Forum platformy nc+ :: forum HD

Wróć   Forum platformy nc+ :: forum HD > nc+ > Archiwum > Archiwum n > n programy

n programy Archiwum

Narzędzia wątku
Stary 2006-12-02, 14:00
dlukasik jest offline
junior
dlukasik ma wyłączona reputację
Domyślnie Tv Trwam!!!

http://www.satkurier.pl/?n_platforma/&kat=236&id=34971
Stary 2006-12-02, 20:43
adamo_ jest offline
junior
adamo_ ma wyłączona reputację
Domyślnie Re: jest tv trwam!!!

Cytat:
napisał(a) dlukasik
http://www.satkurier.pl/?n_platforma/&kat=236&id=34971

To logiczne że N chce zyskać abonentów , dlatego TV Trwam dali bo to wbrew pozorom bardzo popularny program w Polsce nikt się nie przyznaje a 90 % ogląda ,Przykład to rewelacyjna sprzedaż z reklam emitowanych w TV Trwam z MANGO - największa ze wszystkich innych miejsc gdzie Mango leci.

Tym samym N chce odebrać potencjalnych klientów Platformy O Rydzyka, nie muszę dodawać jaki to procent społęczeństwa

Wcale to mnie nie dziwi i jest to dobry chwyt marketingowy, jak się mohery dowiedzą że TV trwam też jest na N to wzrośnie sprzedaż

Nie zdziwię się jak będzie nowa reklama N w której pokażą info o TV trwam w ich platformie
Stary 2006-12-03, 09:01
kazik601 jest offline
Senior
Miasto: Pszczyna
kazik601 ma wyłączona reputację
Domyślnie

I dobrze że jest.Nigdy jej nie oglądałem ale jak komuś się podoba to czemu nie.Na marginesie przestrzegano mnie przed oglądaniem kościelnej tv PULS a tu zaskoczenie dużo fajnych programów o historii sztuce turystyce a księży na ekranie mniej niż na innych stacjach.Szkoda że z jakością nie najlepiej.
Stary 2006-12-03, 15:09
m1chal jest offline
junior
m1chal ma wyłączona reputację
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) kazik601
Szkoda że z jakością nie najlepiej.
idz wplac na wiadome konto bankowe i do kosciola pomodlic sie zeby ten hajs przeznaczyli na polepszenie jakosci :D
Stary 2006-12-07, 22:23
Awatar Karol
Karol jest offline
junior
Karol ma wyłączona reputację
Domyślnie

Z tym, że Puls nie utrzymuje się z rent moherków, a z reklam. To jest moim zdaniem najlepsze rozwiązanie, bo nie musimy się dokładać do tego przedsięwzięcia ani grosza. Poza tym News Corp. dofinansuje ten kanał - myślę, że będzie ok.

Co do TV Trwam. W przypadku jego obecności w N, to nie jest to nic nadzwyczajnego. Każdy polskojęzyczny kanał, który w dodatku nadaje FTA ma prawo wejść do ofert platformy cyfrowej. Nie należy też kojarzyć N z TVN, który prowadzi wojnę z Rydzykiem
Stary 2006-12-07, 23:07
Paradox jest offline
junior
Paradox ma wyłączona reputację
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) Karol
Co do TV Trwam. W przypadku jego obecności w N, to nie jest to nic nadzwyczajnego. Każdy polskojęzyczny kanał, który w dodatku nadaje FTA ma prawo wejść do ofert platformy cyfrowej. Nie należy też kojarzyć N z TVN, który prowadzi wojnę z Rydzykiem
wciaz sie usmiecham na wspomnienie fragmentu z 'przemilym' starszym panem wymachujacym piescia przed kamerzysta tvnu
dlatego mnie zdziwil ten paradoks :lol:
Stary 2006-12-15, 10:57
PixelPLUS jest offline
Member
PixelPLUS ma wyłączona reputację
Domyślnie

Mudlmy Siem!!!!
Stary 2006-12-16, 11:24
Paradox jest offline
junior
Paradox ma wyłączona reputację
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) PixelPLUS
Mudlmy Siem!!!!
no nic innego Nam nie pozostaje..
Nam-grzesnikom...zachcialo nam sie technologii - tego rzekomo-usprawiedliwionego rozwojem pomiotu szatana...
Wspolbracia opamietajmy sie poki nie jest jeszcze za pozno...poki cierpliwosc Ojca Rydzyka nie zostala jeszcze wyczerpana
..

:lol:
(wybaczcie - skutki sluchania radia maryja przez jeden tydzien mojego zycia)
Stary 2006-12-17, 14:06
ewaldus jest offline
Senior
Miasto: Kluczbork
ewaldus has a reputation beyond reputeewaldus has a reputation beyond reputeewaldus has a reputation beyond reputeewaldus has a reputation beyond reputeewaldus has a reputation beyond reputeewaldus has a reputation beyond reputeewaldus has a reputation beyond reputeewaldus has a reputation beyond reputeewaldus has a reputation beyond reputeewaldus has a reputation beyond reputeewaldus has a reputation beyond repute
Domyślnie

Niedlugo Trwam bedzie pewnie w HD.Pan dyrektor wspolnie z telesprzedaza ogoloci jeszcze kilka naiwnych starszych osob i kasa na HD sie znajdzie.I wlasnie dlatego ze zeruja na naiwnosci ludzi starszych maja najwieksza telesprzedaz. RYDZYK ODDAJ PIENIADZE Z CEGIELEK NA RATOWANIE STOCZNI !!!
Stary 2007-01-09, 10:36
granddad
Guest
Domyślnie

Zamierzałem wkrótce wymienic nboxa na nboxa recorder, lecz całe szczęscie że przeczytałem ten temat i dowiedziałem sie o tym ze wprowadzono ten zacofany mocherowy kanał dla naiwnych i napewno juz nie wymienie tego nboxa ponieważ mam juz dosyc tych mocherowych beretów i wciskania tego kłamliwego kitu ludziom ...

Narzędzia wątku

Zasady Postowania