Forum platformy nc+ :: forum HD

Wróć   Forum platformy nc+ :: forum HD > nc+ > Archiwum > Archiwum n > n sprzęt i n usługi

n sprzęt i n usługi Archiwum

Narzędzia wątku
Stary 2012-08-12, 12:59
Maniutek882 jest offline
junior
Maniutek882 is an unknown quantity at this point
Domyślnie cykiczne wyłączanie się na baiałym dekoterze

Witam
Proszę o pomoc, a mianowicie jestem posiadaczem n multiroom od 2,5 miesiąca , czarny dekoder ok działa zaś biały za każdym razem muszę aktywować tzn. wejść w ustawienia , zrobić domyślne następnie następnie odczekać aż się pokaże obraz i wejść w ustawienia internet wklepać ip oraz bramę domyślną i wówczas chodzi ok do momentu wyłączenia dekodera po wyłączeniu go i włączeniu wszystko na nowo gdyż pojawia się biały ekran z błędem. Dzwoniłem do "fachowców"n na infolinii chyba 100 razy za każdym razem podaj mi co mam zrobić tzn. (tak iak wyżej) dodam że połączenie jest na skrętce skrosowanej 100% sprawna dekodery wymieniane powtórnie na nowe więc na 100% sprawne, ip wstukiwane przeróżne oczywiście podawane z infolinii od "fachowców".
Proszę o pomoc bo mnie już szlag zaczyna trafiać, abym za każdym razem włączając biały dekoder miał rozpoczynać od konfiguracji.
Stary 2012-08-12, 14:04
Paweł_nc+ jest offline
nc+ przedstawiciel
Paweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond repute
Domyślnie

@Maniutek882 zapraszam do kontaktu na skrzynkę doradca@n.pl, zgodnie z info z mojej sygnatury (nie zapomnij o nicku z forum).
Jeżeli potrzebujesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl. W treści opisz problem a także podaj dane do weryfikacji (numer umowy/Abonenta lub PESEL oraz imię i nazwisko właściciela kontraktu). Z kolei w temacie wiadomości wpisz swój nick. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.
Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!
Stary 2012-09-01, 10:29
De_Mola jest offline
junior
De_Mola is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Chciałbym dodać że mam identyczny problem. Aby biały dekoder działał, należy przywrócić ustawienia domyślne. A jak ten problem rozwiązać ?
Stary 2012-09-01, 15:11
sebul jest offline
junior
sebul is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Zamieniłem dekodery miejscami i póki co jest ok, może to komuś pomoże.

Ostatnio edytowane przez sebul : 2012-09-01 - 17:08
Stary 2012-09-01, 15:15
Piotrek_nc+
Guest
Domyślnie

Musicie skonfigurować połączenie internetowe pomiędzy dekoderami. Napiszcie do mnie na doradca@n.pl i nie zapomnijcie o nicku z forum.

Narzędzia wątku

Zasady Postowania