Forum platformy nc+ :: forum HD

Wróć   Forum platformy nc+ :: forum HD > nc+ > Archiwum > Archiwum n > n sprzęt i n usługi

n sprzęt i n usługi Archiwum

Narzędzia wątku
Stary 2013-12-12, 15:03
karenka9190 jest offline
junior
karenka9190 is an unknown quantity at this point
Domyślnie Jak zapłacić za N HD na kartę poza krajem

Witam ,od paru lat jestem posiadaczem telewizji N HD na kartę i nie zawsze jestem w kraju wtedy kiedy kończy sie abonament,a płacę za cały rok z góry.
Przez konto w polsce za pomocą internetu też nie da rady .
Moje pytanie to , w jaki sposób mam wypisać poprawnie przelew bankowy aby trafił do banku CYFROWY DOM.
Jestem np. okresowo w Niemczech i chciałbym zrobić przelew z Deutsche Bank.
Czy jest to możliwe i czy ktoś już taki przelew przesyłał.
Stary 2013-12-12, 17:01
Awatar sonikus
sonikus jest offline
Senior
sonikus has a reputation beyond reputesonikus has a reputation beyond reputesonikus has a reputation beyond reputesonikus has a reputation beyond reputesonikus has a reputation beyond reputesonikus has a reputation beyond reputesonikus has a reputation beyond reputesonikus has a reputation beyond reputesonikus has a reputation beyond reputesonikus has a reputation beyond reputesonikus has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) karenka9190 Zobacz post
nie zawsze jestem w kraju wtedy kiedy kończy sie abonament
Nie musisz czekać aż będzie się kończył, zapłać wcześniej gdy będziesz w kraju (a choćby i pół roku wcześniej), abonament się zsumuje i nic nie stracisz.
Stary 2013-12-12, 17:18
Piotrek_nc+
Guest
Domyślnie

Dokładnie tak. Możesz dokonywać wpłaty jak tylko jesteś w Polsce. Doładowanie nie przepadnie tylko zostanie zsumowane z poprzednimi wpłatami i wydłuży dotychczasowy okres dostępności do pakietów o Twoją wpłatę.
Informacje o opłatach w ofercie n na kartę znaleźć można na stronie: http://n.pl/oferta/n-na-karte/doladuj.

Odpowiedź udzielona. Wątek ten zamykam.

Narzędzia wątku

Zasady Postowania