Forum platformy nc+ :: forum HD

Wróć   Forum platformy nc+ :: forum HD > nc+ > Archiwum > Archiwum n > n sprzęt i n usługi

n sprzęt i n usługi Archiwum

Narzędzia wątku
Stary 2011-02-15, 10:20
sarenka_87 jest offline
junior
sarenka_87 is an unknown quantity at this point
Domyślnie Jak napisać reklamacje?

Muszę napisać reklamacje i nie wiem jak to zrobić bez przekleństw. Dopiero od dziesiejszego ranka mam tv szkoda tylko że nie wiem jak długo. Do BOKu wydzwoniłam ponad 2 godziny, bez rezultatu dopiero Pan w serwisie mi naprawde pomógł. Podobno mogę domagać się zwrotu kasy za telefony do BOK i przedłużenie np darmowego HBO z którego nie mogłam korzystać czy kolejnego miesiąca za darmo bez przedłużania umowy. Może ktoś ma większe doświadczenie z reklamacjami???
Stary 2011-02-15, 10:22
Awatar Elendil
Elendil jest offline
Senior
Miasto: Radom
Elendil has a reputation beyond reputeElendil has a reputation beyond reputeElendil has a reputation beyond reputeElendil has a reputation beyond reputeElendil has a reputation beyond reputeElendil has a reputation beyond reputeElendil has a reputation beyond reputeElendil has a reputation beyond reputeElendil has a reputation beyond reputeElendil has a reputation beyond reputeElendil has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) sarenka_87 Zobacz post
Muszę napisać reklamacje i nie wiem jak to zrobić bez przekleństw.
napisz z przekleństwami a potem je wytnij

Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=79zł do 31.10.2015

Loża Szyderców
Stary 2011-02-15, 10:24
Maciek_n jest offline
Senior
Maciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond reputeMaciek_n has a reputation beyond repute
Domyślnie

Należy opisać problem i wysłać mailem na nkontakt(at)n.pl .Odpowiedź na reklamacje otrzymasz w formie pisemnej, listem poleconym.
Stary 2011-02-15, 10:46
Awatar GDA
GDA jest offline
Senior
Miasto: 3CiTy
GDA ma wyłączona reputację
Domyślnie

Sarenko droga piszesz to samo w dwóch tematach,

radziłem ci już jak się "wypikuje" przekleństwa w listach elektronicznych np. tak (...)
Stary 2011-02-15, 17:38
Awatar jacaj
jacaj jest offline
junior
Miasto: Lublin
jacaj is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Ja zamierzam wysłac listem poleconym. Już skomletowałem tzn wydrukowałem mailową nonsensowną korespondencję, teraz kompletuję bilingi telefoniczne.
Na jaki adres niemailowy mam to wysłac i do kogo?
Panie Macieju a w mojej sprawie ma Pan coś do zakomunikowania?
Ja już znam adres abonenta w Białymstoku, który ma "mój" dekoder, czy mam osobiście tam pojechac i dokonac fizycznej podmiany? Czy wreszcie ktoś z szumnie zwanego działem technicznym pofatyguje się zamienić te cyferki na kontach dwóch abonentów?
Mija dokładnie miesiąc od nadania numerku sprawie.

pozdrawiam "n" telewizję starej generacji
Stary 2011-02-15, 18:31
PawSie jest offline
Senior
Miasto: Bydgoszcz
PawSie has a reputation beyond reputePawSie has a reputation beyond reputePawSie has a reputation beyond reputePawSie has a reputation beyond reputePawSie has a reputation beyond reputePawSie has a reputation beyond reputePawSie has a reputation beyond reputePawSie has a reputation beyond reputePawSie has a reputation beyond reputePawSie has a reputation beyond reputePawSie has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) jacaj Zobacz post
pozdrawiam "n" telewizję starej generacji
To jest telewizja "n" nowej generacji!!!
W starej by się to nie zdarzyło
Stary 2011-02-16, 20:07
sarenka_87 jest offline
junior
Domyślnie

Reklamacja wysłana, czekam na odpowiedź. Udało mi się nie przeklinać. Oni naprawdę mają na odpowiedź miesiąc??
Stary 2011-02-16, 20:09
Awatar GDA
GDA jest offline
Senior
Miasto: 3CiTy
GDA ma wyłączona reputację
Domyślnie

Tak wg regulaminu który podpisałaś własnoręcznie

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"
Stary 2011-02-16, 20:26
Awatar Elendil
Elendil jest offline
Senior
Miasto: Radom
Elendil has a reputation beyond reputeElendil has a reputation beyond reputeElendil has a reputation beyond reputeElendil has a reputation beyond reputeElendil has a reputation beyond reputeElendil has a reputation beyond reputeElendil has a reputation beyond reputeElendil has a reputation beyond reputeElendil has a reputation beyond reputeElendil has a reputation beyond reputeElendil has a reputation beyond repute
Domyślnie

wg prawa takoż, brak odpowiedzi na reklamację w ciągu 30 dni równa się jej uznaniu

Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=79zł do 31.10.2015

Loża Szyderców
Stary 2011-02-17, 10:32
sarenka_87 jest offline
junior
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) Elendil Zobacz post
wg prawa takoż, brak odpowiedzi na reklamację w ciągu 30 dni równa się jej uznaniu
Dobrze wiedzieć. Na maila który wysłałam w temacie wpisując "problem z tv n" dostałam odpowiedź po 14 dniach oczywiście o treści "problem został rozwiązany, proszę nas powiadomić czy występuje w dalszym ciągu" (mniej więcej coś takiego).

Narzędzia wątku

Zasady Postowania