Zobacz pojedynczy Post

Stary 2012-04-11, 12:34
Bufeo jest offline
junior
Bufeo is an unknown quantity at this point
Domyślnie Problem z Livebox 2 + Netgear WNCE2001 + Multiroom Standard HD

Witam,
Od razu prosze o przeniesienie wątku, jesli jest w złym dziale.

Mój problem wygląda nastepująco:
Mam Livebox 2 (czyli ten nowy), chce podłaczyć do niego nbox Turbo (Master) i nbox biały ten kanciasty (Slave).
Za pomoca dwóch adapterów Netgear WNCE2001. Czyli tych polecanych.

Na początku zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją poprzez WPS, myslalem ze wszystko bedzie git. Podłaczam netgear pod czarny dekoder i wybierajac ustawienia automatyczne dla konfiguracji sieci, przez chwile szuka połaczenia, nastepnie wyswietla sie wiadomosc o testowaniu połaczenia i dekoder resetuje sie po czym nadal nie ma dostepu do internetu.

Zresetowałem oba adaptery, dekodery przywrocilem do ustawien fabrycznych, livebox zrestartowałem i od nowa zabralem sie za ustawianie.

Adaptery Netgear podpiałem pod swoj komputer, wszedlem w panel sterowania urządzonka przez przegladarke, ustawilem polaczenie z livebox samodzielnie, czyli adapter wyszukal ustawien, podałem mu klucz, połaczył sie.
Zrobiłem to samo dla drugiego. Biegne do dekoderów i nadal to samo. Za kazdym razem wszystko resetuje.

Dekoder czarny resetuje sie nadal - dzwoniłem do pomocy technicznej, gosc powiedział zeby pojechac do punktu i wymienic, zaraz sie pakuje i jade. Przynioslem inny dekoder od sąsiada który probowałem podpiac do internetu i nadal to samo.

Moim zdaniem wina lezy po stronie livebox'a

Czy ktoś mial podobny problem?