Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zwarcie LNB

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zwarcie LNB

Witam wszystkich
    Jestem nowym użytkowniekiem forum.
    Od wczoraj na dekoderze wi-fi premium box widnieje informacja na dekoderze "siła: ok. 80%", jakość: "zwarcie lnb" . Podłączony jest do jednej anteny (ant 1).
    Sprawdziłem końcówki kabla (dekoder - gniazdo) i jest okey, wszystko ładnie połączone.
    Podłączyłem inny dekoder pod tą instalację i ten sam problem.
    Dekoder wi-fi premiumbox podłączyłem w budynku obok (ten sam talerz i konwerter) i działa, brak zwarcia.
    Wlazłem na dach do anteny: połączenia okey. Odkręciłem od konwertera wszystkie kable. Co dziwne w budynku w którym jest problem ze zwarciem lnb siła w ogóle nie spadła!! Cały czas ok.80%. Siła spada do zera dopiero kiedy kabel antenowy odkręcam z premiumboxa.
    Kable nie są nigdzie zawilgocone, zamiana kabli w konwerterze nic nie dała. W każdej opcji w jednym budynku jest telewizja, w drugim zwarcie- bez względu na to który dekoder jest podłączony.
    Jedyną zmianą w dniu wczorajszym było odłączenie boxa od internetu.
    Będę wdzięczny za pomoc.

igoro masz jeden kabel antenowy, czy dwa?
    Zamień kable miejscami i sprawdź jakie są wartości. Jeśli bez zmian, spróbuj zarobić końcówki kabla jeszcze raz.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
    X
    nc+