Forum platformy nc+ :: forum HD

Wróć   Forum platformy nc+ :: forum HD > nc+ > Archiwum > Archiwum n > n sprzedaż

n sprzedaż Archiwum

Narzędzia wątku
Stary 2007-10-11, 08:59
Bodan_n jest offline
Senior
Bodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to all
Domyślnie Promocja dla stałych abonentów

Nie wiem czy już jest taki wątek.

Jak w tytule.

http://n.pl/promocje_stali

Ciekawe kto przedłuży umowę?
Stary 2007-10-11, 09:09
Awatar _siwy_
_siwy_ jest offline
Member
Miasto: Warszawa
_siwy_ ma wyłączona reputację
Domyślnie

Chyba na łby upadli.... co to za promocja jest? Żenuła i wszystko co mam do powiedzenia...
Stary 2007-10-11, 09:10
kamcyk26 jest offline
Senior
Miasto: Lodz
kamcyk26 has a reputation beyond reputekamcyk26 has a reputation beyond reputekamcyk26 has a reputation beyond reputekamcyk26 has a reputation beyond reputekamcyk26 has a reputation beyond reputekamcyk26 has a reputation beyond reputekamcyk26 has a reputation beyond reputekamcyk26 has a reputation beyond reputekamcyk26 has a reputation beyond reputekamcyk26 has a reputation beyond reputekamcyk26 has a reputation beyond repute
Domyślnie

Mnie raczej interesuje promocyjna wymiana na Rekordera, ale bez koniecznosci zamawiania VOD. Tylko cos czuje, ze nie ma co na to liczyc :-(
Stary 2007-10-11, 09:26
Bodan_n jest offline
Senior
Bodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to allBodan_n is a name known to all
Domyślnie

Już myślałem o skorzystaniu z promocji a tu taka rafa koralowa w postaci przedłużenia umowy. Ciekawe kto się na nią nadzieje?
Stary 2007-10-11, 10:04
Awatar zyga
zyga jest offline
Senior
Miasto: wielkopolska
zyga has a reputation beyond reputezyga has a reputation beyond reputezyga has a reputation beyond reputezyga has a reputation beyond reputezyga has a reputation beyond reputezyga has a reputation beyond reputezyga has a reputation beyond reputezyga has a reputation beyond reputezyga has a reputation beyond reputezyga has a reputation beyond reputezyga has a reputation beyond repute
Domyślnie

Ta "promocja" jest kiepska.

Czytanie warunków skłoniło mnie do refleksji. Otóż z dniem 1.01.2008 jak Cinemax stanie się opcją dodatkową to z pakietu filmowego zostaną już całkowite wióry. Prawie już o tym zapomniałem, ale dzięki przeczytaniu tych warunków sobie przypomniałem.

Ja bardzo się zastanowię nad przedłużeniem umowy. Dałem N czas, mogłem zrezygnować wcześniej. Dałem czas, ale N na razie w ogóle go nie wykorzystuje. O palpitacje przyprawiają mnie przygody recorderowców ze znikającymi filmami. Jakież szczęście, że jeszcze nie skusiłem się na VOD.
Swoją drogą jak Kamcyk26, chętnie wymieniłbym nboxa na recordera wg jakiejś atrakcyjnej promocji, ale bez tego beznadziejnie działającego VOD i przedpremierowych odcinkach seriali, którą są dostępne po premierze w TVN. sic!
Stary 2007-10-11, 15:17
Awatar Jarosław K.
Jarosław K. jest offline
Senior
Jarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) kamcyk26 Zobacz post
Mnie raczej interesuje promocyjna wymiana na Rekordera, ale bez koniecznosci zamawiania VOD. Tylko cos czuje, ze nie ma co na to liczyc :-(
Też tak czuję, bo co za interes dla nich dać ci za półdarmo recordera gdy nie weźmiesz VOD.

TYLKO W NC+ POZYCJE TVN PLAYER PO KILKU DNIACH

PRECZ Z BLOKADĄ NAGRYWANIA DWÓCH PROGRAMÓW NARAZ
Stary 2007-10-11, 15:30
emuv@wp.pl jest offline
Zbanowany
emuv@wp.pl has a reputation beyond reputeemuv@wp.pl has a reputation beyond reputeemuv@wp.pl has a reputation beyond reputeemuv@wp.pl has a reputation beyond reputeemuv@wp.pl has a reputation beyond reputeemuv@wp.pl has a reputation beyond reputeemuv@wp.pl has a reputation beyond reputeemuv@wp.pl has a reputation beyond reputeemuv@wp.pl has a reputation beyond reputeemuv@wp.pl has a reputation beyond reputeemuv@wp.pl has a reputation beyond repute
Domyślnie

no cos czuje ze panowie kamcyk zyga i Jarosław K. opuszcza to forum i grono szanownych abonentow.

PS
Jarosław do kogo kierujesz postulat nie niszczenia tv obrazem 4:3 do enki?
bo w ence można se rozciagnac obraz 4 na 3 na caly ekran i pewnie o tym wiesz
czy wyslales listy w tej sprawie do wszystkich nadawcow?
Stary 2007-10-11, 15:30
Awatar crasher
crasher jest offline
Senior
Miasto: zebrzydowice
crasher has a reputation beyond reputecrasher has a reputation beyond reputecrasher has a reputation beyond reputecrasher has a reputation beyond reputecrasher has a reputation beyond reputecrasher has a reputation beyond reputecrasher has a reputation beyond reputecrasher has a reputation beyond reputecrasher has a reputation beyond reputecrasher has a reputation beyond reputecrasher has a reputation beyond repute
Domyślnie

też chciałem recordera ale bez VOD. A w tej chwili zaczynam dokładnie przeglądać oferty konkurencji, nie spieszę się, coś wybiorę, odkurzę durszlak, bo jak na razie wychodzi mi, że będzie go trzeba oddać wraz nboxem, pilotem no i oczwyście zasyfionym i zawilgoconym pudełkiem, które leży w piwnicy - bo przecież nie będę go trzymał na nboxie aby się nie zniszczył (to tak wracając do starej dyskusji )
Stary 2007-10-11, 15:37
kamcyk26 jest offline
Senior
Miasto: Lodz
kamcyk26 has a reputation beyond reputekamcyk26 has a reputation beyond reputekamcyk26 has a reputation beyond reputekamcyk26 has a reputation beyond reputekamcyk26 has a reputation beyond reputekamcyk26 has a reputation beyond reputekamcyk26 has a reputation beyond reputekamcyk26 has a reputation beyond reputekamcyk26 has a reputation beyond reputekamcyk26 has a reputation beyond reputekamcyk26 has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) emuv@wp.pl Zobacz post
no cos czuje ze panowie kamcyk zyga i Jarosław K. opuszcza to forum i grono szanownych abonentow.

PS
Jarosław do kogo kierujesz postulat nie niszczenia tv obrazem 4:3 do enki?
bo w ence można se rozciagnac obraz 4 na 3 na caly ekran i pewnie o tym wiesz
czy wyslales listy w tej sprawie do wszystkich nadawcow?
A dlaczego myslisz, ze odejde? Umowa konczy sie dopiero za 4 miesiace i do tego czasu wiele moze sie wydarzyc. Zreszta nawet jak zrezygnuje to przeciez nie musze opuszczac forum...

Na ta chwile najbradziej prawdopodobna jest opcja ,ze jednak zostane ,ale ciagle z abonamnetem 32zl (ktory nie do konca zadowala mnie ani z pewnoscia N) oraz rekorderem (bez TVOD/VOD).
Stary 2007-10-11, 15:46
Awatar Tofik
Tofik jest offline
Senior
Miasto: Katowice
Tofik has a reputation beyond reputeTofik has a reputation beyond reputeTofik has a reputation beyond reputeTofik has a reputation beyond reputeTofik has a reputation beyond reputeTofik has a reputation beyond reputeTofik has a reputation beyond reputeTofik has a reputation beyond reputeTofik has a reputation beyond reputeTofik has a reputation beyond reputeTofik has a reputation beyond repute
Domyślnie

Hmm a ja się podzielę własnymi spostrzeżeniami. Otóż jakiś czas temu stałem się również abonentem CP (N jestem nadal) i powiem szczerze, ze w porównaniu do Echostara CP to nbox chodzi jak burza (chodzi o przełączanie kanałów itp.). Ja mogę się już teraz zadeklarować, że przedłużę umowę z N. Nie chodzi tu o działanie nboxa, ale ogólnie.

Nie działa mi dekoder telewizji Trwam - jest to fragment utworu formacji "Butelka"

Narzędzia wątku

Zasady Postowania