Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zakodowane programy

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zakodowane programy

Telewizja na karte po oplaceniu i zmianie na HD zostaly zakodowane programy .Chcialam lepiej teraz nie mam nic pomocy.Z gory dziekuje.

@ Rene 1957,

napisz do nas wiadomość, zgodnie z moją sygnaturą.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Wakoczylo dziekuje.

Komentarz

Witam. posiadam nc+ na kartę. Doładowane na trzy miesiące. Od kilku dni mam problem tego typu że w momencie oglądania pojawia się komunikat "zakodowane" na wszystkich kanałach. po kilku minutach kanały wracają. dzieje się tak kilkanaście razy w ciągu dnia.

[ciach]
        Ostatni raz edytowany przez Monika.W_nc+; 2016-03-15, 11:51. Powód: Dane

Komentarz

@ Nc- napisz proszę wiadomość e-mail zgodnie z moją sygnaturą. Postaramy się pomóc.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+