Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BBC World Newwc HD - rzeczony kanał mam od samego początku.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• BBC World Newwc HD - rzeczony kanał mam od samego początku.

Dlatego ja mam to co w sygnaturze i rzeczony kanał mam od samego początku.

Nie chcę zachwalać konkurencyjnej platformy ale na ich dekoderze (sparowana karta z lista operatora) daje możliwość numeracji kanałów według widzimisię operatora a do tego bodaj nigdy nie osiągalną funkcje na dekoderach ADB wyszukania nowego kanału według parametrów nadawania z satelity

Pisałem dopóki będę miał możliwość niekorzystania z dekodera operatora (dedykowanego sprzętu)
    do póty będę miał własny dekoder.

Dodam ze mój TechniSat ma narzucona listę ''nc+'' oraz daje mi możliwość odbioru w slociee CA platformy ''nc+'' a w slocie CI+ konkurencyjnej platformy i ułożenia dwóch własnych list kanałów oraz korzystanie z więcej niż dwóch pozycji satelitarnych jak HotBird i Astra a do tego pobór prądu i inne techniczne bajery nigdy w dedykowanych dekoderach czy to ''nc+'' czy konkurencji nie będą miały

• therektor
    replied
    @marcelnorbert ależ ja nawet słowem nie wspomniałem do czego to ma być używane, że najczęściej jest to nielegalny podział uprawnień jednej opłaconej karty z którym nc+ nawet nie walczy to już inna sprawa. Miałem (bo w chwili obecnej nie mam żadnej opłaconej karty) w DM800 większość rodzai kart, głównie chodziło o sprawdzenie czy/jak działa, jaki ma być emulator, czy działa bez problemów, czy są jakieś ograniczenia, czy przechodzą uprawnienia, czy da się aktywować kartę. Nie chcę zostawać w tyle za bardzo bo ta "zabawa" to moja praca. Dekoder ponad m-c temu odłączyłem od prądu bo po co ma pobierać prąd w stand by, nie mam żadnej karty, z niekodowanych w zasadzie zostały tylko pojedyncze kanały których się w ogóle nie ogląda. Fanem oglądania telewizji nie jestem.
    To że sprzęt ma możliwości jeszcze jakieś nie znaczy że musisz z nich korzystać (masz instrument nie oznacza że jesteś gwałcicielem). Wcześniej wspominałem że pasjonaci z niektórymi dekoderami robili cuda a że nc+ się nie chce to starczy popatrzyć na stare ADB 5800s co można z nim zrobić, łącznie z podłączaniem wifi, dysku, drugiej głowicy, wystarczy tylko chcieć a... tu problemem jest dodanie kanału do listy, to ja się pytam kiedy będzie można nagrywać nie jeden kanał ale kilka jednocześnie albo po wifi w sieci domowej oglądać stream aktualnie włączonego kanału (w dm800 akurat dekoder może być w stand by i jest to możliwe, całe sterowanie jest z poziomu przeglądarki np. laptopa).

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Obecnie trudno stwierdzić czy transmisja kanału BBC World News HD będzie kontynuowana na obecnych warunkach. Jeśli tak, kanał najpewniej pojawi się na liście przy najbliższej aktualizacji FTA.

Leave a comment:

• marcelnorbert
    replied
    @therektor ja nie twierdze ze mój poczciwy TechniSat to cudo techniki i wystarczy mi to co ma i nic więcej. Najważniejsze ze mogę oglądać obie platformy pay-tv (legalnie płacąc abonament) na jednym dekoderze i mogę sobie wyszukać i poukładać listę kanałów jak mi się a dodatki Enigmy w ADB owszem są godne uwagi ale już mnie zabawa w patchowany sprzęt nie interesuje

Leave a comment:

• therektor
    replied
    @olo46 uważasz że wyprodukowanie pudełka o podobnych możliwościach różni się cenowo znacząco? Porównaj dreamboxa 800 hd i ITI-5800s z enigmą, cenowo w detalu dreambox 5 x droższy a możliwości te same. Płacisz za nalepkę. CP ma fabrykę ale to wyjątek i używa też firm zewnętrznych, większość platform zamawia dekodery i karty pod konkretną specyfikację. Kryptografią nie zajmuje się żadna platforma, dostawca usługi jest zewnętrzny. Bardzo dobrze że jest polsat jako konkurent nc+ gdyby nie było to strach się bać co by było (o "pomarańczy" nie wspominam bo oni nie mogliby konkurować ze św. pamięci wizją tv). Podejrzewam że po kilkunastu m-cach od podpisania cyrografu dekoder zaczyna na siebie zarabiać (koszt dzierżawy pokrył koszty poniesione przez platformę na jego wyprodukowanie)

Leave a comment:

• olo46
    replied
    Gdyby dekoder dedykowany przez platformę/y był jakiś drogi, wypasiony to i abonament byłby wyższy bo każdy powinien się domyślać, że jakaś cząstka comiesięcznego abonamentu idzie na spłatę otrzymanego dekodera.

Leave a comment:

• therektor
    replied
    @marcelnorbert niektórzy korzystają z innych znacznie lepszych własnych dekoderów które możliwościami wyprzedzają produkty nc+. Jak już napisałem gdzie indziej, o ile sprzęt nc+ ma dosyć dobry (w porównaniu do Twojego technisata także) to oprogramowanie działa nawet nie "tak sobie" , każda enigma na bska/bsla (po przeróbce) daje praktycznie nieograniczone możliwości, ten przykład który podałeś jest zły - dekodery ADB to dosyć dobry sprzęt (jak na prawie już 10 letnią historię). Fakt że awarie elektroniki się zdarzają ale patrząc na inne nowe świeżutkie i pachnące (z nazwy nie będę wymieniał) to nawet z produkcji potrafi trafić do sklepu dekoder niedziałający do tego nowe piloty gdzie część przycisków nie działa (wiem bo dużo wysyłam do serwisu).

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+