Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualizacja modułu CAM nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Aktualizacja modułu CAM nc+

Witam.

Mam problem z aktualizacją oprogramowania modułu CAM NC+ na dekoderze Opticum AX 502 combo.

Po włączeniu kanału TV Puls pojawia się informacja o dostępnej aktualizacji dla modułu CAM.

Potwierdzam, i po chwili zaczyna się aktualizacja.

Jest 0 % po kilku minutach 5 % i za chwilę 100 % i dekoder przełącza się na inny kanał.

Po czym moduł sam się odłącza i podłącza. Wersja oprogramowania się nie zmienia.

Pozdrawiam.

Najprawdopodobniej występuje błąd w oprogramowaniu dekodera, aby zaktualizować moduł należy przełożyć go do innego urządzenia które działa poprawnie z modułem.

Komentarz

mm_psl,
      jaka jest siła i jakość ustawień anteny. Podaj numer wersji oprogramowania.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Siła: 90 %
        Jakość: 60 - 65 %

Odbiór kanałów z tego tp. jest bezproblemowy.

Wersja oprogramowania modułu to: 07.00.50.00.05.00
        Wersja oprogramowania dekodera: v1.28B22
        Ostatni raz edytowany przez mm_psl; 2018-02-01, 21:17.

Komentarz

Witam,

Dzisiaj podjąłem próbę załatwienia problemu opisanego przeze mnie i sprawę udało mi się wyjaśnić - moduł będę chyba musiał zaktualizować w innym odbiorniku.

Pozdrawiam.

Komentarz

Witam serdecznie.

Sprawę modułu udało się wyjaśnić. Moduł okazał się wadliwy i trafił do reklamacji w ramach gwarancji na moduł która wynosi 24 miesiące.
            Aktualizacja w innym odbiorniku także się nie powiodła.

Co do gwarancji nie dało się załatwić tego przez salon nc+ tylko musiałem załatwić przez sklep w którym moduł kupiłem.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+