Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak kanałów na opticum

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak kanałów na opticum

Sorry, nie wiem czy odpowiedni dział ale...

Załadowałem kartę ( nieużytkowana od 3 mies. ) , kasa zaksięgowana, potwierdzone przez serwis TNK, sygnał wysłany dwukrotnie ( po rozmowie z miłą panią z serwisu TNK ) , kanałów brak nadal, tylko plus! Reszta blocked! Ktoś wie co sprawdzić dalej? Sygnał / jakość powyżej 90% na hot bird.... reset kilkakrotny, telefonów również kilka do serwisu. kolejny dzień zalecają czekać... coś nie tak. Any help?

prześlij proszę numer karty na nasz adres e-mail (adresy poniżej).

Komentarz

brak niektórych kanałów w ofercie na kartę

Witam,
      Mam telewizję n na kartę, podczas oglądania telewizji zniknęły mi niektóre kanały, m.in. TVP 1, TVP 2, POLSAT, TVN. przywróciłem ustawienia fabryczne i to nie pomogło, na ekranie jest komunikat Brak dostępu (6), ten kanał nie należy do Twojej oferty. Dodam jeszcze że kartę mam opłaconą do 23,11,2013r. Miał może ktoś taki problem?

Komentarz

Napisz do nas e-mail. Wytyczne znajdziesz w mojej sygnaturze.

Komentarz

Brak kanałów darmowych

Dzień dobry, posiadam pewien problem, od dłuższego czasu nie mam kanałów darmowych tj. TVP1, TVP2, TVN itp, - na ekranie ukazuje mi się komunikat - Kanały zakodowane.

Inne kanały typu Eska działają bez zarzutu.

Ustawienia częstotliwości są prawidłowe, sprawdzałam z ustawieniami na stronie.

Karta kupiona na starych zasadach wiec do 2016 roku powinno wszystko "śmigać"

Dekoder - OPTICUM X80.

Komentarz

Ja mam ten sam problem tylko nikt tego nie potrafi wyjasnic

Komentarz

Wyszukaj kanały od nowa
              kanały darmowe przez 1 mc

Komentarz

Dobry wieczór
                Posiadam dekoder marki OPTICUM HD X8 COMBO.
                Nie odbieram następujących programów TVP1, TVP2, TVN, POLSAT ... i jeszcze kilku innych.
                Karta posiada datę ważności pakietu do 10,03,2014.
                Proszę o pomoc.
                Z góry dzięki.

Komentarz

napisał(a) MarcinRoman Zobacz post
                  Dobry wieczór
                  Posiadam dekoder marki OPTICUM HD X8 COMBO.
                  Nie odbieram następujących programów TVP1, TVP2, TVN, POLSAT ... i jeszcze kilku innych.
                  Karta posiada datę ważności pakietu do 10,03,2014.
                  Proszę o pomoc.
                  Z góry dzięki.
                  Wyślij dane swojej karty na naszego maila zgodnie z informacją zawartą w mojej sygnaturze. Po ich przesłaniu sprawdzę sytuację.

Komentarz

Witam brak programow i pisze zakodowane

Witam. Mieliśmy dekoder w naprawie 2 tygodnie. Gdy go włączyliśmy nie ma żadnych polskich programów tylko zagraniczne. Posiadamy dekoder OPTICUM X80. I na każdym programie pisze zakodowane. Jak może być przyczna? Dodam że moc sygnału mam na 90%. I mamy TNK.

Komentarz

napisał(a) jadziunia272 Zobacz post
                      Witam. Mieliśmy dekoder w naprawie 2 tygodnie. Gdy go włączyliśmy nie ma żadnych polskich programów tylko zagraniczne. Posiadamy dekoder OPTICUM X80. I na każdym programie pisze zakodowane. Jak może być przyczna? Dodam że moc sygnału mam na 90%. I mamy TNK.
                      Włącz na tvn i czekaj aż zaktualizuje się.

Komentarz

napisał(a) jadziunia272 Zobacz post
                        Napisz do nas e-mail w tej sprawie. Wytyczne zajdziesz w mojej sygnaturze.

Komentarz

zniknęły mi niektóre kanały

witam serdecznie

Witam,
                          Mam telewizję n na kartę, zniknęły mi niektóre kanały, m.in. TVP 1, TVP 2, POLSAT, TVN. przywróciłem ustawienia fabryczne i to nie pomogło, na ekranie jest komunikat Brak dostępu (6) czy może mi ktoś pomóc??

Komentarz

napisał(a) plop32 Zobacz post
                            witam serdecznie

Witam,
                            Mam telewizję n na kartę, zniknęły mi niektóre kanały, m.in. TVP 1, TVP 2, POLSAT, TVN. przywróciłem ustawienia fabryczne i to nie pomogło, na ekranie jest komunikat Brak dostępu (6) czy może mi ktoś pomóc??
                            Zastosuj to:
                            Jeżeli chcesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+ to wyślij e-mail na jeden z poniższych adresów:
                            adres do obsługi Abonentów n: doradca.n@info2.ncplus.com.pl
                            adres do obsługi Abonentów c+: doradca.c@info2.ncplus.com.pl
                            adres do obsługi Abonentów nc+: doradca@info2.ncplus.com.pl
                            W treści podaj dane do weryfikacji (numer umowy oraz imię i nazwisko), opisz problem.
                            W temacie maila podaj swój Nick - i krótko opisz cel kontaktu.
                            Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!
                            Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Brak paru kanałów

Witam
                              Mój tata ma stary dekoder OPTICUM X11p, od jakiegoś czasu brakło mu TVP1, TVP2, Info i coś tam jeszcze (część kanałów płatnych ma). Nie mieszkamy w jednym mieście więc moja pomoc była ograniczona. Kiedy jednak miałem już tuner w swoich rękach okazało się, że brak na satelicie Hot Bird 13E częstotliwości transpondera 10892 do aktywacji na TVP1 (nie było gdzie ustawić na kanał aktywacji). Nie pomógł powrót do ustawień fabrycznych, brak było tej częstotliwości. Wgrałem ze strony Globo starą listę kanałów z softem i nadpisałem częstotliwość. Teraz na brakujących kanałach jest przynajmniej sygnatura programów i czarny ekran. Po długich czekaniach na połączenie do TNK parokrotnie aktualizowali kartę na włączonym programie TVP1 i nadal brak paru kanałów.Czytając wiele postów zauważyłem, że na różnych tunerach występuje ten sam problem, i co dalej robić? Brak mi pomysłów i cierpliwości w dodzwanianiu się, czy jest jakieś rozwiązanie?

Pozdrowienia
                              Marek

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+