zawarlem umowe z n jakeis pol miesiaca temu. Mam umwoe na 24 miesiace i jest to umowa w ktorej mam opcje vod premiery i filmy cos takiego i po trzech miesiacach od zawarcia umowy mam placic okolo chyba 50 zł a po nasteponych 3 miesiacach i do konca umowy jakies 89 zł . Chcialbym zerwac umowe ze wzgledu na koszty z ktorych niezdawalem sobie sprawy na poczatku. TZn mam teraz taki problem ze nei mam zabardzo kasy zeby wywiazywac sie3 z tych kosztow ile by kosztowalo tzn kara na zerwanie umowy z n ??????? Prosze o jakies rady albo cos dzieki wielkie dla wszystkich pozdrawaim przemek czescv
Stary 2007-12-16, 17:38
Awatar GDA
GDA jest offline
Senior
Miasto: 3CiTy
GDA ma wyłączona reputację
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) skorpion130 Zobacz post
Chcialbym zerwac umowe ze wzgledu na koszty z ktorych niezdawalem sobie sprawy na poczatku.
Jednym słowem dałeś się skusić reklamie "wszystko za darmo" - z drugiej strony się bardzo dziwie że można być aż takim naiwnym,

w umowie musisz mieć podane warunki zerwania umowy - musisz się doczytać skoro tego przy podpisaniu jej nie zrobiłeś ale uprzedzam będzie to bardzo bolesne finansowo

niestety w "eN" nie ma czegoś takiego jak "cesja" a to rozwiązałoby twój problem

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"
Stary 2007-12-16, 17:39
Awatar peterpeter
peterpeter jest offline
Senior
Miasto: ppuszczeńsko
peterpeter has a reputation beyond reputepeterpeter has a reputation beyond reputepeterpeter has a reputation beyond reputepeterpeter has a reputation beyond reputepeterpeter has a reputation beyond reputepeterpeter has a reputation beyond reputepeterpeter has a reputation beyond reputepeterpeter has a reputation beyond reputepeterpeter has a reputation beyond reputepeterpeter has a reputation beyond reputepeterpeter has a reputation beyond repute
Domyślnie

masz to dokładnie wypisane w umowie promocji - poczytaj
Stary 2007-12-16, 18:07
danojo jest offline
junior
danojo is an unknown quantity at this point
Domyślnie

hehehehe skorpionku130 bidoq - zauwaz ze w tym kraju nie ma i nie bedzie nigdy NIC ZA DARMO czy to w N czy w CP , C+
Dostales recorderka za darmo wiec powinienes sie cieszyc z tego powodu bo nawet za duzo dostales - ja musialem zaplacic 450 zl a Ty dostales za freeeeeee i jeszcze Ci zle
Powodzonka w zrywaniu umowy ( sie czyta co sie podpisuje )
Stary 2007-12-16, 18:17
Awatar Jarosław K.
Jarosław K. jest offline
Senior
Jarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) danojo Zobacz post
hehehehe skorpionku130 bidoq - zauwaz ze w tym kraju nie ma i nie bedzie nigdy NIC ZA DARMO czy to w N czy w CP , C+
Dopiero od 21 grudnia nie będzie, kiedy to wejdzie w życie ustawa zakazująca sprzedawania czegoś "za darmo", jeżeli trzeba za to płacić. Aktualnie takie oszustwo jest zgodne z prawem.

TYLKO W NC+ POZYCJE TVN PLAYER PO KILKU DNIACH

PRECZ Z BLOKADĄ NAGRYWANIA DWÓCH PROGRAMÓW NARAZ
Stary 2007-12-16, 18:54
Bodan_n jest offline
Senior
Bodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to all
Domyślnie

Jednak czytanie ze zrozumieniem nie jest zakazane żadną ustawą!? "Naiwnych nie sieją - sami się rodzą" - jakże to aktualne.
Stary 2007-12-16, 19:21
Awatar Jarosław K.
Jarosław K. jest offline
Senior
Jarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) Bodan_n Zobacz post
Jednak czytanie ze zrozumieniem nie jest zakazane żadną ustawą!? "Naiwnych nie sieją - sami się rodzą" - jakże to aktualne.
Ależ oczywiście. Jednak to, co jest podane w ulotce, reklamach powinno być zgodne z zapisami w umowie (a w tym wypadku nie jest).

Aktualnie stosowane praktyki to nic innego, jak żerowanie na tych naiwnych, którzy uwierzą, że jednak można dostać coś za darmo.

TYLKO W NC+ POZYCJE TVN PLAYER PO KILKU DNIACH

PRECZ Z BLOKADĄ NAGRYWANIA DWÓCH PROGRAMÓW NARAZ
Stary 2007-12-17, 14:51
skorpion130 jest offline
junior
skorpion130 is an unknown quantity at this point
Domyślnie Zerwanie umowu

Dzieki wszystkim za odpowiedzi i rady . Ja wiedzialem co podpisuje wszystko sie zgadza tylko ze teraz mam problem finansowy i w tym rzecz pozdrawiam
Stary 2007-12-17, 15:03
Awatar urxim
urxim jest offline
Member
urxim has a reputation beyond reputeurxim has a reputation beyond reputeurxim has a reputation beyond reputeurxim has a reputation beyond reputeurxim has a reputation beyond reputeurxim has a reputation beyond reputeurxim has a reputation beyond reputeurxim has a reputation beyond reputeurxim has a reputation beyond reputeurxim has a reputation beyond reputeurxim has a reputation beyond repute
Domyślnie

Im szybciej wypowiesz warunki umowy tym lepiej dla Ciebie. Enka wylicza ile z tytułu umowy dostajesz ulgi w abonamencie oraz innych opłatach i na pewno sumą tych kwot zostaniesz obciążony. Doliczyć należy opłatę za aktywację oraz za zwrot dekodera. Reasumując lipa na całego.
Stary 2007-12-17, 15:04
Awatar skorupa
skorupa jest offline
junior
Miasto: KAJETAN
skorupa is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) skorpion130 Zobacz post
witam zawarlem umowe z n jakeis pol miesiaca temu. Mam umwoe na 24 miesiace i jest to umowa w ktorej mam opcje vod premiery i filmy cos takiego i po trzech miesiacach od zawarcia umowy mam placic okolo chyba 50 zł a po nasteponych 3 miesiacach i do konca umowy jakies 89 zł . Chcialbym zerwac umowe ze wzgledu na koszty z ktorych niezdawalem sobie sprawy na poczatku. TZn mam teraz taki problem ze nei mam zabardzo kasy zeby wywiazywac sie3 z tych kosztow ile by kosztowalo tzn kara na zerwanie umowy z n ??????? Prosze o jakies rady albo cos dzieki wielkie dla wszystkich pozdrawaim przemek czescv
TRAGIKOMEDIA... ssstrasznie mi przykro

n-box; hity filmowe; sport i motoryzacja; kultura nauka i świat; filmbox

Narzędzia wątku

Zasady Postowania