Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z Karta NC+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem z Karta NC+

Witajcie ma dosc nietypowy problem dotychczas karta i CI jako jedna calosc dzialaly bez zarzutu ale ostatnio na programie TVP1 HD pokazuje sie okienko z wiadomoscia o aktulalizacji od 0 do 100 % i pochwili to znika ten cykl pojawia sie co 10 15 minut i jest troche denerwujacy.Na innych programach tego nie ma tylko na TVP1 HD Jakosc odbioru jest 87% a sila sygnalu 91% .Dodam ze jest to katra na abonament ktory jest oplacany miesiecznie.Nie wiem czy ponowna aktywacja katry cos zmieni.Pozdrawiam

Napisz dokładnie jaki jest komunikat. Myślę że jest komunikat aktualizacji modułu a nie karty. Musisz je wyłączyć w ustawieniach modułu.
    wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Pozdrawiam najpierw sie zatrzymuje obraz stoi w miejsciu,po chwili pokazuje napis kodowany program pozniej pokazuje Veryfikacja urzadzenia prosze czekac pokazuja sie kreski od 0 % do 100% pozniej pokazuje sie Modul Gotowy do pracy i jest TVP 1 HD obraz z dzwiekiem po uplywie 5 10 minut od poczatku to samo.Wyciagnelem Karte z Modulu ale nie mam opcji aby wylaczyc aktualizacje Modulu.Zaznaczam ze to dzieje sie tylko na TVP 1 HD sprawdzalem na zadnym innym programie tego nie ma

Komentarz

@DDGJI,
        po pobraniu oprogramowania przełącz dekoder na TV PULS i pozostaw na 2 godziny na tym kanale. Aktualizacja powinna zostać w pełni pobrana i komunikat na TVP 1 nie powinien powracać.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Dziekuje za info tak tez zrobilem i jest ok.Jeszcze raz pozdrawiam DD5JI

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+