Forum platformy nc+ :: forum HD

Wróć   Forum platformy nc+ :: forum HD > nc+ > Archiwum > Archiwum n > n sprzęt i n usługi

n sprzęt i n usługi Archiwum

Narzędzia wątku
Stary 2012-01-05, 16:11
maciekplock jest offline
junior
maciekplock is an unknown quantity at this point
Domyślnie aktywacja telewizji n hd na karte

Witam mieszkam w Szkocji kupiłem w,w telewizje ustawiono sygnał na hotbird ale na aktywacje czekam juz 3 dni wysłałem 2 smsy do BOK nie można się dodzwonić zzarlo mi 10funtow i dalej słuchanie melodyjki można prosić o pomoc?
Stary 2012-01-05, 16:16
Awatar yackoo
yackoo jest offline
Senior
Miasto: Warszawa
yackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond reputeyackoo has a reputation beyond repute
Domyślnie

Napisz do któregoś z przedstawicieli n, będącego aktualnie na forum - opisz swój problem.
Stary 2012-01-08, 03:28
Parzysz jest offline
junior
Parzysz is an unknown quantity at this point
Domyślnie

BOK nie odbiera SMSów ;O
przedstawiciel na forum, najszybsza reakcja

albo kontakt@n.pl - ale trzeba być przygotowanym że może potrwać.
Stary 2012-01-08, 09:52
Awatar tiesto_77
tiesto_77 jest offline
Senior
Miasto: Malbork
tiesto_77 has a reputation beyond reputetiesto_77 has a reputation beyond reputetiesto_77 has a reputation beyond reputetiesto_77 has a reputation beyond reputetiesto_77 has a reputation beyond reputetiesto_77 has a reputation beyond reputetiesto_77 has a reputation beyond reputetiesto_77 has a reputation beyond reputetiesto_77 has a reputation beyond reputetiesto_77 has a reputation beyond reputetiesto_77 has a reputation beyond repute
Thumbs up

Cytat:
napisał(a) Parzysz Zobacz post
BOK nie odbiera SMSów ;O
przedstawiciel na forum, najszybsza reakcja

albo kontakt@n.pl - ale trzeba być przygotowanym że może potrwać.
Przez n@kontakt.pl załatwisz sprawę w ciągu dwóch dni,niestety jeśli masz coś pilnego najlepiej załatwisz to przez telefon do BOA (wybierz że jesteś abonentem)wpisz nr.abonenta i chasło cyfrowe i łącz po ok.2-4 min z konsultantem.Dzwoniąc bez trybu abonent wisisz na lini pow 10 min(minimum).Pozdro
Stary 2012-01-11, 11:50
uzyszkodnik jest offline
Senior
uzyszkodnik is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Nie wiem czy pomogą osobie, która łamie regulamin...
Stary 2012-01-23, 23:32
wiesiek59 jest offline
junior
wiesiek59 is an unknown quantity at this point
Domyślnie regulamin...?

Kazdy medal ma 2 strony....sam bylem swiadkiem rozmowy sprzedawcy n-ki z klientem, ktory chcial kupic dekoder z karta na wlasnosc (cena ok. 300,-) i wywiezc go za granice. Sprzedawca nie poinformowal goscia, ze nie wolno mu tego uzywac poza Polska a wrecz przeciwnie twierdzil, ze mnostwo Polakow tak robi, bo kupujac dekoder nie na umowe staje sie tenze klienta wlasnoscia i klient moze z nim robic co chce.
Kto tu jest wiec z regulaminem na bakier ?.
Stary 2012-01-24, 10:34
uzyszkodnik jest offline
Senior
uzyszkodnik is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Dekoder jest Twoją własnością, ale doładowując konto zgadzasz się na regulamin,a on nie pozwala na wywożenie za granicę.
Słyszałeś kiedyś o prawach na transmisję? Najczęściej sportu. Np. nSport ma licencję na pokazywanie LM tylko w Polsce. Wywożąc sprzet za granicę i oglądanie tam TV jest łamaniem prawa.
Stary 2012-01-25, 15:05
Piotr_67 jest offline
junior
Piotr_67 is an unknown quantity at this point
Domyślnie aktywacja telewizji n hd na karte po wymianie płyty głównej

Witam, czy ktoś może mi pomóc ???

Kupiłem zestaw na kartę z dekoderem 2849 19.12 2011 r. Od tego dnia dwa razy był w serwisie, a ja nie miałem okazji ani raz z niego korzystać. W piątek 20.01.2012 r. wrócił po "wymianie płyty głównej". Od tego momentu ludzie z BOA poza przyjęciem zlecenia numer 16212 na zmianę w systemie numerów seryjnych dekodera i modułu conax nie mogą lub nie chcą w żaden sposób mi pomóc, wyznaczając tylko kolejne nierealne terminy aktywacji.

Z góry dziękuję za pomoc.
Stary 2012-01-25, 22:43
Awatar pollux
pollux jest offline
Senior
pollux has a reputation beyond reputepollux has a reputation beyond reputepollux has a reputation beyond reputepollux has a reputation beyond reputepollux has a reputation beyond reputepollux has a reputation beyond reputepollux has a reputation beyond reputepollux has a reputation beyond reputepollux has a reputation beyond reputepollux has a reputation beyond reputepollux has a reputation beyond repute
Domyślnie

Jak to zwykle bywa, nikt w serwisie nie wpadł na genialny pomysł aby za wczasu przed wysyłką do klienta zgłosić aktualizację do Cyfrowego Domku...
Rozumiem, że doładowanie "leci" w najlepsze - więc pozostaje kolejna reklamacja, niestety...
Stary 2012-01-25, 22:46
M4rKo jest offline
Senior
M4rKo has a reputation beyond reputeM4rKo has a reputation beyond reputeM4rKo has a reputation beyond reputeM4rKo has a reputation beyond reputeM4rKo has a reputation beyond reputeM4rKo has a reputation beyond reputeM4rKo has a reputation beyond reputeM4rKo has a reputation beyond reputeM4rKo has a reputation beyond reputeM4rKo has a reputation beyond reputeM4rKo has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) uzyszkodnik Zobacz post
Dekoder jest Twoją własnością, ale doładowując konto zgadzasz się na regulamin,a on nie pozwala na wywożenie za granicę.
Słyszałeś kiedyś o prawach na transmisję? Najczęściej sportu. Np. nSport ma licencję na pokazywanie LM tylko w Polsce. Wywożąc sprzet za granicę i oglądanie tam TV jest łamaniem prawa.
No i teraz ACTA będzie takich ścigać

Narzędzia wątku

Zasady Postowania