Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak zmienić numer telefonu na który aktywowało się telewizje n na kartę??

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Jak zmienić numer telefonu na który aktywowało się telewizje n na kartę??

  Witam bardzo proszę o pomoc mianowicie w tym że aktywowałem n na kartę ale numer który podałem do aktywacji jest juz nie aktualny. Jak i gdzie moge zmienić ten numer ??

 • #2
  @ zyku91 skontaktuj się proszę w tej sprawie z Biurem Obsługi Klienta Telewizji na kartę. Konsultanci spółki Cyfrowy Dom dostępni są pod numerem 22 430 77 77 (opłata według stawki operatora) przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.
  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

  Komentarz


  • #3
   TV NA KARTĘ:Zapłaciłem 120 zł.Jak aktywować DOMOWY HD i PREMIUM HD? Wasza inolinia to dno!!! Nikt nie odbiera i tylko okradacie mnie z pieniędzy! !! Proszę o zasady i kody by włączyć domowy hd i premium hd.Czekam!!!

   Komentarz


   • #4
    Może byś napisał jaką masz ofertę, bo tu nikt szklanej kuli nie ma...

    Ale, zakładając, że jest to N na kartę, jak piszesz, to wszystko jest opisane tutaj: http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/doladowania (mimo, że strona dotyczy oferty TNK HD, kody też obowiązują dla N na kartę). SMS-a możesz wysłać z DOWOLNEGO numeru telefonu, ale musisz podać poprawny numer karty.

    Państwo moderatorzy - może by tak jednak zadbać o to, żeby posiadacze N na kartę mieli wększe szanse znaleźć tego typu informacje? Jeszcze nie tak dawno temy była strona poświęcona N na kartę: http://n.pl/oferta/n-na-karte, ale "się zmyła".
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

    Komentarz

    Pracuję...
    X
    nc+