Forum platformy nc+ :: forum HD

Wróć   Forum platformy nc+ :: forum HD > nc+ > Archiwum > Archiwum n > n sprzęt i n usługi

n sprzęt i n usługi Archiwum

Narzędzia wątku
Stary 2012-11-17, 15:26
wargsi jest offline
junior
wargsi is an unknown quantity at this point
Domyślnie Infolinia

Witam,

Mam problem z ustawieniem anteny, prześledziłem kilkanaście wątków na forum nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi a ponieważ od dłuższego czasu mam zablokowane konto w Internetowym Centrum Abonenta, postanowiłem w końcu się zebrać w sobie i zadzwonić na infolinię.
Jak dotąd minęło 31:05 sec i nic dalej gra ta głupawa muzyczka przerywana co chwila komunikatem "proszę czekać na połączenie z konsultantem"
Jak długo można czekać?
Stary 2012-11-17, 15:38
kameleon22
Guest
Domyślnie

aż N troche na tym zarobi!
Stary 2012-11-17, 15:40
Michał_nc+
Guest
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) wargsi Zobacz post
Witam,

Mam problem z ustawieniem anteny, prześledziłem kilkanaście wątków na forum nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi a ponieważ od dłuższego czasu mam zablokowane konto w Internetowym Centrum Abonenta, postanowiłem w końcu się zebrać w sobie i zadzwonić na infolinię.
Jak dotąd minęło 31:05 sec i nic dalej gra ta głupawa muzyczka przerywana co chwila komunikatem "proszę czekać na połączenie z konsultantem"
Jak długo można czekać?
Prześlij proszę numer umowy na nasz adres e-mail: doradca@n.pl. Odblokuję dostęp do ICA.
Stary 2012-11-17, 15:45
wargsi jest offline
junior
wargsi is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Dziękuję już dodzwoniłem się do konsultanta, co prawda po 37:14 sec
Niestety mój problem brakiem sygnału z transpondera 12265 nie został rozwiązany
Stary 2012-11-21, 15:19
Paweł_nc+ jest offline
nc+ przedstawiciel
Paweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond reputePaweł_nc+ has a reputation beyond repute
Domyślnie

Wątek zamykam. Jeśli chcesz uzyskać pomoc dotyczącą ustawień anteny, opisz problem z odpowiednim wątku lub ponownie napisz do nas na doradca@n.pl.
Jeżeli potrzebujesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl. W treści opisz problem a także podaj dane do weryfikacji (numer umowy/Abonenta lub PESEL oraz imię i nazwisko właściciela kontraktu). Z kolei w temacie wiadomości wpisz swój nick. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.
Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!

Narzędzia wątku

Zasady Postowania