Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NC+ Na Karte

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• DD5JI
    założył(a) wątek NC+ Na Karte

NC+ Na Karte

Mam pytanko czy na TVP 1 HD jest obecnie aktualizacja Kart NC+ czy jest na TV Puls HD bo mojej znajomej uciekla aktualizacja i ma nie wszystkie programy.Czy tez nalezy dzwonic do konsultanta i prosic o ponowna aktualizacje.Pozdrawiak

• therektor
    replied
    Tak, nie wiesz nie udawaj zdziwionego. Wszystkie dekodery iti-28xx sprzedawane od dosyć dawna w ofercie "nc+ telewizja na kartę" po pierwszym uruchomieniu i poprawnym podłączeniu (sygnał antenowy) zadadzą takie pytanie aczkolwiek wątpię aby DD5JI wie o co pyta. Z aktualizacją czy bez niej dekoder działa tak samo, co ta aktualizacja daje nie wiem. Jeżeli jest z tym jakiś problem to na pewno inny o czym DD5JI nie wspomina (nie wie lub nie napisał).

Leave a comment:

• Waff
    replied
    W ofercie na kartę aktualizacja????

Leave a comment:

• Luki555
    replied
    A czy ma dekoder czy moduł jeśli dekoder to wchodzi w ustawienia i tam jest opcja sprawdź aktualizacje, a jak moduł i nic jej nie wyskakuje to powinna mieć wszystko aktualne. Niech zostawi na dłużej na tvp 1 i zobaczy czy się co pojawi w przypadku modułu a konsultant tu nic nie poradzi bo on może tylko wysłać uprawnienia jeśli są problemy z dostępem do kanałów a nie aktualizacje.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+