Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TechniSat SmartBox CE HD/TechniSat ComboBox CE HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Soft do ComboBox CE HD

Witam,
    Poszukuję aktualizacji do tunera ComboBox CE HD. Obecnie posiadam oprogramowanie 1.01, które jest kiepskie. Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Komentarz

Witam, proszę o odpowiedź na pytanie czy urządzenie combobox jest parowane czy nie? Bo podobno występuje w 2 wersjach combobox do odbioru wszystkich platform w conax oraz tzw cmoboplus sparowany z kartą NC+. Czy wgranie softu 1.03 usuwa parowanie?
      Halo!!!! Czy ktoś pracuje na tym forum??
      Ostatni raz edytowany przez karroru; 2014-10-03, 10:12.

Komentarz

napisał(a) karroru Zobacz post
        Witam, proszę o odpowiedź na pytanie czy urządzenie combobox jest parowane czy nie? Bo podobno występuje w 2 wersjach combobox do odbioru wszystkich platform w conax oraz tzw cmoboplus sparowany z kartą NC+. Czy wgranie softu 1.03 usuwa parowanie?
        Halo!!!! Czy ktoś pracuje na tym forum??
        Wgranie softu nie zmienia parowania. W sprzedaży są dwie wersje: Combobox plus jest parowany. Ogólnie: mam ten dekoder i mam coraz większą ochotę go wyrzucić. Sprzęt tak nie dopracowany, że masakra. Nowy soft nie wiele zmienia. Osobiście nie polecam.

Komentarz

napisał(a) Nom Zobacz post
          Wgranie softu nie zmienia parowania. W sprzedaży są dwie wersje: Combobox plus jest parowany. Ogólnie: mam ten dekoder i mam coraz większą ochotę go wyrzucić. Sprzęt tak nie dopracowany, że masakra. Nowy soft nie wiele zmienia. Osobiście nie polecam.
          Mnie sprzedawca zapewnia, że karta parowana wymagana jest tylko pierwszy raz przy aktywacji. Później można już włożyć nawet tnk sd czy mtv byle conax. Więc jak z tym jest proszę przedstawicieli platformy o zajęcie stanowiska.

Komentarz

Karta która jest w zestawie jest parowana z chwilą aktywacji dekodera. Poźniej dekoder nie działa z inną kartą. Mam drugą kartę kupioną kiedyś z TNK SD i zmigrowaną na HD. Po włożeniu jej do urządzenia wyświetla ono komunikat o nieprawidłowej karcie - soft urządzenia 1,03.
            Ostatni raz edytowany przez Nom; 2014-10-22, 10:51.

Komentarz

Dobrze, że jeszcze nie włożyłem, bo chciałem ten dekoder do aktywnej TNK SD i jak bym włożył kartę z zestawu to już bym miał problem.
              To trochę inna wersja niż sprzedawcy na allegro który twierdził że jest potrzebna do aktywacji a potem można włożyć nawet mtv.
              Pytanie kolejne co zrobić z tą lista od tnk HD? Napisane jest w instrukcji że operator rezerwuje kanały do 1000 na listę, a kanałów wyszukuję około 80. Co z ta dziurą? Ponad 900 wolnych pozycji, kanały do 4000. To jakiś żart. Skanuje naziemną i 2 muksy wrzuca od 1001 a jeden muks na koniec za astrę na 4000 ileś. To są jakieś jaja z tym dekoderem... Kanały dodatkowe z HB od 1101. Rozwalona ta lista główna jak gnój po polu.
              A i kupiłem na stronie Technisata. Wgrałem soft 1.03.

Komentarz

Lista będzie tak wydlądać. Możesz stworzyć bodajże 5 list, nr na nowych listach będą ustawione wg. kolejności dodania.

Komentarz

napisał(a) Nom Zobacz post
                  Lista będzie tak wydlądać. Możesz stworzyć bodajże 5 list, nr na nowych listach będą ustawione wg. kolejności dodania.
                  Bardzo Ci dziękuję za wszystkie informacje.
                  Dekoder ustawiony z tnk sd. Rodzice nauczeni korzystania z listy ulubionych. Ogólnie zadowolenie z Naziemnej w komplecie.
                  Stworzyłem im listę DVBT+TNKSD+FTA HB i ASTRA.
                  Na dzień dzisiejszy wszystko Ok.

Komentarz

Jak zmienic transponder ?

Jak mozna zmienic i zapisac transponder w tym sprzecie ? Mam caly czas napis brak signalu, w ustawieniach zaawansowanych zmieniam go, widze ze jest sygnal. Ale jak wracam do menu i wybieram opcje info to widze ze nie ma sygnalu bo nieporawny transponder jest ustawiony. Szukam w instrukcjach obslugi i nie moge nic znalesc na ten temat. Ma ktos jakis pomysl ?

Komentarz

napisał(a) gj_tnk Zobacz post
                      Jak mozna zmienic i zapisac transponder w tym sprzecie ? Mam caly czas napis brak signalu, w ustawieniach zaawansowanych zmieniam go, widze ze jest sygnal. Ale jak wracam do menu i wybieram opcje info to widze ze nie ma sygnalu bo nieporawny transponder jest ustawiony. Szukam w instrukcjach obslugi i nie moge nic znalesc na ten temat. Ma ktos jakis pomysl ?
                      Zrobilem reset i wszystko gra

Komentarz

Witam mam pytanie czy Combobox plus można rozparować ?

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+