Forum platformy nc+ :: forum HD

Wróć   Forum platformy nc+ :: forum HD > nc+ > Archiwum > Archiwum n > n sprzedaż

n sprzedaż Archiwum

Narzędzia wątku
Stary 2011-02-07, 08:12
azarel8 jest offline
junior
azarel8 is an unknown quantity at this point
Domyślnie Czy pieniądze wpłyneły?

Jak sprawdzić czy pieniądze wpłyneły do n?
Stary 2011-02-07, 08:19
Awatar Rivam
Rivam jest offline
Senior
Rivam has a reputation beyond reputeRivam has a reputation beyond reputeRivam has a reputation beyond reputeRivam has a reputation beyond reputeRivam has a reputation beyond reputeRivam has a reputation beyond reputeRivam has a reputation beyond reputeRivam has a reputation beyond reputeRivam has a reputation beyond reputeRivam has a reputation beyond reputeRivam has a reputation beyond repute
Domyślnie

Zaloguj się do ICA i jeżeli w zakładce płatności masz 0,00zł to znaczy, że wszystko OK.
Albo zadzwoń do BOK.

CLRA/CARBO
DGCB/CARBO
Stary 2011-02-07, 08:19
azarel8 jest offline
junior
azarel8 is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Zapłaciłem 2 lutego a tam dalej jest 48zł...zawsze to tak długo trwa?
Stary 2011-02-07, 08:39
Awatar Rivam
Rivam jest offline
Senior
Rivam has a reputation beyond reputeRivam has a reputation beyond reputeRivam has a reputation beyond reputeRivam has a reputation beyond reputeRivam has a reputation beyond reputeRivam has a reputation beyond reputeRivam has a reputation beyond reputeRivam has a reputation beyond reputeRivam has a reputation beyond reputeRivam has a reputation beyond reputeRivam has a reputation beyond repute
Domyślnie

Może być. Jak zapłaciłeś, to nie ma co się martwić.

CLRA/CARBO
DGCB/CARBO
Stary 2011-02-07, 13:30
Maciek_n jest offline
Senior
Maciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) azarel8 Zobacz post
Zapłaciłem 2 lutego a tam dalej jest 48zł...zawsze to tak długo trwa?
Jeżeli dokonałeś wpłaty np. na poczcie, to może to przekazanie pieniędzy może trwać kilka dni roboczych.
Stary 2011-02-07, 13:45
Awatar zakmar
zakmar jest offline
Senior
zakmar has a reputation beyond reputezakmar has a reputation beyond reputezakmar has a reputation beyond reputezakmar has a reputation beyond reputezakmar has a reputation beyond reputezakmar has a reputation beyond reputezakmar has a reputation beyond reputezakmar has a reputation beyond reputezakmar has a reputation beyond reputezakmar has a reputation beyond reputezakmar has a reputation beyond repute
Domyślnie

Zapłaciłem 31 stycznia (przez internet, nie za pośrednictwem poczty) do tej pory na moim koncie w ICA nie odnotowano wpłaty; na moje 2 maile w tej sprawie 0 odpoiwedzi... Ogarnijcie się trochę po tym "ulepszeniu" strefy abonenta... Do tej pory regularnie po 2 lub 3 dniach wpłata była odnotowywana na moim koncie
Stary 2011-02-07, 13:49
Maciek_n jest offline
Senior
Maciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) zakmar Zobacz post
Zapłaciłem 31 stycznia (przez internet, nie za pośrednictwem poczty) do tej pory na moim koncie w ICA nie odnotowano wpłaty; na moje 2 maile w tej sprawie 0 odpoiwedzi... Ogarnijcie się trochę po tym "ulepszeniu" strefy abonenta... Do tej pory regularnie po 2 lub 3 dniach wpłata była odnotowywana na moim koncie
Mogę sprawdzić saldo. W tym celu podaj na PW nr umowy i hasło.

Narzędzia wątku

Zasady Postowania