Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie jest strona do obsługi ofert z kartą?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Gdzie jest strona do obsługi ofert z kartą?

Dlaczego zlikwidowaliście stronę do obsługi ofert na kartę czyli sprawdzania swoich doładowań, aktywacji i dezaktywacji pakietów itd.?
    I dlaczego każdy ma dzwonić telefonicznie do BOKu? Po co?

Nawet wysyłanie SMSa jest mało użyteczne bo wiadomość zwrotna mówi tylko do kiedy karta jest/była aktywna, ale nie wiadomo jaki jest włączony pakiet.
    Ja nie doładowywałem przez rok i już nie pamiętam do której oferty należę i jaki mam domyślny pakiet.
    Wpłaciłem 25zł na konto mojej karty i zostawiłem włączony dekoder na cały dzień na TVP1 HD, ale nic się nie uaktywniło. Wysyłałem też SMSa z numerem karty.

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź i ogromną chęć niesienia pomocy swoim klientom.

W BOKu trzeba czekać ponad 20 minut zanim ktoś odbierze.
    Widać, że to celowa złośliwość operatora i wymuszanie przechodzenia na abonament, ale skutek będzie raczej odwrotny, a wizerunek firmy bardzo ucierpi.
    Ci, którzy nie chcą umowy i tak jej nie wezmą, a operator straci klientów ofert na kartę i tylko wzrośnie piracki streaming, a część zadowoli się samą naziemną.
    Ostatni raz edytowany przez piogre; 2017-12-22, 20:49.

Komentarz

piogre
      strona o która pytasz została zmodyfikowana. Informacje na temat oferty dostępne są pod adresem : http://ncplus.pl/telewizja-na-karte?...pm_source=menu
      Ważność doładowań można sprawdzić poprzez sms lub telefonując na Infolinię.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+