Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

objawy uszkodzenia chipu karty TNK HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• objawy uszkodzenia chipu karty TNK HD

Witam Grono Forumowiczów, jestem tu nowy (-:
    Posiadam dekoder NBoxa (biały) BSK
    Dekoder nieprzerwaonie działał jakieś 2lata. Zwykle wyłączany z sieci w porach nocnych...i dwa dni temu się nie obudził.
    Drugą dobę trwa przywracanie uprawnień do karty TNK HD parowanej z dekoderem BSK ITI5800S.( dwukrotnie wysyłany sygnał aktywacji z BOKA).
    Bez rezultatu.
    Dekoder "zawiesił" się na ekranie AKTYWACJA, w menu UPRAWNIENIA brak jakichkolwiek danych, prócz znaku ?. Zastanawia mnie jedna rzecz...czy nie uległa uszkodzeniu karta. Na odwrocie karty widoczne wybrzuszenie i . odbarwienie, przypominające przegrzanie termiczne. Po wyjęciu z uruchomionego dekodera komunikat "blokady", natomiast po ponownym włożeniu na dekoderze komunikat "błąd". Dekoder widzi kartę, jeżeli zostanie umieszczona w czytniku przed włączeniem do sieci. Na wkładanie karty TNK SD blokuje się i odblokowuje natychmiast, wyświetla dane terminów aktywacji.
    Jeżeli faktycznie chip karty TNK HD jest uszkodzony, to istniej możliwość jej wymiany?
    Jestem z okolic Częstochowy. Proszę o informację dotyczącą najbliższego serwisu.

Właściwym serwisem dla Twojego boxa jest firma Skymax. Poniżej dane:

SKYMAX Polska Sp. z o.o.
    53-601, Wrocław,
    ul. Tęczowa 83
    tel. 71 341 02 49 (w godz. 9:00 - 16:00).

Komentarz

Dzięki.
      Już kontaktowałem się telefonicznie z serwisem.
      Duże prawdopodobieństwo uszkodzenia karty i gniazda czytnika.

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+