Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak kodowanych Technisat

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak kodowanych Technisat

Mam problem z dekoderem TECHNISAT DIGIT S2-CD , ponieważ nie mam kanałów kodowanych są wszystkie kanały niekodowane z Polskich : TVS , TVP INFO , POLO TV pojawia sie komunikat brak dostępu robiłem już reset do fabryki , oraz na nowo wyszukiwałem kanały lecz to nie pomogło oraz aktualizacje.
    Ostatni raz edytowany przez Gagarin; 2015-03-17, 17:29. Powód: nie przedstawienie problemu

Znajdź na liście tvp1, ustaw na tym kanale i poproś o ponowienie uprawnień. Upewnij się wcześniej że tvp1 ma prawidłowe dane ale jak skanowałeś na nowo to będą na pewno prawidłowe. Żeby się upewnić że sygnał z tego transpondera jest prawidłowy znajdź na liście jeden z programów niekodowanych (kilka programów radiowych oznaczonych jako niekodowane)
    aha... sprawdź czy dekoder prawidłowo widzi kartę (w tym dekoderze musiał być mały sim o ile się nie mylę)
    wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Wszystkie kanały niekodowane działają nawet te Tureckie , sygnał jest prawidłowy , natomiast problem jest z kodowanymi TVP 1 , TVP 2 , Polsat itp próbowałem się dodzwonić do biura jednak bez skutecznie napisałem mail do doradcy jednak bez odpowiedzi.
      Ostatni raz edytowany przez Gagarin; 2015-03-17, 22:18. Powód: -

Komentarz

Mimo wszystko na odpowiedź musisz zaczekać albo próbować dodzwonić się do BOK jeszcze raz, ja nie mam najmniejszego problemu z dodzwonieniem się do BOK (dzwonię dosyć często ale wielu ludzi zgłasza takie problemy) Czy ta karta wcześniej działała? Czy może to nowa karta nigdy nie aktywowana?

Komentarz

Od 2010 r karta jest ta sama działało to bez problemu do dnia wczorajszego.

Komentarz

Te niekodowane programy są dostępne nawet po wyciągnięciu karty SD. Większość moich znajomych ma ten sam problem (również ja) i wygląda na to, że nowy właściciel, albo zdezaktywował albo zablokował większość kart TNK - co jest niezgodne z wcześniejszą umową, szczególnie dla kart aktywowanych do dnia 31 marca 2010 r. Kanały Bez opłat miały być aktywne przez okres ważności oferty, czyli do 31.10.2016 r. !!!

Komentarz

Czy czytnik ją widzi poprawnie (daty, statusy)? Wszystko powinno być widoczne.

Komentarz

Ponownie jest ten sam problem dodam że przed działało poprawne.

Komentarz

Temat dotyczący brak uprawnień w ofertach TNK SD/ Smart HD+ znajduje się tu http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=68070.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+