Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mundial TVP 4K

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Mundial TVP 4K

Witam,
    Posiadam moduł CI+ Nagra, pakiet Start+ i według oferty, powinienem ogrzymac dostęp do kanałów TVP 4K i Canal+ 4K.
    Potrafi mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego automatycznie dostęp do tych kanałów nie jest przyznawany ?
    Pozdrawiam

honeyowsky, opcja CANAL+ jest aktywowana na koncie od razu po aktywacji karty i możesz z niej korzystać przez 31 dni. Kiedy aktywowałeś kartę?
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

3 miesiące temu, czyli ta opcja JEST TVP 4K i CANAL + 4K, jest tylko i wyłącznie dla nowych użytkowników, a obecni przedłużający co miesiac pakiet nie otrzymają tych programów ?

Komentarz

@@honeyowsky, kanały CANAL+ nie znajdują się w ofercie TNK. Aby z nich korzystać musisz przejść na ofertę abonamentową. W TNK udostępnione są tylko na okres 31 dni od aktywacji karty, później nie można ich dokupić.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+