Forum platformy nc+ :: forum HD

Wróć   Forum platformy nc+ :: forum HD > nc+ > Archiwum > Archiwum n > n sprzedaż

n sprzedaż Archiwum

Narzędzia wątku
Stary 2010-02-24, 20:51
horacy jest offline
junior
horacy is a jewel in the roughhoracy is a jewel in the roughhoracy is a jewel in the roughhoracy is a jewel in the rough
Domyślnie

Eeeetam ! jeszcze niby mam sie zwracac z prosba o rozwiazanie umowy ? a jak nie uwzglednią prosby ? to co ? mam płacic do smierci ?
Stary 2010-02-24, 21:09
Awatar olo46
olo46 jest offline
Senior
olo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond reputeolo46 has a reputation beyond repute
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) horacy Zobacz post
Eeeetam ! jeszcze niby mam sie zwracac z prosba o rozwiazanie umowy ? a jak nie uwzglednią prosby ? to co ? mam płacic do smierci ?
Dobrze wiesz, że to "z prośbą" to jest przyjęta w Polsce forma grzecznościowa. Jeżeli ktoś uważa, że to stawia go w pozycji lokaja to nie musi tego pisać. W końcu jednak prosi się o rozwiązanie umowy, a nie nakazuje i jeżeli robi się to zgodnie z regulaminem to jest to "prośba nie do odrzucenia".
Stary 2010-02-25, 09:30
Awatar GDA
GDA jest offline
Senior
Miasto: 3CiTy
GDA ma wyłączona reputację
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) mateusz10 Zobacz post
Porównując te dwie wypowiedzi, zostałem wprowadzony w błąd
To zadzwoń do BOK !

albo poszukaj dobrze na forum bo wielokrotnie było potwierdzane że w świetle prawa polskiego umowy zawierane na odległość mają termin wypowiedzenia 1 mc

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"
Stary 2010-04-28, 19:10
atomix jest offline
junior
atomix has a reputation beyond reputeatomix has a reputation beyond reputeatomix has a reputation beyond reputeatomix has a reputation beyond reputeatomix has a reputation beyond reputeatomix has a reputation beyond reputeatomix has a reputation beyond reputeatomix has a reputation beyond reputeatomix has a reputation beyond reputeatomix has a reputation beyond reputeatomix has a reputation beyond repute
Domyślnie

chce napisać wypowiedzenie w związku zmianą regulaminu i zmienic na fulla to czy ten punkt bedzie dobry czy nie trzeba podawać ??

rodział XII

16. Jeżeli w okresie, na który została zawarta Umowa, ITI Neovision podwyższy ceny świadczonych przez siebie usług, z których Abonent korzystał, bądź też dokona zmiany Regulaminu, Abonent ma prawo rozwiązać Umowę, składając ITI Neovision pisemne oświadczenie o rozwiązaniu Umowy z powodu braku akceptacji zmian Regulaminu lub cen, w terminie wskazanym w komunikacie o podwyższeniu cen lub zmianie Regulaminu doręczonym Abonentowi. Brak pisemnego oświadczenia Abonenta we wskazanym terminie oznacza akceptację zmian i kontynuowanie Umowy.
Stary 2010-04-28, 19:34
Awatar nie_zginac
nie_zginac jest offline
Member
nie_zginac has a reputation beyond reputenie_zginac has a reputation beyond reputenie_zginac has a reputation beyond reputenie_zginac has a reputation beyond reputenie_zginac has a reputation beyond reputenie_zginac has a reputation beyond reputenie_zginac has a reputation beyond reputenie_zginac has a reputation beyond reputenie_zginac has a reputation beyond reputenie_zginac has a reputation beyond reputenie_zginac has a reputation beyond repute
Domyślnie

Wystarczy napisać że nie zgadzasz się z nowymi warunkami umowy i wypowiadasz umowę i tyle. Ale pismo musisz dostarczyć po 1.05
Stary 2010-04-28, 19:38
atomix jest offline
junior
atomix has a reputation beyond reputeatomix has a reputation beyond reputeatomix has a reputation beyond reputeatomix has a reputation beyond reputeatomix has a reputation beyond reputeatomix has a reputation beyond reputeatomix has a reputation beyond reputeatomix has a reputation beyond reputeatomix has a reputation beyond reputeatomix has a reputation beyond reputeatomix has a reputation beyond repute
Domyślnie

a jak juz napisałem z tym punktem to co nic sie niestanie czy musze pisać od nowa ??
Stary 2010-04-28, 19:55
Awatar David
David jest offline
Senior
Miasto: Kraków
David has a reputation beyond reputeDavid has a reputation beyond reputeDavid has a reputation beyond reputeDavid has a reputation beyond reputeDavid has a reputation beyond reputeDavid has a reputation beyond reputeDavid has a reputation beyond reputeDavid has a reputation beyond reputeDavid has a reputation beyond reputeDavid has a reputation beyond reputeDavid has a reputation beyond repute
Domyślnie

O ja też właśnie myślę o zerwaniu umowy i przejściu na full z turbo

Atomix a wysłałeś już?
Powinno być ok, przecież chodzi o to samo.
Stary 2010-04-28, 20:11
bpati jest offline
Member
Miasto: Zielona Góra
bpati is a name known to allbpati is a name known to allbpati is a name known to allbpati is a name known to allbpati is a name known to allbpati is a name known to allbpati is a name known to allbpati is a name known to allbpati is a name known to all
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) olo46 Zobacz post
Dobrze wiesz, że to "z prośbą" to jest przyjęta w Polsce forma grzecznościowa. Jeżeli ktoś uważa, że to stawia go w pozycji lokaja to nie musi tego pisać. W końcu jednak prosi się o rozwiązanie umowy, a nie nakazuje i jeżeli robi się to zgodnie z regulaminem to jest to "prośba nie do odrzucenia".
ja prosze zastepuje słowem żądam i jest fajniej

LG42 LD650, DGCB 500GB !
kino LG 5.1 po optyku
wszystkie pakiety + HBO/HBO OD + NPREMIUM - 79 zł
!!! z N od kwietnia 2007 roku !!!

Stary 2010-04-28, 20:35
Awatar PiotrKo
PiotrKo jest offline
Member
PiotrKo has a reputation beyond reputePiotrKo has a reputation beyond reputePiotrKo has a reputation beyond reputePiotrKo has a reputation beyond reputePiotrKo has a reputation beyond reputePiotrKo has a reputation beyond reputePiotrKo has a reputation beyond reputePiotrKo has a reputation beyond reputePiotrKo has a reputation beyond reputePiotrKo has a reputation beyond reputePiotrKo has a reputation beyond repute
Domyślnie

delete .

Ostatnio edytowane przez PiotrKo : 2012-01-28 - 16:43
Stary 2010-04-28, 21:47
atomix jest offline
junior
Domyślnie

jeszcze nie wyslałem czekam na list tylko poprostu juz napisałem zeby mieć to z głowy

Narzędzia wątku

Zasady Postowania