Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Znikające kanały

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Znikające kanały

Witam. Od pewnego czasu mam problem z kanałem TVP 2 jak próbuje przełączyć na kanał 12 czyli tam gdzie się znajduje TVP 2 to zaraz przeskakuje gdzieś na 334 czy coś takiego a wczoraj wszystkie programy TVN się zgubiły czyli TVN ,TVN 7, TTV,TVN STYLE TVN TURBO TVN 24 .Próbowałem dzisiaj wyszukać programy na nowo i niestety moja lista programów zaczyna się od numeru 7 .

Wejdź menu dekodera i przywróć ustawienia domyślne, może ta opcja pomoże. Dekoder wtedy się zresetuje do ustawień początkowych.

Komentarz

alijaw jakie masz wskazania jakości na kanałach TVN, TVP2 ogólnie na tych z którymi masz problem?
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Witam.Po dzisiejszej próbie kontaktu z konsultantem który mi podpowiedział o zresetowania urządzenia do ustawień fabrycznych i wyszukaniu programów na nowo TVP 2 się pojawiło ale programów TVN TVN7 TTV TVN TURBO TVN STYLE TVN 24 nadal niema na liście wyświetlanych programów .Moja lista zaczyna się od nr 7 czyli od POLSATU a pierwszych szejsciu po prostu niema ,jak próbuje przełączyć z kanału 7 na 6 czyli z polsatu na tvn 24 to program skacze na 474.Dodam tylko że nie korzystam z dekodera tylko mam kartę włożoną do telewizora.

Komentarz

alijaw OK. Jakie masz wskazania siły i jakości dla ustawień anteny?
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Witam. Siła sygnału oraz jakość mam prawie na 100%.

Komentarz

alijaw, podłącz dekoder testowo do innej anteny. Jeśli nie masz takiej możliwości, udaj się do Punktu Serwisowego w celu wykonania takiego testu.

Komentarz

Witaj sila sygnalu nie jest tak wazna jak jakosc sygnalu.Jakosc powinna dyc co najmniej 60% aby dekoder pracowal optymalnie.Pozdrawiam DD5JI

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+