Forum platformy nc+ :: forum HD

Wróć   Forum platformy nc+ :: forum HD > nc+ > Archiwum > Archiwum n > n sprzęt i n usługi

n sprzęt i n usługi Archiwum

Narzędzia wątku
Stary 2009-06-01, 10:43
Awatar k1nd3r
k1nd3r jest offline
junior
Miasto: Aleksandrów Kuj.
k1nd3r is an unknown quantity at this point
Question Przewijanie do tylu ogladanego kanału

Witam nie moge nigdzie znalesc a mam takie pytanko slyszalem ze jest atka opcja ;

Np leci sobie fajny fil ktory zaczyna sie o 21.15 dajmy na to na HBO ja koncze prace i jestem w domu zawsze przed 21 i ktos mi mowil albo gdzies przeczytalem ze jest mozliwosc otworzenia filmu od samego poczatku jezeli film nie trwal dluzej niz 1h czy to jest mozliwe.

Wiem ze moge zaplanowac ngrywanie od tej 21.15 ale chodzi mi bez tego zaplanowania.

Pozdrawiam
Stary 2009-06-01, 10:49
Awatar GDA
GDA jest offline
Senior
Miasto: 3CiTy
GDA ma wyłączona reputację
Domyślnie

Jest to możliwe pod warunkiem że recorder był włączony na danym kanale,

cokolwiek nie oglądasz jest nagrywane do 1 godz wstecz nazywa się to timeshifting, oczywiście każde przełączenie kanału kasuje dotychczasowy zapis i zaczyna nagrywać na nowo

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"
Stary 2009-06-01, 10:50
Awatar k1nd3r
k1nd3r jest offline
junior
Domyślnie

aha dzieki za info juz wlasnie o to mi chodzilo naszczescie sa tacy urzytkownicy jak ty co pomoga poczatkujacym
Stary 2009-06-01, 11:01
Awatar k1nd3r
k1nd3r jest offline
junior
Domyślnie

A mam takie pytanie jezeli dany kanal jest wlczony juz jakis czas i chcialbym nagrac porgram sobie na dysk ktory zaczol sie 15 min temu jak zrobic zeby nagralo go od poczatku czy musze przewijac az program sie zaczyna i wtedy nacisnac r czy da sie zrobic zeby automatycznie ten czas ktory minol zostal zapisany i dalej nagrywa w bierzacym czasie ??
Stary 2009-06-01, 11:16
Awatar GDA
GDA jest offline
Senior
Miasto: 3CiTy
GDA ma wyłączona reputację
Domyślnie

W każdej chwili możesz nacisnąć R i nagra ci się od początku programu tak jak wskazuje EPG, bądź od momentu kiedy kanał został włączony

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"
Stary 2009-06-01, 11:43
Awatar Jarosław K.
Jarosław K. jest offline
Senior
Jarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) k1nd3r Zobacz post
Np leci sobie fajny fil ktory zaczyna sie o 21.15 dajmy na to na HBO ja koncze prace i jestem w domu zawsze przed 21 i ktos mi mowil albo gdzies przeczytalem ze jest mozliwosc otworzenia filmu od samego poczatku jezeli film nie trwal dluzej niz 1h czy to jest mozliwe.
W tej sytuacji możesz skorzystać z funkcji planowania nagrań przez Internet lub komórkę.

TYLKO W NC+ POZYCJE TVN PLAYER PO KILKU DNIACH

PRECZ Z BLOKADĄ NAGRYWANIA DWÓCH PROGRAMÓW NARAZ
Stary 2009-06-01, 18:32
Awatar IMHO_
IMHO_ jest offline
Senior
IMHO_ has a reputation beyond reputeIMHO_ has a reputation beyond reputeIMHO_ has a reputation beyond reputeIMHO_ has a reputation beyond reputeIMHO_ has a reputation beyond reputeIMHO_ has a reputation beyond reputeIMHO_ has a reputation beyond reputeIMHO_ has a reputation beyond reputeIMHO_ has a reputation beyond reputeIMHO_ has a reputation beyond reputeIMHO_ has a reputation beyond repute
Domyślnie

Jarosław K @:

Taa, ale trzeba mieć podłączonego recordera do netu a mało kto widzi sens czegoś takiego.
Stary 2009-06-01, 20:25
piotrn jest offline
Member
piotrn has a reputation beyond reputepiotrn has a reputation beyond reputepiotrn has a reputation beyond reputepiotrn has a reputation beyond reputepiotrn has a reputation beyond reputepiotrn has a reputation beyond reputepiotrn has a reputation beyond reputepiotrn has a reputation beyond reputepiotrn has a reputation beyond reputepiotrn has a reputation beyond reputepiotrn has a reputation beyond repute
Domyślnie

Dlaczego? Ja pociągnąłem 5m LAN od routera i mam neta w nboxie. Siedzę na kanapie, czytam sobie wiadomości, od czasu do czasu nie ruszając się z fotela zamówię VOD. I to wszystko kosztem jak dla mnie 0 zł - kabel wypadł z przejeżdżającego TIRa, zaciskarkę pożyczyłem, a wtyczki znalazłem na ulicy.
Stary 2009-06-01, 20:37
PawSie jest offline
Senior
Miasto: Bydgoszcz
PawSie has a reputation beyond reputePawSie has a reputation beyond reputePawSie has a reputation beyond reputePawSie has a reputation beyond reputePawSie has a reputation beyond reputePawSie has a reputation beyond reputePawSie has a reputation beyond reputePawSie has a reputation beyond reputePawSie has a reputation beyond reputePawSie has a reputation beyond reputePawSie has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) piotrn Zobacz post
Dlaczego? Ja pociągnąłem 5m LAN od routera i mam neta w nboxie. Siedzę na kanapie, czytam sobie wiadomości, od czasu do czasu nie ruszając się z fotela zamówię VOD. I to wszystko kosztem jak dla mnie 0 zł - kabel wypadł z przejeżdżającego TIRa, zaciskarkę pożyczyłem, a wtyczki znalazłem na ulicy.
To szczęściarz z Ciebie, zagraj w lotka...
Stary 2009-06-01, 21:55
ibot jest offline
Senior
Miasto: Polska, 15E
ibot has a reputation beyond reputeibot has a reputation beyond reputeibot has a reputation beyond reputeibot has a reputation beyond reputeibot has a reputation beyond reputeibot has a reputation beyond reputeibot has a reputation beyond reputeibot has a reputation beyond reputeibot has a reputation beyond reputeibot has a reputation beyond reputeibot has a reputation beyond repute
Domyślnie

Piotrn wie do czego służy komórka, a nie truje nikomu w BOA że "miii nieodbieraaa, bo miii antena zrobiła wbreeew i co wy na too, składaam reklamacyjęę a jak nie to uciekam do ...... ."
O ile dobrze pamiętam umowa z "n" dotyczy oglądania telewizji, na rozmowy telefoniczne mam innego opa , chyba że jezdem w mylnym błędzie.
A podłączenie do netu to fajna sprawa.

Narzędzia wątku

Zasady Postowania