Forum platformy nc+ :: forum HD

Wróć   Forum platformy nc+ :: forum HD > nc+ > Poznaj nc+ > Sprzedaż > Oferta dla stałych Klientów

Oferta dla stałych Klientów Zapraszamy do dyskusji na temat ofert dla stałych Abonentów.

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stary 2013-03-28, 08:15
janki jest offline
Senior
janki has a reputation beyond reputejanki has a reputation beyond reputejanki has a reputation beyond reputejanki has a reputation beyond reputejanki has a reputation beyond reputejanki has a reputation beyond reputejanki has a reputation beyond reputejanki has a reputation beyond reputejanki has a reputation beyond reputejanki has a reputation beyond reputejanki has a reputation beyond repute
Domyślnie

Byłem na stronie gdzie można znaleźć centra nc+ http://ncplus.pl/Oferta/Jak-kupic/wy...asto=-1&ulica= ale w Lubelskim nie ma ani jednego... Czy może się mylę? Same punkty serwisowe i kilka niepodpisanych. Ktoś może składał ostatnio wypowiedzenie w Lublinie?
SAMSUNG 26EH4500-(ITI-5800S) Blue
Antena ASC-800 CORAB+Quad Monoblock INVERTO
Odpowiedź z Cytatem
Stary 2013-03-28, 08:15
darekn12 jest offline
junior
darekn12 is an unknown quantity at this point
Domyślnie

wiem że w centrum nc+ dlatego udam się do jednego z nich w Poznaniu.
Odpowiedź z Cytatem
Stary 2013-03-28, 08:16
Awatar Kibo no hikari
Kibo no hikari jest offline
Senior
Miasto: Kraków
Kibo no hikari has a reputation beyond reputeKibo no hikari has a reputation beyond reputeKibo no hikari has a reputation beyond reputeKibo no hikari has a reputation beyond reputeKibo no hikari has a reputation beyond reputeKibo no hikari has a reputation beyond reputeKibo no hikari has a reputation beyond reputeKibo no hikari has a reputation beyond reputeKibo no hikari has a reputation beyond reputeKibo no hikari has a reputation beyond reputeKibo no hikari has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) kerpen_rp Zobacz post
A czy zostało już ustalone jak dostarczamy wypowiedzenia? Jestem abonentem N. Mam wysłać na Kraków, czy oddać w punkcie nc+?
Listem poleconym,najlepiej za potwierdzeniem odbioru badz w centrum nc+ osobiscie.
Odpowiedź z Cytatem
Stary 2013-03-28, 08:17
robsonek2o jest offline
junior
Miasto: Lublin
robsonek2o has a spectacular aura about
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) janki Zobacz post
Byłem na stronie gdzie można znaleźć centra nc+ http://ncplus.pl/Oferta/Jak-kupic/wy...asto=-1&ulica= ale w Lubelskim nie ma ani jednego... Czy może się mylę? Same punkty serwisowe i kilka niepodpisanych. Ktoś może składał ostatnio wypowiedzenie w Lublinie?
Przyłączam się do pytania gdzie w Lublinie można złożyć wypowiedzenie?
Stary 2013-03-28, 08:17
dizmar jest offline
Senior
dizmar has a reputation beyond reputedizmar has a reputation beyond reputedizmar has a reputation beyond reputedizmar has a reputation beyond reputedizmar has a reputation beyond reputedizmar has a reputation beyond reputedizmar has a reputation beyond reputedizmar has a reputation beyond reputedizmar has a reputation beyond reputedizmar has a reputation beyond reputedizmar has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) kerpen_rp Zobacz post
Tzn. od lanego poniedziałku nie bedziesz miał dostepu do kanałów, czy dopiero na koniec kwietnia?
To trudno mi stwierdzić kiedy odłączą mnie. Do 14.04.2013r. oddam dekoder z kartą. Jeżeli dostanę pismo (jeszcze nie dostałem) z zapisem, że przy braku akceptacji ich propozycji zobowiązania wcześniej zawarte nie obowiązują to i dekodera z kartą nie będę miał obowiązku oddawać. Tak ktoś napisał, ze takie sformułowanie w ich piśmie jest. Ale dopóki nie otrzymam do mnie adresowanego pisma z takim sformułowaniem to zgodnie z zaakceptowanym przeze mnie regulaminem mam obowiązek dekoder i kartę oddać.
Odpowiedź z Cytatem
Stary 2013-03-28, 08:20
kerpen_rp jest offline
Senior
kerpen_rp has a reputation beyond reputekerpen_rp has a reputation beyond reputekerpen_rp has a reputation beyond reputekerpen_rp has a reputation beyond reputekerpen_rp has a reputation beyond reputekerpen_rp has a reputation beyond reputekerpen_rp has a reputation beyond reputekerpen_rp has a reputation beyond reputekerpen_rp has a reputation beyond reputekerpen_rp has a reputation beyond reputekerpen_rp has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
Punkt serwisowy to nie to samo co centrum nc+?
Stary 2013-03-28, 08:20
Augustus62
Guest
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) darekn12 Zobacz post
wiem że w centrum nc+ dlatego udam się do jednego z nich w Poznaniu.
nie lubie tego zwrotu, ale widze że jesteś z wielkopolski a my musimy trzymać się razem
Cytat:
udam się do jednego z nich w Poznaniu
"ziomal" nie do jednego z nich.... tylko do jedynego !
tego:
CENTRUM NC+ GALERIA PESTKA
al. SOLIDARNOŚCI 47
Poznań, 61-696
tel. 618218555

Odpowiedź z Cytatem
Stary 2013-03-28, 08:21
tomek7545 jest offline
junior
tomek7545 has a reputation beyond reputetomek7545 has a reputation beyond reputetomek7545 has a reputation beyond reputetomek7545 has a reputation beyond reputetomek7545 has a reputation beyond reputetomek7545 has a reputation beyond reputetomek7545 has a reputation beyond reputetomek7545 has a reputation beyond reputetomek7545 has a reputation beyond reputetomek7545 has a reputation beyond reputetomek7545 has a reputation beyond repute
Domyślnie

Witam,
Ja dzisiaj pocztą wysyłam wypowiedzenie, ze względu na usunięcie wojny i pokój itd. nic od nc+ nie dostałem i jak czytam wasze posty, to niech sobie tą ofertę w D..E wsadzą, nikt na silę migrował mnie nie będzie bo to nie czasu PRL-u, gdzie wszystko było z góry ustalone.
Odpowiedź z Cytatem
kitza jest offline
junior
kitza is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) dizmar Zobacz post
To trudno mi stwierdzić kiedy odłączą mnie. Do 14.04.2013r. oddam dekoder z kartą. Jeżeli dostanę pismo (jeszcze nie dostałem) z zapisem, że przy braku akceptacji ich propozycji zobowiązania wcześniej zawarte nie obowiązują to i dekodera z kartą nie będę miał obowiązku oddawać. Tak ktoś napisał, ze takie sformułowanie w ich piśmie jest. Ale dopóki nie otrzymam do mnie adresowanego pisma z takim sformułowaniem to zgodnie z zaakceptowanym przeze mnie regulaminem mam obowiązek dekoder i kartę oddać.
A nie jest tak, że na zwrot dekodera jest 14 dni od dnia rozwiązania umowy?
Po co oddawać wcześniej skoro i tak trzeba będzie zapłacić za cały kiwecień?
Odpowiedź z Cytatem
J-B
Guest
Domyślnie

Cytat:
jestem z Podkarpacia, u nas nie ma, patrzyłem u was po sąsiedzku i też nie ma
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku

Zasady Postowania