Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

adb 2849st czy był już aktywowany?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• adb 2849st czy był już aktywowany?

Kupiłem taki dekoder i nie chcę go aktywować teraz. Podłączyłem, żeby sprawdzić uprawnienia na karcie. Dekoder pobrał nowe oprogramowanie i przeszedł na kanał TVP 1 HD, czyli ekran aktywacyjny znika. Jak widać karta załapała jakieś uprawnienia. Tak miałek z dekoderem już aktywowanym, który długo nie był podłączony. Proszę, zerknijcie na załączone zdjęcia z uprawnień karty i napiszcie, czy dekoder był już aktywowany i darmowy miesiąc z Canal+ przepadł?

Avatara wstawiłem, bo nie mogłem usunąć wszystkich pomniejszonych zdjęć
    Ostatni raz edytowany przez przemo_one; 2018-03-25, 23:26.

Jeżeli przeszedłeś ekran aktywacyjny i dekoder przeszedł na kanał tvp 1 to oferta jest aktywna na tym dekoderze. Oferta nie będzie aktywna tylko wtedy jeśli dekoder stanie na tym ekranie aktywacyjnym i nie pójdzie dalej dopóki nie zostanie wysłany sms aktywacyjny po wysłaniu dekoder przechodzi dalej. A ty tu dajesz już zdjęcia z uprawnieniami czyli jest możliwość odbierania kanałów, tej możliwości wejścia w menu dekodera by nie było przed aktywacją. Nie podałeś jaka to oferta ale jest możliwość wysłania smsa w treści podajesz nr karty pełny razem z tą kreską przed ostatnią liczbą wysyłasz to na nr 725 72 72 72 i dostanie się smsa (albo zaraz przyjdzie albo trzeba poczekać parę minut) czy karta jest aktywna jeśli tak to dostaniesz w tym smsie zwrotnym nr konta do wpłat i do kiedy jest opłacony podstawowy pakiet. Ten sms nie działa w ofercie Smart HD w pozostałych działa.
    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-03-26, 09:26.

Komentarz

aha... co za różnica czy dekoder aktywowany czy nie? W przypadku 28xx (i nie tylko) jest swobodny dostęp do całego menu. Dzwonisz do bok i wszystkiego się dowiesz o konkretnej karcie i dekoderze. Swoją drogą komu przeszkadzały strony do sprawdzania ważności i dat uprawnień, jakiś niezły geniusz to wymyślił.
      wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Dekoder był aktywowany w momencie zakupu. Zwrócony

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+