Forum platformy nc+ :: forum HD

Wróć   Forum platformy nc+ :: forum HD > nc+ > Archiwum > Archiwum n > n sprzedaż

n sprzedaż Archiwum

Narzędzia wątku
Stary 2010-06-17, 09:19
erykklu jest offline
junior
erykklu is an unknown quantity at this point
Domyślnie Oferta dla stałych abonentów?

Witam,

Jestem abonentem eN. Niedługo kończy mi się okres 12-o miesięcznej umowy (zawarta przez sieć). Mam czarny dekoder, płacę za 3 pakiety + podstawowy.
Wczoraj ku mojemu zaskoczeniu odebrałem telefon od eN (zaskoczeniu - bo wcześniej nigdy nic nie proponowali i oddawałem dekoder biorąc nowy w nowej promocji).
Dostałem propozycję przedłużenia umowy na 14 m-cy i wzięcia pakietu mini FULL za 68 zł (10zł taniej niż na stronie www). Nie płacę żadnych aktywacji, nie biegam z dekoderem.
Powiedziałem że się zastanowię. I tak nie miałem zamiaru rezygnować z ich oferty. Jedynie zmienić być może na "wszystkie pakiety na 54 zł"

W związku z tym mam pytania:
1) Czy dzwonili do was z podobnymi / takimi samymi propozycjami?
2) Czy można coś więcej utargować?
Stary 2010-06-17, 09:28
Awatar yankees
yankees jest offline
Senior
Miasto: Łuków
yankees ma wyłączona reputację
Domyślnie

miesiąc temu mogłeś zmieniać, dostałbyś wszystkie pakiety za 48 zł. Teraz raczej nic więcej nie utargujesz,
Stary 2010-06-17, 12:27
Awatar Aminin
Aminin jest offline
junior
Miasto: Łódź
Aminin is an unknown quantity at this point
Domyślnie

2) Wątpię abyś dostał coś więcej. Chyba że chcesz ofertę Full za 99 zł.

Ostatnio edytowane przez Aminin : 2010-06-17 - 13:00
Stary 2010-06-19, 19:42
danm24 jest offline
junior
danm24 is a jewel in the roughdanm24 is a jewel in the roughdanm24 is a jewel in the roughdanm24 is a jewel in the rough
Domyślnie

Mi umowa kończy się 30 lipca i zastanawiam się nad przedłużeniem ale nie bardzo interesuje mnie opcja minifull za 68zl ponieważ nie chce płacić za coś czego nie oglądam np pakiet z bajkami, pakiet style moda muzyka. interesuje mnie taka konfiguracja: informacja i rozrywka, hity filmowe, sport i motoryzacja, kultura nauka świat i HBO. Czy w związku z tym, że chciałbym przedłużyć umowę mogę liczyć na jakąś atrakcyjną cenę??
Stary 2010-06-19, 20:08
Awatar damboz
damboz jest offline
junior
Miasto: Oświęcim/Kraków
damboz is an unknown quantity at this point
Wink Chyba nie...

Cytat:
napisał(a) danm24 Zobacz post
Mi umowa kończy się 30 lipca i zastanawiam się nad przedłużeniem ale nie bardzo interesuje mnie opcja minifull za 68zl ponieważ nie chce płacić za coś czego nie oglądam np pakiet z bajkami, pakiet style moda muzyka. interesuje mnie taka konfiguracja: informacja i rozrywka, hity filmowe, sport i motoryzacja, kultura nauka świat i HBO. Czy w związku z tym, że chciałbym przedłużyć umowę mogę liczyć na jakąś atrakcyjną cenę??
Obawiam się że "N-ka" nie jest elastyczna z ofertą. Żeby mieć HBO musisz wziąć Mini Full'a czyli 78 zł dla nowych abonentów a jak widać 68 dla stałych. Zadzwoń na infolinie jaką mają propozycję przedłużenia. Jeśli nie przedstawią nawet takiego rozwiązania to od razu doradzam że złożenie rezygnacji pomaga aby oferta się polepszyła. Ja wysłałem priorytetem i za 3 dni dzwonili z ofertą. Mam wszystkie pakiety za 48 (oczywiście bez HBO) na 12 miesięcy.
Rezygnację złóż najpóźniej 25 czerwca!!
Stary 2010-06-19, 20:54
danm24 jest offline
junior
danm24 is a jewel in the roughdanm24 is a jewel in the roughdanm24 is a jewel in the roughdanm24 is a jewel in the rough
Domyślnie

Rezygnację to ja już jakieś 4 miesiące temu wysłałem od razu zadzwonili z ofertą no ale 4 miesiące temu to bez sensu było przedłużać umowę bo nie wiadomo co przez ten czas się wydarzy. No zobaczymy może się jeszcze odezwie tu jakiś przedstawiciel nki i coś podpowie, doradzi bo 78zl to za dużo jak dla mnie.
Stary 2010-06-19, 22:15
Awatar damboz
damboz jest offline
junior
Miasto: Oświęcim/Kraków
damboz is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) danm24 Zobacz post
Rezygnację to ja już jakieś 4 miesiące temu wysłałem od razu zadzwonili z ofertą no ale 4 miesiące temu to bez sensu było przedłużać umowę bo nie wiadomo co przez ten czas się wydarzy. No zobaczymy może się jeszcze odezwie tu jakiś przedstawiciel nki i coś podpowie, doradzi bo 78zl to za dużo jak dla mnie.

Gdybyś wtedy przedłużył to już miałbyś jeden kwartał z głowy z umowy 12 miesięcznej. Można powiedzieć że urwałbyś te 4 miesiące ze starej umowy. Więc wszystko zależy z której strony się na to popatrzy
No a co to mini fulla to mógłbyś go prawdopodobnie mieć za 68 zł a nie 78.
Ale moim zdaniem zadzwoń do nich, powiedz na czym Ci zależy, może coś dopasują.
Dziwi mnie że N'ka wciska teraz wszystkie pakiety w cenie 48 zł na cały czas umowy, a nie ma opcji mniejszej (np. tylko 3 pakiety) plus dobranie na przykład HBO i żeby cena była podobna. Czasami nie rozumie tych działań marketingowych, przecież z takiego rozwiązania wiele osób by skorzystało. Po co mi na przykład pakiet bajek?
Stary 2010-06-20, 06:43
jozek1 jest offline
Member
Miasto: granitowe skały
jozek1 has a reputation beyond reputejozek1 has a reputation beyond reputejozek1 has a reputation beyond reputejozek1 has a reputation beyond reputejozek1 has a reputation beyond reputejozek1 has a reputation beyond reputejozek1 has a reputation beyond reputejozek1 has a reputation beyond reputejozek1 has a reputation beyond reputejozek1 has a reputation beyond reputejozek1 has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) damboz Zobacz post
Gdybyś wtedy przedłużył to już miałbyś jeden kwartał z głowy z umowy 12 miesięcznej. Można powiedzieć że urwałbyś te 4 miesiące ze starej umowy. Więc wszystko zależy z której strony się na to popatrzy
No a co to mini fulla to mógłbyś go prawdopodobnie mieć za 68 zł a nie 78.
Ale moim zdaniem zadzwoń do nich, powiedz na czym Ci zależy, może coś dopasują.
Dziwi mnie że N'ka wciska teraz wszystkie pakiety w cenie 48 zł na cały czas umowy, a nie ma opcji mniejszej (np. tylko 3 pakiety) plus dobranie na przykład HBO i żeby cena była podobna. Czasami nie rozumie tych działań marketingowych, przecież z takiego rozwiązania wiele osób by skorzystało. Po co mi na przykład pakiet bajek?
Obecnie członkiem zarządu został Pan Andrzej Matuszyński,który był dyrektorem do spraw marketinu w CP ponoć jest dobrym fachowcem,który wypromował w CP pakiet familijny
Może coś się zmieni
Stary 2010-06-20, 06:46
Awatar cigane13
cigane13 jest offline
Senior
Miasto: Drawsko - Pomorskie
cigane13 has a reputation beyond reputecigane13 has a reputation beyond reputecigane13 has a reputation beyond reputecigane13 has a reputation beyond reputecigane13 has a reputation beyond reputecigane13 has a reputation beyond reputecigane13 has a reputation beyond reputecigane13 has a reputation beyond reputecigane13 has a reputation beyond reputecigane13 has a reputation beyond reputecigane13 has a reputation beyond repute
Domyślnie

Dobry fachowiec nie traci pracy...
Stary 2010-06-20, 06:57
jozek1 jest offline
Member
Miasto: granitowe skały
jozek1 has a reputation beyond reputejozek1 has a reputation beyond reputejozek1 has a reputation beyond reputejozek1 has a reputation beyond reputejozek1 has a reputation beyond reputejozek1 has a reputation beyond reputejozek1 has a reputation beyond reputejozek1 has a reputation beyond reputejozek1 has a reputation beyond reputejozek1 has a reputation beyond reputejozek1 has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) antekpolicmajster Zobacz post
Dobry fachowiec nie traci pracy...
http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=17923
Tu było moje zdanie,ale zasugerowłem się postem poiniżej

Narzędzia wątku

Zasady Postowania