Forum platformy nc+ :: forum HD

Wróć   Forum platformy nc+ :: forum HD > nc+ > Archiwum > Archiwum n > n sprzęt i n usługi

n sprzęt i n usługi Archiwum

Narzędzia wątku
Stary 2007-09-03, 10:09
jack jest offline
Senior
Miasto: Enkowo
jack has a reputation beyond reputejack has a reputation beyond reputejack has a reputation beyond reputejack has a reputation beyond reputejack has a reputation beyond reputejack has a reputation beyond reputejack has a reputation beyond reputejack has a reputation beyond reputejack has a reputation beyond reputejack has a reputation beyond reputejack has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) kuomi Zobacz post
jak szedlem rano pracy nadal nie mialem zadnego filmu sciagnietego po wczorajszym ponownym wgraniu uprawnien przez konsultanta N. Poczekam do jutra, bo niby ma to trwac jak powiedzili mi na infolinii 48 h.
Mam pytanie po czym poznac po aktualizacji ze film sie sciagnal, jaki symbol sie wyswietla? bo na razie mam same znaki zapytania,
Wyłącz i włącz dekoder, pokażą się niewidoczne filmy, operację powtarzaj cyklicznie inaczej nic nowopobranego nie zobaczysz. Tak jest u mnie.
Stary 2007-09-03, 10:33
Awatar Maciek-n
Maciek-n jest offline
Senior
Miasto: centrum
Maciek-n ma wyłączona reputację
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) SamoDobro Zobacz post
przyszla aktualizacja, a wraz z nia nastapily zmiany w VOD.
mam juz kilka zwiastunow na dysku i przy tych, ktore sa juz dostepne, pojawila sie nowa opcja: do "Opis" i "Obejrz zwiastun" doszlo "Zamow kolekcje". i teraz kilka pytan z mojej strony:
1. rozumiem, ze bedzie tylko i wylacznie mozliwosc zamowienia calej kolekcji, czyli klikajac na wybranym filmie z nVOD zamowie cala usluge nVOD, a nie tylko ten wybrany film?
2. czy klikajac w "Zamow kolekcje" mam mozliwosc anulowania tego zamowienia? chodzi mi o to, ze np. dzieci czy jacys znajomi moga mi przez przypadek zamowic usluge, ktorej nie chce, a potem zostane z 3 miesiecznym okresem wypowiedzenia. czy to "zamow kolekcje" jest chronione jakims PINem czy cos?
3. czy bedzie oferowana mozliwosc zamowienia tylko jednego filmu z oferty?
4. kiedy jakas informacja (oficjalna) od "n" o nowym PictureBox i nVOD?
1. Zamawia się jedną lub 2 kolekcje, proponuję zapoznanie się z www.n.pl/vod
2. narazie zamowienie jest dostepne tylko przez infolinię
3. Będzie w usludze Premiery VOD - proponuje zapoznanie sie z pierwszym postem
4. od północy 1.09 na www.n.pl/vod

nastepnym razem proponuje poczytac najpierw bo wszystkie odpowiedzi byly albo juz na forum (i to w pierwszym poscie) albo na stronie n.
Stary 2007-09-03, 13:04
Merdox jest offline
junior
Merdox ma wyłączona reputację
Domyślnie nScreen

Dopiero teraz zajarzyłem... w liście, który przyszedł wraz z regulaminem usług VOD jest napisane: "...nowa kolekcja nScreen, w której dostępne będą najbardziej popularne polskie i amerykańskie hity serialowe."

Czy to oznacza, że w nScreen będą tylko seriale????
Stary 2007-09-03, 13:45
Awatar brawa8
brawa8 jest offline
junior
Miasto: Jastrzębie Zdrój
brawa8 ma wyłączona reputację
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) Ania Zobacz post
1. Zamawia się jedną lub 2 kolekcje, proponuję zapoznanie się z www.n.pl/vod
2. narazie zamowienie jest dostepne tylko przez infolinię
3. Będzie w usludze Premiery VOD - proponuje zapoznanie sie z pierwszym postem
4. od północy 1.09 na www.n.pl/vod

nastepnym razem proponuje poczytac najpierw bo wszystkie odpowiedzi byly albo juz na forum (i to w pierwszym poscie) albo na stronie n.
Mam to rozumieć że jak nie zadzwonie to nie będe miał aktywnej usługi"kolekcje Vod".Chodzi o abonentów usługi"VOD-filmy i programy na życzenie.
Stary 2007-09-03, 13:52
Awatar Jarosław K.
Jarosław K. jest offline
Senior
Jarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond reputeJarosław K. has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) Merdox Zobacz post
Dopiero teraz zajarzyłem... w liście, który przyszedł wraz z regulaminem usług VOD jest napisane: "...nowa kolekcja nScreen, w której dostępne będą najbardziej popularne polskie i amerykańskie hity serialowe."

Czy to oznacza, że w nScreen będą tylko seriale????
Tak to własnie jest zapowiadane, tzn. PictureBox - filmy, a nScreen - seriale.
Stary 2007-09-03, 15:39
Awatar Maciek-n
Maciek-n jest offline
Senior
Miasto: centrum
Maciek-n ma wyłączona reputację
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) brawa8 Zobacz post
Mam to rozumieć że jak nie zadzwonie to nie będe miał aktywnej usługi"kolekcje Vod".Chodzi o abonentów usługi"VOD-filmy i programy na życzenie.
w ramach usługi "kolekcje VOD" sa dwie kolekcje, wszyscy ktorzy maja juz wykupione VOD maja aktywna kolekcje nVOD, jesli ktos chce miec Picture Box, powienien zadzwonic na infolinie.
Stary 2007-09-03, 16:56
kumaty jest offline
junior
kumaty is a splendid one to beholdkumaty is a splendid one to behold
Domyślnie

jestem nowym uzytkownikiem tego forum, wczesniej tylko czytalem ale Pani Ania zachowuje sie bardzo czesto arogancko w stosunku do placacych abonament, szczegolnie wtedy gdy sa klopoty z N ( a sa i no bardzo powazne), mysle ze z braku pomyslow (ale i tak nieladnie)
Stary 2007-09-03, 17:05
Awatar kuomi
kuomi jest offline
junior
kuomi ma wyłączona reputację
Domyślnie

Dzieki Jack za informację. Własnie zrobilem tak jak mi poradziles i okazalo sie ze mam aż dwa filmy sciagniete: uklad idealny i arsen lupin.
Stary 2007-09-03, 17:35
Mr.M jest offline
junior
Mr.M has a reputation beyond reputeMr.M has a reputation beyond reputeMr.M has a reputation beyond reputeMr.M has a reputation beyond reputeMr.M has a reputation beyond reputeMr.M has a reputation beyond reputeMr.M has a reputation beyond reputeMr.M has a reputation beyond reputeMr.M has a reputation beyond reputeMr.M has a reputation beyond reputeMr.M has a reputation beyond repute
Domyślnie

Ja mam już z 10 filmów i o dziwo wszystkie(bez 1 chyba) są w 16:9
Szkoda tylko, że są jakieś problemy z dźwiękiem. I caaałe mnóstwo problemów z nowym oprogramowaniem (patrz temat aktualizacji...)
Stary 2007-09-03, 21:52
t_rex_ jest offline
Member
t_rex_ has a reputation beyond reputet_rex_ has a reputation beyond reputet_rex_ has a reputation beyond reputet_rex_ has a reputation beyond reputet_rex_ has a reputation beyond reputet_rex_ has a reputation beyond reputet_rex_ has a reputation beyond reputet_rex_ has a reputation beyond reputet_rex_ has a reputation beyond reputet_rex_ has a reputation beyond reputet_rex_ has a reputation beyond repute
Domyślnie re

mam 2 pytanka nie mam czasu na przetrząsanie forum wybaczcie:
1. Czy od 1 października w nscren będą tylko seriale?
2. Czy dobrze rozumiem że do końca września mogę zrezygnować z obecnego VOD późniejszego Nscreen nie altywować PB i korzystać z premier?

AAA i jeszcze jedno apropos pakietów - nowi mogą mieć nbox rec za 199 zeta i 2 pakiety VOD za 40 zeta starzy już dojeni przez N nie mogą - nie ma jak dbałość o klientów którzy wam rozkręcili tą platformę

cyt:

* podpisujesz umowę na warunkach promocji „Nagrywaj Wszystko”
* aktywujesz nbox HDTV recordera za 199 zł, czyli taniej o 250 zł
* zamawiasz 2 kolekcje VOD i do końca umowy płacisz za nie tylko 40 zł
* nawet przez 6 miesięcy oglądasz wszystkie kanały telewizyjne n
* przed końcem promocji możesz wybrać minimum 3 płatne pakiety tematyczne, które chcesz zachować i płacisz tylko za nie

Ostatnio edytowane przez t_rex_ : 2007-09-03 - 21:58

Narzędzia wątku

Zasady Postowania