Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BRAK DOSTĘPU do wszystkich kanałów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) bubencjusz Zobacz post
    Witam, posiadam od kilku lat telewizje na karte SD. przez ostatnie pół roku nie korzystałem z Państwa oferty. Wpłaciłem 96 zł za płatne kanały na 6miesięcy. Czy ktoś mógłby przyspieszyć aktywację usługi? Zgapiłem się z aktywacją usługi i jak zawsze zrobiłem to na ostatnią chwilę. Mój numer karty to

Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam.
    Uprawnienia przesłane.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Dziękuje, mam jeszcze jedno pytanie czemu nie działa mi nsport+? Przecież jest nadal w ofercie?

Komentarz

@ bubencjusz,

kanał nSport + jest dostępny w ofercie TNK SD w kanałach na doładowanie. Jeżeli masz aktywny pakiet na doładowanie, napisz do Doradcy, zgodnie z moją sygnaturą. Wówczas zweryfikujemy sytuację.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Doładowałem karte w czwartek za 96 zł. Nsport + nie mam do dziś? Do kogo mam napisać? z góry dziękuje za pomoc.

Komentarz

Program nSport+ w wersji SD jest dostępny w dwóch kopiach, z czego tylko jedna ma kodowanie dla niezmigrowanych kart TNK SD. Jeśli masz taką kartę to tylko jedna z tych dwóch kopii będzie u Ciebie odbierać. Przeskanuj satelitę i popróbuj obie kopie, może zadziała.
            NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Skanowałem już kilka razy, bez skutku. Nie mam też innych płatnych kanałów sd. Dostałem maila, że nie odnotowano jeszcze wpłaty (wpłata 7.04.2016r). Zostało mi oczekiwanie na wyjaśnienie sprawy bo ile można skanować satelity ;).
              Dzięki za pomoc, pozdrawiam.

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+