Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ADB 5800s BXZB jak uruchomić Smart HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• ADB 5800s BXZB jak uruchomić Smart HD

Witam, dostałem od brata dekoder ADB 5800s (BXZB), mam swoją aktywną i opłaconą kartę TNK ( kilka miesięcy temu przeszedłem na Smart HD ), dotychczas używałem tunera SD i nie miałem kanałów HD.
    Po włożeniu mojej karty do tunera ADB cały czas mam ekran startowy, czy ten tuner będzie w ogóle działał z moją kartą?

napisał(a) Waltan Zobacz post
    Witam, dostałem od brata dekoder ADB 5800s (BXZB), mam swoją aktywną i opłaconą kartę TNK ( kilka miesięcy temu przeszedłem na Smart HD ), dotychczas używałem tunera SD i nie miałem kanałów HD.
    Po włożeniu mojej karty do tunera ADB cały czas mam ekran startowy, czy ten tuner będzie w ogóle działał z moją kartą?
    Nie! nie będzie działał......

Komentarz

mozesz sprecyzować? dekoder jest jakos zablokowany? po uruchomieniu mam do wyboru przejście na abo. albo kartę więc teoretycznie powinno gadać

Komentarz

mozesz sprecyzować? dekoder jest jakos zablokowany? po uruchomieniu mam do wyboru przejście na abo. albo kartę więc teoretycznie powinno gadać
        Każdy dekoder jest parowany z kartą, zamiana kart nie wchodzi w grę.

Komentarz

mam poprzednią kartę do niego ale po włożeniu jest to samo, próbować wysłac maila z numerem starej karty? da to coś, sorry za laickie pytania ale nie jestem w temacie

Komentarz

mam poprzednią kartę do niego ale po włożeniu jest to samo, próbować wysłac maila z numerem starej karty? da to coś, sorry za laickie pytania ale nie jestem w temacie
            Tak nr. karty z dekodera HD.

Komentarz

Dekodery 5800S są parowane, zatem będą działały jedynie z kartami, z który zostały sprzedane. Brak dostępu do kanałów po włożeniu właściwej karty, może wynikać np. z braku uprawnień. To z kolei może być spowodowane problemem technicznym lub po prostu wygaśnięciem doładowania.

Napisz do mnie na skrzynkę doradca.n@info2.ncplus.com.pl. W temacie maila wpisz nick z forum, a w treści podaj numer karty i krótko opisz problem. Sprawdzę co jest przyczyną problemu.

Komentarz

skontaktowałem się z bratem, niestety sprawa jest trudniejsza ponieważ ten dekoder był w usłudze multiroom, zadzwoniłem do BOK i jedyne co mogę to przejść z tą kartą na ofertę mix z tym że muszą jeszcze sprawdzić czy będzie taka możliwość z tym dekoderem i kartą

Niestety po czterech dniach od mojego kontaktu z BOK zero odzewu ( 15zł na telefon poszło w siną dal hehe )
                Ostatni raz edytowany przez Waltan; 2014-01-16, 18:01.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+