Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ogólnie o dekoderach firmy ADB

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) Dawid_nc+ Zobacz post
    Spróbuj przywrócić ustawienia domyślne w dekoderze.
    już próbowałem kilka razy i nic nie pomaga

Komentarz

napisał(a) gtv333 Zobacz post
      Mam problem z moim dekoderem ITI 5800s od pewnego czasu podczas oglądania dekoder gubi dźwięk tak na ok. sekundę obraz się nie zacina tylko niema dźwięku wcześniej zdarzało sie to rzadko wiec to ignorowałem ale teraz robi sie to denerwujące. Antena jest dobrze ustawiona siła wynosi ok.90% a jakość 80%, kabel hdmi tez sprawdziłem i jest ok. Proszę o jakaś rade przedstawiciela nc+.
      Pomoże mi ktoś z tym problemem dekodera ?

Komentarz

Napisz do nas e-mail w tej sprawie. Wytyczne znajdziesz w mojej sygnaturze.

Komentarz

Na jakich kanałach to dzieje? Ale z tego co się orientuje kiedyś taka usterka była usuwana softowo i czasami uszkodzeniu ulegały boxy
          Ostatni raz edytowany przez tomek0o7; 2013-10-12, 16:21.
          Masz problem z instalacją antenową, multiroomem? Przyszły nagrody do kolejnego konkursu. Musisz !

Komentarz

Niekiedy w przypadku zanikania dźwięku może pomóc reset do ustawień fabrycznych.

Komentarz

@do doradcy...

Mam pytanie, posiadam dekoder ADB 5800S na własność.
              Podpisałem umowę z nc+ na pakiet Comfort+.
              Od pewnego czasu mój dekoder zawiesza się co pewien czas a czasami przy włączeniu po kilku minutach samoczynnie się wyłącza.

Proszę o informację czy możliwy, jest zakup innego dekodera od nc+ za dopłatą do istniejącego pakietu?
              LG 42LW570S
              LG HB905PA
              nc+ - wifibox+ DSIW74 (Comfort+8xCanal+HBO+Eleven - 75,44 PLN/28.02.2019)
              TNK HD - ADB 2850ST (01.09.2010)

Komentarz

napisał(a) TNK_HD Zobacz post
                @do doradcy...

Mam pytanie, posiadam dekoder ADB 5800S na własność.
                Podpisałem umowę z nc+ na pakiet Comfort+.
                Od pewnego czasu mój dekoder zawiesza się co pewien czas a czasami przy włączeniu po kilku minutach samoczynnie się wyłącza.

Proszę o informację czy możliwy, jest zakup innego dekodera od nc+ za dopłatą do istniejącego pakietu?
                W tym przypadku możliwe jest jedynie serwisowanie swojego dekodera. Nie ma możliwości wymiany dekodera w ramach tej umowy nawet za dodatkowa dopłatą.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+