Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dekoder Ferguson ariva 150 combo

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dekoder Ferguson ariva 150 combo

Witam
    Nie jestem jeszcze abonentem nc+ lecz zamierzm nim być i w związku z tym mam pytanie: czy mój dekoder Ferguson ariva 150 combo będzie się nadawał do odbioru nc+ na kartę?
    Pzdr.

Brak odpowiedzi

Odpowiadam sam sobie gdyż nie mogę doczekać się na odpowiedź. Na różnych forach jestem od czasów Atari, lecz tak dziadowskiego forum jeszcze nie spotkałem. Zero aktywności, zerowe zainteresowanie. Nikt nie czyta postów, na prywatny post moderator nie odpowiada. Czuć na kilometr totalną niechęć i lekceważenie do forumowicza i dlatego kończę swój pobyt na tym forum, jak również zamiar przejścia do platformy nc+. Jestem w kablówce UPC i tak chyba zostanie. Pozdrowienia dla forumowiczów.

Komentarz

Wszelkie informacje na temat zasad odbioru oferty nc+ na kartę dostępne są na stronie internetowej nc+.

Z oferty SMART HD+ możesz skorzystać, kupując zestaw w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży nc+, sklepach ze sprzętem satelitarnym i RTV/AGD.
      Przed zakupem zestawu startowego SMART HD+ upewnij się, że Twój dekoder jest zgodny z systemem dostępu warunkowego CONAX.

Odnosząc się do kolejnej wiadomości wyjaśniam, iż do kontaktu z nc+_przedstawicielami służy odpowiednia skrzynka doradca zamieszczona między innymi w mojej sygnaturze.

Komentarz

napisał(a) Janko75 Zobacz post
        Witam
        Nie jestem jeszcze abonentem nc+ lecz zamierzm nim być i w związku z tym mam pytanie: czy mój dekoder Ferguson ariva 150 combo będzie się nadawał do odbioru nc+ na kartę?
        Pzdr.
        tak
        zadziała

Komentarz

Również mam ten tuner ale po przejściu na nc+ nie odbieram kanałów:
          > FoxHD
          > BBC Knowledge HD
          > Discovery HD
          > History HD
          > Baby TV
          > Disney Junior
          > BBC Cbeebies