Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

smart hd w arivie 252 combo

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• smart hd w arivie 252 combo

Mam dwa takie dekodery - oczywiście spatchowane - oraz kartę TNK, którą uaktywniłem na smarta. W tej chwili korzystam z tej paczki kanałów które działają bez zarzutu także w funkcji multiroom. Mam także antenę (90 cm) z 6(!) konwerterami skierowanymi na satelity - od Amosa do Astry 2(28.2). Wszystko co ma hulać hula.
    Problem rozpoczął się gdy chciałem podnieść pakiet do oferty Comfort+ w ofercie Cyfry za 29 lub 39 zł - zależnie od opcji czy z umową na 12 m-cy czy też nie. Otóż dowiedziałem się że muszę mieć ich tuner oraz kartę sparowaną z tym tunerem. Czy jest jakaś opcja by ominąć ten problem i nie tracąc połączeń z satelitami (podejrzewam że tunery nc+ nie mają rozbudowanej bazy dostępu na inne satelity) oraz korzystać dalej mogę korzystać z funkcji muliroomu?

Nie napisałeś jaką konkretnie kartę TNK masz, ale domyślam się, że TNK SD, być może zmigrowaną na SmartHD. Na tej karcie NIE ZMIGRUJESZ na ofertę NC+MIX Comfort, wymagany jest dekoder dedykowany. Karta z takiego dekodera bez dodatkowych zabiegów (i to nie zawsze) nie umożliwia oglądania pełnej oferty na innych tunerach.
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Pracuję...
    X
    nc+