Forum platformy nc+ :: forum HD

Forum platformy nc+ :: forum HD (https://forum.ncplus.pl/forum/index.php)
-   n programy (https://forum.ncplus.pl/forum/forumdisplay.php?f=313)
-   -   Jak zrezygnować z opcji HBO?? (https://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=6867)

kielbolinio 2008-02-13 17:11

Jak zrezygnować z opcji HBO??

Witam! Czy jest może ktoś na forum kto rezygnował z pakieru HBO (powodów nie będe podawał i sie rozpisywał że obraz zły itd bo kto ma widzi jak jest) i może mi powiedzieć czy odbywa sie to w miare na normalnych warunkach (opłaty, kary itp) a może wystarczy zadzwonić i ustalić z konsultantem rezygnacje? Jednak przez wykonaniem telefonu do n-ki wolałem zapytać! POZDRAWIAM :pytajnik:

lucas 2008-02-13 18:51

Cytat:

napisał(a) kielbolinio (Post 109046)
Witam! Czy jest może ktoś na forum kto rezygnował z pakieru HBO (powodów nie będe podawał i sie rozpisywał że obraz zły itd bo kto ma widzi jak jest) i może mi powiedzieć czy odbywa sie to w miare na normalnych warunkach (opłaty, kary itp) a może wystarczy zadzwonić i ustalić z konsultantem rezygnacje? Jednak przez wykonaniem telefonu do n-ki wolałem zapytać! POZDRAWIAM :pytajnik:

wystarczy telefonicznie zrezygnować, jeżeli ponosiłeś za niego opłatę to Ci doliczą 20 zł kary jednorazowo i będzie wyłączony na koniec lutego!

kielbolinio 2008-02-13 18:58

Cytat:

napisał(a) lucas (Post 109063)
wystarczy telefonicznie zrezygnować, jeżeli ponosiłeś za niego opłatę to Ci doliczą 20 zł kary jednorazowo i będzie wyłączony na koniec lutego!

podziękował ... :spoko:

Ken 2008-02-13 19:34

He, He…
zrezygnowałem z promocji HBO już 7 stycznia obiecali wyłączyć w ostatnim dniu miesiąca,
ponieważ grał nadal 3 lutego znowu zadzwoniłem i gra do tej pory.
Pewnie dali na zaparte i chcą mnie uszczęśliwiać na siłę.
:co: :co: :co:

kielbolinio 2008-02-13 20:09

Cytat:

napisał(a) Ken (Post 109069)
He, He…
zrezygnowałem z promocji HBO już 7 stycznia obiecali wyłączyć w ostatnim dniu miesiąca,
ponieważ grał nadal 3 lutego znowu zadzwoniłem i gra do tej pory.
Pewnie dali na zaparte i chcą mnie uszczęśliwiać na siłę.
:co: :co: :co:

żarty wolne w takim razie ... wyłączyli w końcu czy nie? Ja już podjąłem decyzje i mam nadzieje że nie będą robić problemów bo o dupe rozbić to hbo :zly:

Ken 2008-02-13 20:38

Cytat:

napisał(a) kielbolinio (Post 109079)
... wyłączyli w końcu czy nie?

Oczywiście, że nie.

kielbolinio 2008-02-16 07:23

Cytat:

napisał(a) Ken (Post 109091)
Oczywiście, że nie.

No to zobaczymy jak będzie w moim przypadku! Dodzwoniłem się bez problemu, miła pani BARDZO SZYBKO (gdzieś po 20 sekundach) odebrała telefon i bezproblemowo potwierdziła że rezygnacja przyjęta i zgaszą hbo ostatniego dnia lutego! Dodatkowo 20zł jak mówili poprzednicy i dziękuje! Czekam więc na koniec lutego :spoko:

leon42 2008-02-16 17:28

Cytat:

napisał(a) Uryn (Post 109487)
Kto usuną moja odpowiedź w tym wątku? Dzisiaj napisałem mniej więcej to, że czekajcie aż wam rachunki przyjdą i jeśli zaznaczą tam HBO to dzwońcie i krzyczcie, jak nie to cieszcie się dalej z HBO bez opłat:).

Stary to nie Polsat tylko tv N

Romek S. 2008-02-16 18:13

Hbo

Też zrezygnuje. To HBO jest nic nie warte, po prostu straszna kiszka. Wole zapłacić 20 za rezygnacje, niż sie denerwować, że nie ma co oglądać.

adriankoki 2008-02-16 19:56

hehehe

najpierw sie rzucili jak sępy na padlinę a teraz rezygnują hehehehe

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:57.