Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ariva Ferguson 102E i karta NC+

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Ariva Ferguson 102E i karta NC+

Witam,

Podobny temat został zamknięty a ja mam zbliżony problem. Zakupiłam moduł CAM z kartą nc+. Niestety nie doczytałam, że mój niby wszystko mający tv nie ma tunera satelitarnego. W związku z tym zakupiłam dekoder jak w tytule i zonk, nie działa. Czy to oznacza, że ten dekoder nie będzie współpracował z nc+?
    Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam
    Monika

Czym się objawia problem?

Komentarz

Tuner nie widzi karty ( chyba ). Owszem wyszukuje wszystkie kanały ale one nadal są zakodowane.

Komentarz

O ile dobrze się orientuję, dekoder ten nie ma wejścia na moduł CI. Tak? Wchodzi chyba do niego tylko karta.

Jeżeli zakupiłaś zestaw nc+MIX, to może być problem z użytkowaniem tej karty bez modułu.

Komentarz

No właśnie wchodzi tylko karta. Miejsce na moduł jest zaślepione, więc najprawdopodobniej nieaktywne. Czyli nic nie da się z tym zrobić?

Komentarz

Moja rada jest taka zapakowac tuner ladnie i jutro udac sie tam gdzie kupilas z paragon rzecz jasna. Wymienic na ten tuner: http://www.ferguson-digital.eu/pl/te...riva-202e.html on ma wejscie na modul nc+mix i caly modul z karta wklada sie an dole. Powiedziec sprzedawcy, ze sie nie dogadaliscie, albo nie wiem czmeu do nc+mix ktos ci wcisnal tuner bez wejscia an modul, chyba sie nie zna.

Komentarz

Wystarczy do odbioru z nCam gniazdo CI - czy CI+?.
              LG32 LCD HD - ITI2850ST
              PC_mon.21" - ITI2850ST
              ant. 90cm (HB_Astra)
              TNK HD - Premium HD, DVB-T
              TNK HD - Domowy HD, DVB-T

Komentarz

@Skiterka,
                karta którą otrzymałeś jest sprawowana z modułem. Niestety nie będzie prawidłowo działała, po włożeniu jej bezpośrednio do dekodera.

@vlodar7,
                moduł współpracuje z tunerami zgodnymi ze standardem CI lub CI+. Przed jego zakupem, należy się jednak upewnić czy posiadany odbiornik będzie prawidłowo współpracował z CAM HD.

Komentarz

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam

Komentarz

Odpowiedzi udzielone, więc wątek zamykam.

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+