Forum platformy nc+ :: forum HD

Wróć   Forum platformy nc+ :: forum HD > nc+ > Archiwum > Archiwum n > n sprzedaż

n sprzedaż Archiwum

Narzędzia wątku
Stary 2010-06-30, 22:30
connor jest offline
Senior
connor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond repute
Domyślnie

Czyli taka sama oferta jak utrzymaniowa z okazji zmiany regulaminu. Sam z niej skorzystałem.

Dziś dostałem podziękowanie za udział w promocji i warunki promocji.

Oferty utrzymaniowe są takie same jak z okazji zmiany regulaminu czyli:

* wszystkie pakiety - wszystkie pakiety n za 48 zł. Umowa na 12 miesięcy
* hollywood - wszystkie pakiety + hbo+nfilm za 68 zł. Umowa też chyba na 12 miesięcy
* full - wszystkie pakiety i opcje dodatkowe i vod na 17 miesięcy cena 99 zł
Stary 2010-07-01, 10:38
Awatar Aminin
Aminin jest offline
junior
Miasto: Łódź
Aminin is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) connor Zobacz post
* hollywood - wszystkie pakiety + hbo+nfilm za 68 zł. Umowa też chyba na 12 miesięcy
14 miesięcy.
Stary 2010-07-02, 15:33
kaszmirr jest offline
junior
kaszmirr is an unknown quantity at this point
Domyślnie

A co sądzicie o promocji dla stałych abonentów, która polega na tym, że przez kolejne 7 miesięcy za 48 zł są udostępnione wszystkie pakiety. Czy może lepiej poczekać, złożyć wypowiedzenie i od pażdziernika wziąc ofertę za 54 zł?
Stary 2010-07-02, 16:49
connor jest offline
Senior
connor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond reputeconnor has a reputation beyond repute
Domyślnie

Powiedz że chcesz jedną w tych promocji.

Cytat:

* wszystkie pakiety - wszystkie pakiety n za 48 zł. Umowa na 12 miesięcy
* hollywood - wszystkie pakiety + hbo+nfilm za 68 zł. Umowa na 14miesięcy
* full - wszystkie pakiety i opcje dodatkowe i vod na 17 miesięcy cena 99 zł
Stary 2010-07-04, 18:34
maluch101 jest offline
junior
maluch101 is a jewel in the roughmaluch101 is a jewel in the roughmaluch101 is a jewel in the roughmaluch101 is a jewel in the rough
Domyślnie

wszystkie pakiety n za 48 zł. Umowa na 12 miesięcy + Nfilm hd 7 mieśięcy gratis

Ja tak teraz mam w nowej umowie
Stary 2010-07-05, 09:55
minejtor1 jest offline
junior
minejtor1 is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Mam pytanie jak podpisałem umowę 16.09.2009 na 13 miesiecy promocja "Rewolucja" i w czerwcu się zmienił regulamin to czy umowa jest ważna od 16.09 czy od zmiany regulaminu??
Stary 2010-07-05, 09:57
Izold
Guest
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) minejtor1 Zobacz post
Mam pytanie jak podpisałem umowę 16.09.2009 na 13 miesiecy promocja "Rewolucja" i w czerwcu się zmienił regulamin to czy umowa jest ważna od 16.09 czy od zmiany regulaminu??
Umowa jest ważna od 16 września.
Stary 2010-07-05, 09:57
The_Q jest offline
Senior
Miasto: z grodem
The_Q has a reputation beyond reputeThe_Q has a reputation beyond reputeThe_Q has a reputation beyond reputeThe_Q has a reputation beyond reputeThe_Q has a reputation beyond reputeThe_Q has a reputation beyond reputeThe_Q has a reputation beyond reputeThe_Q has a reputation beyond reputeThe_Q has a reputation beyond reputeThe_Q has a reputation beyond reputeThe_Q has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
Regulamin wpłynął tylko na cenę pakietu IIR, a nie na daty.
Stary 2010-07-05, 09:59
minejtor1 jest offline
junior
minejtor1 is an unknown quantity at this point
Domyślnie

czyli teraz mogę dzwonić i ubiegać się o jakąś nową promocję żebym został dalej w n ??
Stary 2010-07-05, 10:01
Izold
Guest
Domyślnie

Cytat:
czyli teraz mogę dzwonić i ubiegać się o jakąś nową promocję żebym został dalej w n ??
Zadzwonić możesz w każdym momencie. Sprawdzimy, jak wygląda Twoje konto i zaproponujemy coś, co może Cię zainteresować...

Narzędzia wątku

Zasady Postowania