Forum platformy nc+ :: forum HD

Wróć   Forum platformy nc+ :: forum HD > nc+ > Archiwum > Archiwum n > n sprzedaż

n sprzedaż Archiwum

Narzędzia wątku
Stary 2007-06-20, 18:01
Awatar Megatron
Megatron jest offline
junior
Miasto: TransMatrix
Megatron is a name known to allMegatron is a name known to allMegatron is a name known to allMegatron is a name known to allMegatron is a name known to allMegatron is a name known to allMegatron is a name known to allMegatron is a name known to allMegatron is a name known to allMegatron is a name known to all
Domyślnie

Polecam kontakt 122915555.
Stary 2007-06-20, 19:06
Awatar Pap
Pap jest offline
junior
Miasto: nOwe Miasto Lub.
Pap has a reputation beyond reputePap has a reputation beyond reputePap has a reputation beyond reputePap has a reputation beyond reputePap has a reputation beyond reputePap has a reputation beyond reputePap has a reputation beyond reputePap has a reputation beyond reputePap has a reputation beyond reputePap has a reputation beyond reputePap has a reputation beyond repute
Domyślnie

Dzis w salonie gdzie kupiłem ten N-iewypał dostałem ciekawą informację:
- Umowę można wypowiedzieć od ręki dla tych co zawarli ją przed 1 czerwca. Wystarczy przynieść tuner ze wszystkimi świętościami w pudełku i po kilkunastu minutach problem z głowy? Nie miałem ze sobą nboxa ale o wyniku tej ciekawej kwestii poinformuję was bankowo.

Wiem tylko tyle może wszystko na miejscu się robi?

Ostatnio edytowane przez Pap : 2007-06-20 - 19:20
Stary 2007-06-20, 19:08
Awatar Megatron
Megatron jest offline
junior
Miasto: TransMatrix
Megatron is a name known to allMegatron is a name known to allMegatron is a name known to allMegatron is a name known to allMegatron is a name known to allMegatron is a name known to allMegatron is a name known to allMegatron is a name known to allMegatron is a name known to allMegatron is a name known to all
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) Pap Zobacz post
Dzis w salonie gdzie kupiłem ten N-iewypał dostałem ciekawą informację:
- Umowę można wypowiedzieć od ręki dla tych co zawarli ją przed 1 czerwca. Wystarczy przynieść tuner ze wszystkimi świętościami w pudełku i po kilkunastu minutach problem z głowy? Nie miałem ze sobą nboxa ale o wyniku tej ciekawej kwestii poinformuję was bankowo.
A co z oświadczeniem ?
Stary 2007-06-20, 20:01
SiwasMordas jest offline
junior
SiwasMordas is an unknown quantity at this point
Exclamation Adres na jaki trzeba przesłać wypowiedzenie

Chciałbym potwierdzenia od przedstawicieli n-ki, że rezygnację należy przesyłać na adres ul. Josepha Conrada 37 31-357 Kraków
Stary 2007-06-20, 20:28
Awatar Brzęczyszczykiewicz
Brzęczyszczykiewicz jest offline
junior
Brzęczyszczykiewicz has a reputation beyond reputeBrzęczyszczykiewicz has a reputation beyond reputeBrzęczyszczykiewicz has a reputation beyond reputeBrzęczyszczykiewicz has a reputation beyond reputeBrzęczyszczykiewicz has a reputation beyond reputeBrzęczyszczykiewicz has a reputation beyond reputeBrzęczyszczykiewicz has a reputation beyond reputeBrzęczyszczykiewicz has a reputation beyond reputeBrzęczyszczykiewicz has a reputation beyond reputeBrzęczyszczykiewicz has a reputation beyond reputeBrzęczyszczykiewicz has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) SiwasMordas Zobacz post
Chciałbym potwierdzenia od przedstawicieli n-ki, że rezygnację należy przesyłać na adres ul. Josepha Conrada 37 31-357 Kraków
Wszelkie info znajdziesz na stronie Nki w zakładce poznaj nas.
Stary 2007-06-21, 12:08
Awatar AdamRoleta
AdamRoleta jest offline
junior
Miasto: Stryków/Łódź
AdamRoleta ma wyłączona reputację
Domyślnie

Ja to napisałem tak i wysłałem poleconym za potwierdzeniem odbioru, żebym wiedział czy dostali i kiedy. Wysłałem na Krakowski adres biura obsługi klienta z dopiskiem na kopercie "wypowiedzenie umowy". Mam nadzieje, że dobrze ...
Imię Nazwisko .................................................. ..... Łódź dnia 19 czerwca 2007
Adres...
Nr Abonenta ...
Nr Umowy...

Dotyczy wypowiedzenia umowy:
Ja Imię Nazwisko uprzejmie informuję, iż z powodu zmiany regulaminu, z dniem 30.06.2007 rozwiązuję umowę nr ... zawartą w dniu ....

Z poważaniem
...
Stary 2007-06-21, 12:25
n_łukasz jest offline
Senior
n_łukasz has a reputation beyond reputen_łukasz has a reputation beyond reputen_łukasz has a reputation beyond reputen_łukasz has a reputation beyond reputen_łukasz has a reputation beyond reputen_łukasz has a reputation beyond reputen_łukasz has a reputation beyond reputen_łukasz has a reputation beyond reputen_łukasz has a reputation beyond reputen_łukasz has a reputation beyond reputen_łukasz has a reputation beyond repute
Domyślnie

Nie można rozwiązać umowy w Punkcie Sprzedaży. Konieczne jest przesłanie pisma na adres BOK.
Stary 2007-06-21, 14:41
marcjan jest offline
junior
marcjan is an unknown quantity at this point
Domyślnie wzór

Ja napisałem tak
"Prosze o rozwiazanie umowy nr .... zawartej w dniu... z powodu braku akceptacji nowego regulaminu oraz nowej oferty cenowej."

Sprzet dopiero oddam do 2 tyg. po wygasnięciu umowy tj. do 14 lipca. Pismo wysłałem poleconym na krakowski adres.

Rezygnacje mozna składac do 24 lipca

Wróciłem do starej generacji. I'm very happy

Pozdrawiam
Stary 2007-06-21, 16:02
Awatar eson
eson jest offline
junior
eson ma wyłączona reputację
Domyślnie

Ja dokladnie tak samo, wyslalem i oddaje po dwoch tygodniach.

Nareszcie bez nerwow i zbednych oplat
Stary 2007-06-21, 16:12
Awatar marcin n2000
marcin n2000 jest offline
junior
Miasto: Wrocław
marcin n2000 ma wyłączona reputację
Domyślnie

zastanawia mnie czy mozna wysłac rezygnacje e-mailem poprzednio wysyłałem reklamacje tą droga i przyjmowali.

siła do 80% jakość do 100%

Philips 32" i działa

Narzędzia wątku

Zasady Postowania