Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piąty raz wymieniam Pace'a i już mnie... ... xxxx strzela!

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Piąty raz wymieniam Pace'a i już mnie... ... xxxx strzela!

Piąty dekoder Pace 500GB kupiony w EuroAGD jest trafiony. Nagminne restarty, nagminne komunikaty o złym sygnale, po podłączeniu do prądu nie chcą się włączać, wymagany kolejny restart wtyczki z gniazdka. Dekodery grzeją się niemiłosiernie. Co one w nocy robią w chwili w której nie mają ustawione nic do nagrania???? Nbox wyłączał się i po ptakach a te mulą i mielą dyskami całe noce!!!! Opłaciłem piąty dekoder po 4 tygodniach sądząc że do pięciu razy sztuka. Opłaciłem abo na kwartał i dziś niespodzianka. Dekoder pół dnia mrugał czerwoną diodą i nie chciał się włączyć. Kto mi odda za abo. gdy zwrócę ten szajs do EuroAGD?? Czy w siedzibie NC+ a jestem z okoloc Warszawy można to zareklamować i wymienić na starego poczciwego nboxa bzzb??? Miałem go trzy lata w ofercie na kartę i zachciało mi się cudów.
    Te dekodery Pace nie są do używania a oprogrowanie posał na to psychiczny. Niestety. Gdzie są choć by listy ulubionych kanałów? Po ujka komu lista stacji z całego pakietu NC+ w chwili w której ma się aktywne max.30 stacji???? Dlaczego EPG na liście niby swoich ulubionych nie pomija kanałów do tej listy nieprzypisanych??? Trzeba wałkować 100 stacji w dół by zerknąć w EPG stacji którą mamy odkodowaną.

Gdzie to można zwrócić by odzyskać kasę lub wymienić na nboxa?? Dlaczego na infolinię w ofercie na kartę nie można się dodzwonić??? 35-40min sluchania debilnej muzyczki + 0.29zł za każdą minutę i tak kilkukrotnie. Nc+ zarabia na tym????

Antenę mam 100cm, Triax, konwerter Inverto Black Ultra ze wzmocnieniem 60dB. Antenę ustawiali chłopaki z Instalsatu. Wszystkie inne dekodery działają perfekcyjnie a Pace świruje. Podvzas dobre pogody wyświetla że ma słaby sygnał komunikat na ekranie. Na dodatek po każdym restarcie wiecznie szuka nowycj stacji w menu instalacja.

Prawie wszystkie dekodery są uwalone. Naprawdę mam piątego Pacea w czasie 2 miesięcy.
    Mam już dość. Gdzie to można zwrócić i odzyskać władowaną kasę pytam...
    ???

Waff, rozumiem zmieniłeś ofertę z TNK na nc+. Jeżeli tak jest skontaktuj się proszę w Infolinią nc+, konsultanci postarają się pomóc. Ponadto możesz zgłosić reklamację w związku z zaistniałą sprawą. Reklamacje może przyjąć również konsultant na Infolinii.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Niczego nie zmieniałem. Wywaliłem starego nboxa a w jego miejsce kupiłem Pace. Mam ofertę na kartę, bez abonamentu.

Komentarz

wymieniaj na nboxa nawet za dopłatą. Też się męczyłem ze starymi dekoderami (w moim przypadku były problemu z multiroomami bez modułu wifi) a jedyne co oferowali to wymiana na te same. W końcu zdecydowałem się dopłacić za nowe i jestem zadowolony. Jeżeli chodzi o współpracę na tym polu bardzo ciężko z nc+. Tzn nie ma żadnych problemów, żeby wymienić na ten sam model ale jak chcesz zmieniać to już gorzej.
        Ronta.pl - Europejskie Licytacje Komornicze Online

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+