Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TechniSat SmartBox CE HD/TechniSat ComboBox CE HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

antene mam ustawiona na hot-birda i na astre i sygnal jest dobry. narazie szuka jeszcze raz kanałow a po tym zostawie go na ta godzinke nic nie ruszajac a karte mam wlozana czipem do gory jak tak nie zaswieci a ja obroce pozdro

Komentarz

przed chwila wyskoczylo mi ze nie mozna zdedykowac karty czy cos takiego

Komentarz

Info z instrukcji obsługi:

"W tym kroku należy włożyć kartę SmartHD+ (w zestawie) do gniazda CA znajdującego się w bocznej części odbiornika. Jeżeli karta SmartHD+ została poprawnie włożona, na ekranie wyświetli się animacja oznaczająca oczekiwanie na aktywacje (może to potrwać od kilku minut do kilku godzin), wówczas nie należy wyłączać odbiornika. Gdy po włożeniu karty, na ekranie wciąż wyświetla się napis „włóż kartę SmartHD+” należy poprawnie włożyć do odbiornika kartę SmartHD+ (w tym momencie odbiornik czeka na aktywacje karty tylko w platformie nc+). Jeśli chcesz wykorzystywać kartę systemu dostępu warunkowego CONAX innej platformy, należy wyjść z ekranu aktywacji klawiszem „EXIT” a następnie włożyć kartę i dokonać aktywacji według zaleceń dostawcy karty."
        Jeśli zatem na ekranie brak jest informacji „włóż kartę SmartHD+” to jest ona umieszczona prawidłowo. Wówczas należy już tylko oczekiwać na sygnał aktywacyjny. Jeśli od aktywacji karty minęło więcej niż 3h, napisz do mnie na skrzynkę doradca@info2.ncplus.com.pl. W temacie maila wpisz nick z forum a w treści podaj numer karty i krótko opisz problem.

Komentarz

problem tkwi nadal nie odbieram kanalow do tej pory. dzwonilem do obslugi klijeta i powiedzieli mi ze karta zostala aktywowana o 9 rano i powiedzieli ze mam wlonczyc na kanal TVN w (SD) i zostawic tak to Do 48 godz. ale chyba do przesady zeby czekac te 48 godz zeby wlonczyly sie kanaly.

Komentarz

Przewodnik po ofercie mówi o aktywacji w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych. Z reguły trwa to jednak zdecydowanie szybciej. Napisz do mnie na skrzynkę doradca@info2.ncplus.com.pl. W temacie maila wpisz nick z forum, a w treści krótko opisz problem, podaj numer karty i napisz co dokładnie (słowo w słowo) wyświetla się obecnie na ekranie TV.

Komentarz

dziekuje wam za pomoc. juz kanaly swieca

Komentarz

W nowej wersji oprogramowania 1.03 można już dowolnie układać własne listy kanałów wraz ze zmianą numeru kanału.
                Ostatni raz edytowany przez Czarny38; 2014-03-04, 06:50.
                Moduł ncam - NC MIX COMFORT +

Komentarz

Czy koś jeszcze może to potwierdzić? Jak pobrać to oprogramowanie - nie widzę softu na stronie WWW producenta. Wreszcie czy można w Ulubionych mieszać kanały satelitarne i naziemne? Pozdr.
                  Ostatni raz edytowany przez kotbury; 2014-02-16, 18:31.

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                    Firma TechniSat wprowadziła do sprzedaży dekodery HD, dedykowane do obsługi oferty SMART HD+. Decydując się na ich zakup, Klienci mają gwarancję pełnej kompatybilności sprzętu z ofertą SMART HD+. Dekodery automatycznie układają oraz aktualizują listę kanałów SMART HD+, tym samym zapewniając wygodę użytkowania. Ponadto każdy Użytkownik ma możliwość stworzenia własnej listy kanałów.

Więcej informacji o dekoderach TechniSat SmartBox CE HD i TechniSat ComboBox CE HD odnajdziecie tutaj.
                    pokazuje fotki:
                    Dekoder SmartBox CE HD

pełny opis tu
                    oraz
                    Dekoder TechniSat ComboBox CE HD

więcej tu opisano
                    Ostatni raz edytowany przez wlodek.z.; 2014-02-16, 18:40.

Komentarz

Aktualizacja oprogramowania

napisał(a) Czarny38 Zobacz post
                      W nowej wersji oprogramowania 1.3 ...[/B]
                      U mnie jest wersja oprogramowania 1.01. W instrukcji dekodera str.15 pokazana jest aktualizacja z wersji 1.11 do 1.14 .
                      Skąd wziąć jakiekolwiek nowsze oprogramowanie?
                      Pozdr.

Komentarz

napisał(a) kotbury Zobacz post
                        U mnie jest wersja oprogramowania 1.01. W instrukcji dekodera str.15 pokazana jest aktualizacja z wersji 1.11 do 1.14 .
                        Skąd wziąć jakiekolwiek nowsze oprogramowanie?
                        Pozdr.
                        Nowe oprogramowanie otrzymałem od Serwisu Technisata, posiadam soft 1.03 do smartboxa jak coś mogę się podzielić i na email wysłać. Z tym że do comboboxa jest zapewne inne, ze względu na tuner naziemny. Polecam kontakt telefoniczny z doradcą Technisata (71) 3104143, wyśle Wam na email aktualne oprogramowanie.

poniżej fotka mojej listy
                        Ostatni raz edytowany przez Czarny38; 2014-03-04, 06:56.

Komentarz

A moze kolega na mail mi podeslac to oprogramowanie bardzo bede wdzieczny

Komentarz

Mam na mysli kolege(Czarny38) posiadam tez smartboxa wyglada to o wiele lepiej z taka numeracja
                            Ostatni raz edytowany przez manivani54; 2014-03-11, 14:58.

Komentarz

napisał(a) manivani54 Zobacz post
                              Mam na mysli kolege(Czarny38) posiadam tez smartboxa wyglada to o wiele lepiej z taka numeracja
                              Proszę na moje PW wysłać swój adres e-mail, prześle soft razem z instrukcją zmiany, na forum nie da się wstawić załącznika.

Komentarz

napisał(a) Czarny38 Zobacz post
                                Proszę na moje PW wysłać swój adres e-mail, prześle soft razem z instrukcją zmiany, na forum nie da się wstawić załącznika.
                                Super masz wiadomosc jeszcze raz dzieki za pomoc - dziala wszysko jak powinno nareszcie ponumerowane prawidlowo super
                                Ostatni raz edytowany przez manivani54; 2014-03-12, 12:17.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+