Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ogólnie o dekoderach Technisat

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Ogólnie o dekoderach Technisat

W tym wątku zapraszam do dyskusji o możliwościach i funkcjach dekoderów firmy Technisat.

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
    W tym wątku zapraszam do dyskusji o możliwościach i funkcjach dekoderów firmy Technisat.
    A co chcesz drogi Pawełku wiedziec o TechnSat który mam w podpisie z wasza oferta na karcie Cameleon

Z miła checia po wymadrzam sie z Toba na jego temat

Słucham !!!
    Pozdrawiam EagleEye
    TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
      No właśnie bardzo dobry wątek w kontekście nc+.
      Czy będzie można na dekoderach Technisata odbierać nc+ po migracji tak jak Cyfrę+ do tej pory ? Tam są sloty na karty conax więc teoretycznie nie powinno być problemu ale biorąc pod uwagę jak "przemyślany" jest start nc+ (parowanie kart) wszystko jest możliwe.

Komentarz

napisał(a) tomasso Zobacz post
        No właśnie bardzo dobry wątek w kontekście nc+.
        Czy będzie można na dekoderach Technisata odbierać nc+ po migracji tak jak Cyfrę+ do tej pory ? Tam są sloty na karty conax więc teoretycznie nie powinno być problemu ale biorąc pod uwagę jak "przemyślany" jest start nc+ (parowanie kart) wszystko jest możliwe.
        Tak szanowny kolego mozna ''nc+'' na nim odbierać Ma zarówno czytnik CONAX jak i NMA a co wazne ma obsługe CI+ co napewno gwarantuje ze camy CI+ z karta na nim pójda z oferta ''nc+''

Bedam camy ''nc+" CI+ z karta sparowana z modułem takze ten tuner polecam do tej oferty.Testy już w TechniSat juz sa prowadzone a camów CI+ CYFRA+ HD juz nie dostaniesz w APS-ach bo beda nowe
        Pozdrawiam EagleEye
        TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

Witam, wlasnie siedze przy moim Technisat S1 z nowa karta NC+ w wejsciu na Conax i wiekszosc kanalow nie chodzi.
          Na N-ce wszystko chodzilo bez zarzutu, po migracji na NC+ Universe niestety nie.
          Musze przyznac ze nie jestem za bardzo obeznany z Cam-ami itd. wiec prosilbym o przejrzyste wyjasnienie bez fachowych skrotow o co tu chodzi.
          Z gory dziekuje.

Komentarz

napisał(a) skione Zobacz post
            Witam, wlasnie siedze przy moim Technisat S1 z nowa karta NC+ w wejsciu na Conax i wiekszosc kanalow nie chodzi.
            Na N-ce wszystko chodzilo bez zarzutu, po migracji na NC+ Universe niestety nie.
            Musze przyznac ze nie jestem za bardzo obeznany z Cam-ami itd. wiec prosilbym o przejrzyste wyjasnienie bez fachowych skrotow o co tu chodzi.
            Z gory dziekuje.
            No to logiczne ze karta z box-a platformy ''n''/''nc+'' jako sama karta w czytniku Twojego TechniSat-a nie pójdzie bo jest sparowana z dekoderem.

Jak bys miał oferte ze starej Cyfry+ HD czyli kartę Cameleon to poszła by Ci cała oferta no problem

Karta z ''nc+"' w CONAX nie pójdzie Ci na Twoim deku jedynie karta w NMA
            Pozdrawiam EagleEye

Komentarz

Dzieki,
              jezeli dobrze rozumiem to musialbym miec modul CAM i wlozyc w niego karte z NC+ i nastepnie wlozyc calosc w mojego Technisata.
              Czy to musi byc jakis specjalny modul?
              Wybaczcie ze sie naprzykrzam ale jestem juz troszke starszy i powoli nie dotrzymuje kroku tym postepom w technice.
              Nie rozumiem dlaczego niektore kanaly dzialaja a niektore nie.
              Czy ten Modul ktory potrzebuje ma cos wspolnego z CI+ ?
              Pozdrawiam

Komentarz

Nie rozumiem dlaczego niektore kanaly dzialaja a niektore nie.
                A ja się dziwię że na N wszystko Ci działało... I czemu nie używasz dekodera który masz do umowy ?

Komentarz

napisał(a) sonikus Zobacz post
                  A ja się dziwię że na N wszystko Ci działało... I czemu nie używasz dekodera który masz do umowy ?

wolalbym Technisata bo dekoder NC+ to w porownaniu z moim to prymitywne urzadzenie.
                  Ustawienie kanalow wedlug wlasnych upodoban niemozliwie uciazliwe a po aktualizacjach znika i trzeba od nowa ustawiac. Umiejscowienie kanalow przez NC+ zupelnie nielogiczne, palce bola od przyciskania guzikow w pilocie.

Komentarz

Kolego jak bedziesz miec TechniSat-a kiedykolwiek w rece sam sobie odpowiesz na pytanie

wolalbym Technisata bo dekoder NC+ to w porownaniu z moim to prymitywne urzadzenie.
                    Ustawienie kanalow wedlug wlasnych upodoban niemozliwie uciazliwe a po aktualizacjach znika i trzeba od nowa ustawiac. Umiejscowienie kanalow przez NC+ zupelnie nielogiczne, palce bola od przyciskania guzikow w pilocie.
                    Pisałem Ci szanowny kolego ze aby mozna było ogladać ''nc+'' z karty w CONAX musiał bys miec modył cam CI+ sparowany z karta (sa juz testy prowadzone z takim cam-em CI+ sparowany z karta w stylu dekodera)

Jesli miałbys oferte starej CYFRY+ HD to karta NMA Cameleon poszła by na S1 no problem bez cam-a
                    Pozdrawiam EagleEye

Komentarz

napisał(a) EagleEye Zobacz post
                      Kolego jak bedziesz miec TechniSat-a kiedykolwiek w rece sam sobie odpowiesz na pytanie

Pisałem Ci szanowny kolego ze aby mozna było ogladać ''nc+'' z karty w CONAX musiał bys miec modył cam CI+ sparowany z karta (sa juz testy prowadzone z takim cam-em CI+ sparowany z karta w stylu dekodera)

Jesli miałbys oferte starej CYFRY+ HD to karta NMA Cameleon poszła by na S1 no problem bez cam-a
                      Dziekuje, w koncu zalapalem. Nic tylko czekac.
                      Pozdrawiam

Komentarz

Prosze bardzo jeśli ktoś ma jakieś pytania na temat TechniSat-a to proszę bardzo z miła chęcią pomogę
                        Pozdrawiam EagleEye

Komentarz

No to ja się spytam: te nowe CAM'y conax będą do oferty abonamentowej czy do prepaid ? Bo w N dotąd były tylko na prepaid i brak woli żeby wprowadzić je do oferty abo.

Komentarz

No to ja się spytam: te nowe CAM'y conax będą do oferty abonamentowej czy do prepaid ? Bo w N dotąd były tylko na prepaid i brak woli żeby wprowadzić je do oferty abo.
                            Cam-y maja byc post-paid i pre-paid nowe które juz nie długo pojawia sie na rynku - testy ida dobra droga bo CYFRA+ HD swoich cam-ów CI+ juz nikomu nie wydaje jedynie na ''reklamacje'' lub gdy użytkowany cam jest zepsuty.

Nowe cam-y do ''nc+'' beda CONAX-owe i karta parowana z cam jak w TNK HD i NNK HD oraz w konkurencji CP
                            Pozdrawiam EagleEye

Komentarz

Witam, ze specyfikacji tunera Technisat HD8+ wynika że w czytniku smartcard powinien czytać karty z systemem Nagravision (czyta kartę HD+) ale jak włożyłem nasza rodzimą kartę Cyfry+ to niestety jej nie czyta. W związku z tym pytanie: Czy da się jakoś poczarować żeby ową kartę czytał czy niestety ale i tak nie obejdzie się bez kupna modułu. Drugie pytanie: czy można wgrać do HD8+ oprogramowanie np z wersji SX a najlepiej z DIGYBOXX-a?
                              Ostatni raz edytowany przez Majky; 2013-06-19, 09:49.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+