Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CryptoBox 652HD Combo, moduł CAM Technisat i TNK SMART HD+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• CryptoBox 652HD Combo, moduł CAM Technisat i TNK SMART HD+

Witam. Posiadam tuner CryptoBox 652HD Combo. Moduł CAM Technisat oraz TNK SMART HD kupiłam w zestawie w media expert. Kartę aktywowałam przez Internet, jest aktualna, lecz nie potrafię tego uruchomić.
    Wkładam moduł CAM do tunera, następnie kartę SMART HD do modułu, ustawiam na TVP1 HD i nic....
    Proszę o wskazówki

Tuner z załadowanum modułem i kartą ustawić na TVP 1 HD i poczekać aż pojawi się obraz. Trwa do zwykle od kilku minut do dwóch godzin (maksymalnie do 48h). Jak już jedynka się pojawi, to poczekać jeszcze z 10-15 minut, żeby karta zebrała komplet uprawnień do oglądania.
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Opticum Prima 9600 odbior kanalow HD

Witam,
      mam odbiornik Opticum Prima 9600 i karte SMART HD+ pierwszy raz aktywowana w lutym tego roku, uzytkowana przez 3 miesiace, wszystkie kanaly, rowniez w hd odbierane bez zadnych problemow. 17 listopada doladowalem ja na okres jednego m-ca i od tej pory mam problem z odbiorem kanalow HD. Na tych kanalach pojawia sie napis "kanal zakodowany", nieraz pojawi sie dzwiek, taki zrywany. Zarowno sila sygnalu (ok 85%) jak i jakosc (ok 95%) sa ok. Moze to cos z uprawnieniami, prosze o pomoc.

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+