Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przedłużenie uprawnień oferty SMART HD+

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Przedłużenie uprawnień oferty SMART HD+

Witam,

w swieta zakupilem zestaw skladajacy sie z dekodera Globo HD XS2 oraz karty Smart HD+ na 1 miesiac. Aktywowalem karte i wszystko dziala jak trzeba.

W poniedzialek przelalem abonament na caly rok. Na stronie ncplus pokazywana jest odpowiednia waznosc karty do lutego 2016r.

Jendak w menu dekodera (Menu-->Karta dostepu-->Status subskrypcji) pokazuje mi sie nadal waznosc ITI 2 Neovision oraz Contego 1 do konca stycznia 2015r.

Czy ktos moze mi powiedziec, jak dokonac aktualizacji waznosci w dekoderze lub kiedy odbedzie sie to automatycznie? Czy aktualizacja dokona sie na rok z gory czy tylko na nastepny miesiac?

Dziekuje za pomoc!

Uprawnienia są nadawane co miesiąc na bieżący miesiąc. Tak więc wszystko jest w porzątku, w lutym ważność karty podbije się na luty i tak dalej.
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Dziekuje bardzo za ta informacje. Normalnie jest nie do znalezienia.

Czy powinienem wtedy wlaczyc dekoder na jakis szczegolny kanal? Czytalem o TVN SD lub TVP HD.

Jesli tak, to kiedy najlepiej to zrobic, w ostatni dzien styczna, w pierwszy dzien lutego czy moze w innym czasie?

Dziekuje z gory za pomoc.

Komentarz

Uprawnienia powinny iść na każdym kanale i być zapisywane na bieżąco. Na SmartHD+ najszybciej powinny spaść na TVP 1 HD.
        Łapiesz od pierwszego dnia miesiąca. Karta mimo braku aktualnych uprawnień przez kilka dni działa na uprawnieniach z poprzedniego miesiąca, więc nie ma stresu (z moich obserwacji i lektury różnych forów wynika, że uprawnienia z poprzedniego miesiąca gasną w pierwszy wtorek po 10-tym).
        NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Bardzo mi pomogles. Wielkie dzieki!

Komentarz

Wątek zamykam.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+