Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z kanałami

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem z kanałami

Witam, chciałbym prosić o pomoc bo już nie wiem co działać. Doładowałem kartę na pół roku. Na stronie internetowej wszystko się zgadza, wpłata została zaksięgowana. Natomiast mam problem z znalezieniem przez dekoder kanałów. Po wybraniu opcji "Wyszukaj kanały z oferty N na kartę + polskie niekodowane programy", znajduje mi tylko 12 stacji radiowych. Antena raczej jest ustawiona prawidłowo gdyż po wybraniu "Zaawansowana instalacja anteny i wyszukiwanie kanałów" pokazuje: siła sygnału 90%, jakość sygnału 60-70%. Wszystkie zagraniczne kanały znajduje bez problemu natomiast z oferty N nawet tych podstawowych jak TVN czy TVP nie ma. Z góry dziękuje za pomoc.

@ durczyk , jeżeli potrzebujesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl.
    W treści opisz problem a także podaj dane do weryfikacji (numer umowy/Abonenta lub PESEL oraz imię i nazwisko właściciela kontraktu). Z kolei w temacie wiadomości wpisz swój nick. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.
    Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
    X
    nc+