Forum platformy nc+ :: forum HD

Wróć   Forum platformy nc+ :: forum HD > nc+ > Archiwum > Archiwum n > n sprzedaż

n sprzedaż Archiwum

Narzędzia wątku
Stary 2012-02-09, 15:35
Awatar GDA
GDA jest offline
Senior
Miasto: 3CiTy
GDA ma wyłączona reputację
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) Oraton Zobacz post
A kiedy to promocyjny upgrade recordera byl bezplatny
przy przedłużaniu umowy nie raz
ale nie o ty pisalem przeciez

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"
Stary 2012-02-12, 21:35
nikol jest offline
junior
nikol is an unknown quantity at this point
Domyślnie Witam,ja też tej telewizji nikomu nie polecę!!!

Witam,zacznę od początku podpisałam umowę z '' N'' w pażdzierniku ubiegłego roku na 15 miesięcy ,a 10 grudnia zepsuł mi się dekoder ,dzwoniąc do obsługi ,zostałam poinformowana przez konsultanta ,że muszę dekoder zawieść do punktu i tam zostanie on wymieniony na nowy po sprawdzeniu.Dekoder zawiozłam ,ale nie został on wymieniony ze względu na to iż w obecnej chwili czyli (w grudniu 2011roku)pani w punkcie nie posiadała dekoderów na wymianę Więc zostawiłam numer telefonu do siebie jak się pojawią.Cała sytuacja zaczęła mnie denerwować jak już miesiąc czasu nie mogłam korzystać z oglądania telewizji z N,więc napisałam meila do N tzn reklamacje opisując im całą sytuację i że w takim wypadku chcę rozwiązać umowę ,bo z tego co mi było wiadomo dekodery były w punktach ,ale dla nowych abonentów podpisujących umowy nie dla tych którzy już podpisali umowy!!!! Śmieszne !!!Odpisali mi dokładnie w ostatni dzień jaki im przysługiwał na odpowiedz czyli czekałam 30dni!!!A odpowiedz była wręcz szokująca dla mnie!!!CYTUJE:"W kwestii wymiany uszkodzonego dekodera wyjaśniam,że ze względu na bardzo duże zainteresowanie ofertą platformy N może się zdarzyć sytuacja,w której w konkretnym Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży i Serwisu chwilowo nie ma na magazynie dekoderów HD z cyfrową nagrywarką.Wyjaśniam,że stan sprzętu w Punktach Serwisowych jest sukcesywnie uzupełniany.Za zaistniałe niedogodności przepraszam i proszę o cierpliwość.Wyjaśniam ,że w ramach rekompensaty Spółka postanowiła o przyznaniu 100%rabatu na abonament w marcu 2012r zostanie pomniejszony o 79zł." itd. Dobre co!!!Więc dzwonie znowu do konsultanta N i pytam co z tymi dwoma miesiącami co nie oglądam telewizji N czyli styczeń i luty już ,więc pan mi odpowiada ,że 17 stycznia została już faktura wystawiona do płacenia 79zl,oczywiście całość abonamentu i mogę pisać znowu reklamacje drogą meilową jeżeli się nie zgadzam z ich decyzją.PYTAM WAS NA FORUM TERAZ za co ja mam płacić!!!!! Za to ,że na szafie stoi zepsuty dekoder i nie mogę w tej sytuacji rozwiązać umowy bo zapłacę kare i okres rozwiązania umowy trwa 3 miesiące za które i tak bym musiała jeszcze płacić ,no chwila moim zdaniem to N nie wywiązała się z umowy ,bo kto by chciał taką telewizję co nie ogląda a płaci i to nie mało bo 79zł.miesięcznie ,pewnie już powoli naliczają mi płatność za luty!!!!DEKODERÓW DALEJ W PUNKTACH SERWISOWYCH NIE MA I NIE WIADOMO KIEDY BĘDĄ !!!!!CO ROBIĆ MOŻE <KTOŚ SIĘ WYPOWIE NA TEN TEMAT!!!!!!POZDRAWIAM
Stary 2012-02-12, 22:53
Awatar yackoo
yackoo jest offline
Senior
Miasto: Warszawa
yackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) nikol Zobacz post
CO ROBIĆ MOŻE <KTOŚ SIĘ WYPOWIE NA TEN TEMAT!!!!!!POZDRAWIAM
Przede wszystkim wziąć coś na uspokojenie. Dekoderów nie ma, jest to problem znany od dłuższego czasu i tyle. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Po drugie, podstawą twoich działań jest "Regulamin świadczenia usług n" - przeczytaj go dokładnie.

- Możesz czekać, aż punkty serwisowe dostaną dekoder na wymianę - do tego czasu pisząc co miesiąc reklamację z żądaniem obniżenia do 0 zł abonamentu za dany miesiąc w którym nie możesz korzystać z n.
- Możesz napisać pismo do n z opisem sytuacji i żądaniem wskazania konkretnego punktu w którym dokonasz wymiany dekodera (nie mają obowiązku spełnić tego warunku), i strasząc ich skierowaniem sprawy na drogę sądową (wyczerpanie postępowania reklamacyjnego określonego w regulaminie).
- Możesz też wysłać pismo z opisem zaistniałej sytuacji do UOKiK lub lokalnej Federacji Konsumentów z prośbą o pomoc w tej sprawie (n będzie musiało pisemnie ustosunkować się do tego pisma, przesyłając wyjaśnienia).

Niestety, regulamin świadczenia usług n nie przewiduje (co jest dość dziwne i chyba stanowi naruszenie prawa) sytuacji, w której usługa nie jest świadczona z winy operatora przez okres przekraczający 30 dni i z tej racji przysługuje abonentowi prawo natychmiastowego rozwiązania jej bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Tego typu zapisy są standardem u wielu operatorów - w przypadku n wygląda, że operator w takiej sytuacji nie musi się niczym przejmować i jedyną formą rekompensaty dla abonenta jest obniżka abonamentu proporcjonalnie do czasu trwania awarii.
Stary 2012-02-13, 07:47
Oraton jest offline
Senior
Oraton ma wyłączona reputację
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) yackoo Zobacz post
Przede wszystkim wziąć coś na uspokojenie. Dekoderów nie ma, jest to problem znany od dłuższego czasu i tyle. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Po drugie, podstawą twoich działań jest "Regulamin świadczenia usług n" - przeczytaj go dokładnie.

.
Dekodery na wymiane sa-moze nie w kazdym APS,ale sa...wstrzymany jest tylko upgrade dekoderow dla aktualnych klientow.

Ostatnio edytowane przez Oraton : 2012-02-13 - 08:09
Stary 2012-05-08, 23:27
Awatar KRZYSZTOF z ARKADY
KRZYSZTOF z ARKADY jest offline
junior
KRZYSZTOF z ARKADY is an unknown quantity at this point
Domyślnie Jak zostałem OSZUKANY

Jak zostałem OSZUKANY ! przez PRYMITYWNYCH chciwców z n !

Miałem przedłuzaną umowę tzw"Holywood" i wszystko było OK
ale panom z nki się znudziło i zamiast poinformowac mnie że ceny rosną itp itd
to złapano mnie na chamski numer :
zadzwoniono do mnie z zapytaniem czy chce mieć 4 kanały npremium zamiast 2
za dodatkową opłatę 10 zł ... nie zgodziłem się ... no to wtedy pani powiedziała że zrobi mi takie "pakiety" npremium że będe miał 4 kanały npremium za symboliczną 1 zł dodatkowo ... zgodziłem się !

No i się zaczęło ... na drugi dzień włączono mi 4 kanały npremium
było ok
po 30 dniach ... wyłączono mi HBO i ... tu zima ... nikt mnie nie poinformował o zabraniu HBO a sprytna słowotwórcza manipulacja "pakiety" - "kanały" npremium o czym teraz pan z rozbrajająca szczerością mnie poinformował miała na celu pozbawienie mnie HBO ... firma ma podobny przychód i sporo mniejsze koszty !
ciekawy jest też manewr że pozostawiono mi HBO na 30 dni ... też już wiem po co bo mi Pan powiedział ... żebym nie zrezygnował z tak zawartej umowy ! dzisaj odmówiono mi przyznania racji w mojej raklamacji !

Czuję sie CHAMSKO OSZUKANY ! i to jest jedyna 100% racja i prawda wszelkie tłumaczenia w odpowiedzi są poniżające i perfidne .

Zostałem przyłapany w rozmowie telefonicznej na sprytne słowotwórcze manipulacje ( pakiety = kanały npremium )! nie poinformowano mnie o zasadniczych zmianach w umowie tj likwidacji HBO ... i teraz się z człowieka śmieją łącznie z konsultantami na tym forum !
teraz dokupienie HBO to dodatkowe 25 zł na miesiąc ... to są szczyty bezczelności/chamstwa i perfidii w biały dzień ! i sam się na to zgodziłem
Co w każdej chwili firma mi potrafi udowodnić ! to jest dopiero perfidia !

[ciach]

Ostatnio edytowane przez Monika_nc+ : 2012-05-09 - 07:02 Powód: delete - dane osobowe
Stary 2012-05-08, 23:46
Awatar fan HDTV
fan HDTV jest offline
Senior
fan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond reputefan HDTV has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) KRZYSZTOF z ARKADY Zobacz post
ciekawy jest też manewr że pozostawiono mi HBO na 30 dni ... też już wiem po co bo mi Pan powiedział ... żebym nie zrezygnował z tak zawartej umowy !
Skoro zmianę umowy przeprowadziłeś telefonicznie, to już w chwilę po tej zmianie nie miałbyś prawa się z niej wycofać. Nie musieli Cię przez cały miesiąc zwodzić... poza tym od ręki można jedynie załączyć kanały, wyłączenie kanałów zawsze skutkuje dopiero od nowego miesiąca.
Stary 2012-05-09, 01:03
Awatar yackoo
yackoo jest offline
Senior
Miasto: Warszawa
yackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) KRZYSZTOF z ARKADY Zobacz post
i sam się na to zgodziłem
Co w każdej chwili firma mi potrafi udowodnić ! to jest dopiero perfidia !
W biznesie nie ma miejsca na sentymenty, jak widać - zwłaszcza w takim kraju, jak nasz. Ja przy tego typu "cudownych" ofertach zawsze notuję sobie na kartce to, co mi oferują oraz kwoty, a następnie na koniec proszę o potwierdzenie, że za kanały x, y, z... mam płacić kwotę x oraz przez jaki okres czasu obowiązuje ta cena. Na tym etapie zazwyczaj wychodzą potencjalne niespodzianki, typu "no nie, kanałów x i y nie ma w tym pakiecie" albo "no ale kanały x i y są w tej cenie przez miesiąc, a potem kosztuje to dodatkowo x złotych".

Niestety, podpisując jakąkolwiek umowę należy mieć na uwadze, że bierze się udział w wojnie pomiędzy klientem, a firmą. Wszelkie chwyty są tu dozwolone, a słabsi przegrywają. No i nie ma co wierzyć, że jakakolwiek firma zadzwoni do klienta z własnej nieprzymuszonej woli, oferując mu tańszą i lepszą ofertę od tej, z której korzysta. Takie rzeczy się wymusza groźbą rezygnacji z usług itp.
Stary 2012-06-05, 16:08
iuzeg jest offline
junior
iuzeg is an unknown quantity at this point
Domyślnie Wymiana zepsutego dekodera

Cytat:
napisał(a) nikol Zobacz post
Witam,zacznę od początku podpisałam umowę z '' N'' w pażdzierniku ubiegłego roku na 15 miesięcy ,a 10 grudnia zepsuł mi się dekoder ,dzwoniąc do obsługi ,zostałam poinformowana przez konsultanta ,że muszę dekoder zawieść do punktu i tam zostanie on wymieniony na nowy po sprawdzeniu.Dekoder zawiozłam ,ale nie został on wymieniony ze względu na to iż w obecnej chwili czyli (w grudniu 2011roku)pani w punkcie nie posiadała dekoderów na wymianę Więc zostawiłam numer telefonu do siebie jak się pojawią.Cała sytuacja zaczęła mnie denerwować jak już miesiąc czasu nie mogłam korzystać z oglądania telewizji z N,więc napisałam meila do N tzn reklamacje opisując im całą sytuację i że w takim wypadku chcę rozwiązać umowę ,bo z tego co mi było wiadomo dekodery były w punktach ,ale dla nowych abonentów podpisujących umowy nie dla tych którzy już podpisali umowy!!!! Śmieszne !!!Odpisali mi dokładnie w ostatni dzień jaki im przysługiwał na odpowiedz czyli czekałam 30dni!!!A odpowiedz była wręcz szokująca dla mnie!!!CYTUJE:"W kwestii wymiany uszkodzonego dekodera wyjaśniam,że ze względu na bardzo duże zainteresowanie ofertą platformy N może się zdarzyć sytuacja,w której w konkretnym Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży i Serwisu chwilowo nie ma na magazynie dekoderów HD z cyfrową nagrywarką.Wyjaśniam,że stan sprzętu w Punktach Serwisowych jest sukcesywnie uzupełniany.Za zaistniałe niedogodności przepraszam i proszę o cierpliwość.Wyjaśniam ,że w ramach rekompensaty Spółka postanowiła o przyznaniu 100%rabatu na abonament w marcu 2012r zostanie pomniejszony o 79zł." itd. Dobre co!!!Więc dzwonie znowu do konsultanta N i pytam co z tymi dwoma miesiącami co nie oglądam telewizji N czyli styczeń i luty już ,więc pan mi odpowiada ,że 17 stycznia została już faktura wystawiona do płacenia 79zl,oczywiście całość abonamentu i mogę pisać znowu reklamacje drogą meilową jeżeli się nie zgadzam z ich decyzją.PYTAM WAS NA FORUM TERAZ za co ja mam płacić!!!!! Za to ,że na szafie stoi zepsuty dekoder i nie mogę w tej sytuacji rozwiązać umowy bo zapłacę kare i okres rozwiązania umowy trwa 3 miesiące za które i tak bym musiała jeszcze płacić ,no chwila moim zdaniem to N nie wywiązała się z umowy ,bo kto by chciał taką telewizję co nie ogląda a płaci i to nie mało bo 79zł.miesięcznie ,pewnie już powoli naliczają mi płatność za luty!!!!DEKODERÓW DALEJ W PUNKTACH SERWISOWYCH NIE MA I NIE WIADOMO KIEDY BĘDĄ !!!!!CO ROBIĆ MOŻE <KTOŚ SIĘ WYPOWIE NA TEN TEMAT!!!!!!POZDRAWIAM
Ja mam identyczny problem. Czekam już od 10 maja na wymianę dekodera. W punkcie serwisowym w Poznaniu Camat. Miły Pan informuje mnie że nie ma dekoderów, mam być cierpliwy i spokojnie czekać. Powoli zaczynam nie to już denerwować. Złożyłem reklamację, ale nie minęło jeszcze 30 dni. Czytając inne posty ciekawi mnie jak wy długo czekaliście na wymianę dekodera?. Widzę że olewanie klientów na tej platformie to taki nowoczesny standart. Muszę się nastawić na długie czekanie.
Wcześniej miałem Cyfrowy Polsat, skusiłem się tylko dla jednego kanału Cebees aby mój syn mógł go oglądac. W Polsacie obsługa była na najwyższym poziomie. Zepsuty dekoder wymieniono mi po tygodnu.
Niedługo minie 30 dni jak nie mam n-ki. Czy ktoś korzystał z prawa, mówiącego, iż po 30 dniach nie świadczenia usługi można rozwiązać umowę? Mimo, że regulamin n-ki nie przewiduje tego to ustawa ma moc wyższą niż regulamin. 10 czerwca mija 30 dni jak nie mogę oglądać n, idę wówczas do prawnika, aby mi przygotował pismo i odpowiednie paragrafy. Jak będę miał już wzór to wrzucę to od sieci. Może się komuś przyda. Podrawiam wszystkich zlekceważonych przez N-ieudolną.
Krzysztof Juszkiewicz
Stary 2012-06-05, 17:35
Awatar Mandaryn
Mandaryn jest offline
junior
Miasto: Ostrowiec Św.
Mandaryn is an unknown quantity at this point
Domyślnie

No ja na razie czekam od czwartku na wymianę,ale jeszcze nie dzwonili.Zamierzam iść w piątek do punktu czy są dekodery.Abo jestem od 20 lutego i już dekoder się zepsuł.Choć programy odbiera,ale pvr i nagrywania klatkują,więc tak jakbym nie miał turbo(i inne funkce też słabo działają)...Też mnie to dziwi,że tak długo czekasz,a czasami czyta się,że komuś od ręki wymienili...
Stary 2012-06-17, 21:03
makar126 jest offline
junior
makar126 is an unknown quantity at this point
Domyślnie

witam, mieszkam w n. sączu. dekoder diabli wzięli. a ja liczę że wymienią. byłem w punkcie wymiany i dowiedziałem się że grubo ponad pięćdziesiąt dekoderów do wymiany czeka, a nikt nie jest w stanie powiedzieć bliżej nic, na temat terminu wymiany. życzę zatem cierpliwości, nerwy na wieszak. pozdrawiam

Narzędzia wątku

Zasady Postowania